Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

 NAMETOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1RND 6
1Mark Sorber54491591209178105
2Dmitrii Usanov5009168105787880
3Joppe Hauenstein466105120105136
4Mikola Byelov43413657105136
5Mark Brand408136136136
6Allard Zwart356679391105
7Matthew Liska3489155795766
8Pleun Frank (f)32071936789
9Mees Vissers3109142556755
10Lex Wenneker3091612068105
11Laszlo Bartha30879786784
12Jochem Bokhorst3004979654562
13Edwin Kuiken2644846555560
14Rene Tol25619937866
15Remmelt Dirksen241136105
16Tom Kraanen240936780
17Daan van der Elsken239936680
18Reinder Brolsma2384291105
19Dion Frans232914893
20Rogier Koppejan228120108
21Maarten Broerse215292155323642
22Raoul Kramer213915567
23Albert Angelats20842664555
24Hein Swaan20779385535
25Mathieu Allard201915555
26Martijn Heuff199784279
27Torben van Kolfschoten19812078
27Paul Brand19812078
29Evgeny Petrovskiy19666305545
30Joanne Huisman (f)19545737463624
31Imre Schene1849193
32Luuk Jans1778592
32Giel Wieggers17757120
34Hans Knaapen176556655
35Sebastiaan Stolp17467154745
36Stefan Kolev1515992
37Erwin Kuiper147425055
37Wout Alink14750244726
39Kim van den Hout (f)1405981
40Janco van Gelderen1355580
41Wouter te Pas13359163721
42Julius Stohlman1279136
43Tommaso Nesti124474136
43Yauhen Shulitshi1242136173614
45Bruno Geurts120120
45Jonas Breivik120120
47Rory van der Oest11665555
47Svetoslava Shotlekova (f)1166155
49Giacomo Voltolini115115
50Gijs Nijenhuis1149123
51Dirk Schoutens112661828
52Milen Petkov1094267
53Fieke Gravesteijn (f)1084384521
54Sebastian Haratyk105105
54Zeno Schaekers105105
54Marieke Berends (f)105105
57Lucas Schram1036637
58Arnold Pippel1002278
58Johann Ingi Liunnarsson1004555
60Anne Lut (f)98152855
61Celine de Waal Malefijt (f)964254
62Conrad Kockert954748
62Michiel Landeweerd9595
64Chiel Peters9494
65Andreas Alink933855
66Immanuel Faustle9292
67Haaken Ivordstan9191
67Sven Elink Schuurman9191
69Barry Oud8080
69Jos de Witte8080
71Stephan van den Berg796658
72Felix Pechereau7878
73Okan Mat773047
74Max Keuken7413736
75Felix Linsen7272
75Tim van den Berg723636
77Fleur Bus (f)6935286
77Enrique Tamames6969
79Resul Ergul686153611
79Albert Angelets6868
81Marc Levadou6767
81Merlijn van Eijk6767
81Ysa Rakestraw (f)6767
84Lenny Thelman6666
84Malcolm Duregger6666
84Martijn van Eijk6666
84Paul Dujardin6666
84Theodor Palewonksy6666
84Richard Elenbaas6666
90Rutger Brouwer6565
91Roland Peelen624814
92Sybren Kuiper602436
92Valentijn de Vriese603921
94Tony Samara5752824
95Thanayut Kougkham5656
96Bas Buiten5555
96Cornelis Kes5555
96Kees Lampe5555
96Martijn Witlox5555
96Pascal Dawson5555
96Ruben Meeldijk5555
96Thijs Ouwehand5555
103Ivan Stepanluk532429
104Nienke Sorber (f)512147136
105Rico van Midde502921
106Filipa Oitaven (f)4949
106Ronja Heilbron (f)4949
106Harry Eddolls4949
109David Lips4848
109Frederick Houtenbos4848
111Romain Desbats4747
111Shanti Liga (f)4747
111Caluun Poffel4747
114Colin Roper4646
114Jens M4646
114Petar Chalamov4646
117Anton Bouter4545
117Julien Fiorilli4545
117Omer Arslan4545
117Simone Gerritsen (f)4545
117Macha Godes (f)452124
122Mark Lavadou4343
123Ras Galstaun4242
124Rob Parkins4141
125Marc Dalhuisen40364
126Elma Mons3811216
126Floriaan Drewes3838
126Henning Redestig3838
126Mees Baudoin3838
130Alfreso Arroyo3636
130Eszter Kovais (f)3636
130Kamiel Habiets3636
130Sam Gosschalk3636
130Sanvel3636
130Sjoerd Ebberim3636
130Tibbe Titulaer3636
130Sean van Weers3636
130Nicolas Handtschoewercker3636
139Pavel Kruhlei352114
139Tjerk Riemers3535
141Okko Spangenberg3434
142Hugo Wimdet3333
143Corinne Mulder (f)3131
143Livia Cruzez (f)3131
143Pjotr Piet311021
146Borjan Tchakaloff2929
146Camiel Kardinaal2929
146Evelien Jansen (f)2929
146Sasha de Jonge2929
146Steven Baguley29128
146Abdel Charaf2929
152Dirk Kuiper2828
152Jeroen Neuran2828
152Laura Duncker (f)2828
152Martijn Everling2828
152Nico Roodhof2828
157Ewan27216
158Mente Wester2626
159Sven Knippenberg251510
160Elena Belova2424
160Martijn Vos2424
160Doris van Gogh24213
160Morgan Plain2424
160Kees van Kheren2424
165Klim Buudoin2323
165Martin Samak2323
167Hans van Broekhoven2121
167Max Linsen2121
167Mykola Pokhylets2121
167Natalia Kozyra (f)2121
167Omer Sami2121
167Sonja Lont (f)2121
167Rosanne Schenk (f)2121
167Rosanna van Gent (f)2121
167Javier Rocamora2121
167Lubomir Ott2121
177Remco Geurts2020
178M. Cristina Dominguez (f)1919
179Wouter Vijzelaar1717
180Jasmijn van Loo (f)1616
180Josh Smith1616
180Maaike Walravens (f)1616
180Stan Barnhoorn1616
184Frans Knaapen1515
184Kim Uijterwijk (f)1515
186Boris Emdrine1414
186Sijmen Cozijnsen1414
188Oriol Mascaro Gallego1313
189Alex le Heux12156
190Bo Merkus1111
190Michiel van der Lans11110
190Nadia Essa (f)1111
190Nick van den Berg11110
190Steven Klencke1111
195Claudio Erriu1010
195Eveline Besters (f)1010
195Jenny Kudymowa (f)1010
195Sanne Rooijmans (f)1010
195Tom Geijsen1010
195Jelle Broerse1028
201Mike Overwater8143
201Tom Rijndorp88
203Hannah Hilligardt (f)77
203Max Dolhuisen77
205Andrej Mikelu66
205Nadya Denisenko (f)66
205Robert Kuijper66
208Michiel van Pam55
209Jair Schalkwijk44
209Lotte Engelage413
211Ella Burkhard (f)33
211Jan Diego Amas Espreza33
211Jenny Eder (f)33
211Olga Grytsenko (f)33
211Robin Peters (f)33
211Titus Nachbauer33
217Jan Reinier van der Vliet11
217Meagan (f)11
217Melvin Gabrielse11
217Aagje Hendriks (f)11
217Maryse Monen (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0