Reset uitslagen & ranking

Monk-amsterdam-reset-2016

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

 NAMETOTALRND 1RND 6RND 5RND 4RND 3RND 2
1Laszlo Bartha389678495267839
2Allard Zwart33910568735538
3Remmelt Dirksen30310512078
4Giel Wieggers28012010555
5Mark Sorber2647810581
6Joppe Hauenstein241105136
6Mikola Byelov241105136
8Tom Kraanen23180684736
9Martijn Heuff21879783130
10Chiel Peters213926655
11Edwin Kuiken2025560233628
12Sebastian Haratyk1961055239
13Mees Vissers189675567
14Dmitrii Usanov186788028
15Daan van der Elsken17780362437
15Lex Wenneker177681054
17Jochem Bokhorst1754562352112
18Rene Tol16566362538
19Albert Angelats16345552971512
20Pleun Frank (f)1566789
21Maarten Broerse 15436422982316
22Bart Gerdes1446678
22Wouter van Roessel1447866
24Paro 140495536
25Sebastiaan Stolp13645293923
26Ysa Rakestraw (f)134673928
27Hans Busker1337855
28Hein Swaan1265535101016
29Matthew Liska1235766
30Raoul Kramer1146747
31Celine de Waal Malefijt (f)1135459
32Janco van Gelderen1088028
33Koke Helmes107107
34Paul Brand1067828
35Jos de Witte1058025
35Reinder Brolsma105105
35Zeno Schaekers105105
38Milen Petkov1046737
39Michiel Landeweerd9595
40Imre Schene9393
41Luuk Jans 9292
41Stefan Kolev9292
43Mathieu Allard915536
44Felix Linsen887216
45Hans Knaapen86352328
46Han Lie81362916
46Kim van den Hout (f)8181
48Barry Oud8080
49Loek795623
50Steven Baguley712816423
51Petar Chalamov694623
51Yauhen Shulitshi693614136
53Fleur Bus (f)67286267
53Tony Samara67282415
55Fieke Gravesteijn (f)664521
55Mark Brand6666
55Martijn van Eijk6666
55Niek Fransen6666
55Paul Dujardin6666
60Eduard Lordache653629
61Rico van Midde6421156166
62Cornelis Kes63162423
63Arnold Bos613823
64Joanne Huisman (f)603624
64Valentijn de Vriese603921
66Max Keuken593623
67Omer Arslan5828624
68Erwin Kuiper5555
68Peter Meirans5555
68Rory van der Oest5555
68Svetoslava Shotlekova (f)5555
72Sven Knippenberg542529
73Geert vos523814
74Tibbe Titulaer513615
75Conrad Kockert4848
75David Lips4848
77Resul Ergul473611
78Jens M4646
78Tommaso Nesti 463646
78Colin Roper4646
81Yari452916
81Simone Gerritsen (f)4545
81Julien Fiorilli 4545
84Andrea Raffaelli442816
84Michiel de Leeuw4444
84Wout Alink4423156
87Tim van den Berg42366
88Fanny Alavoine (f)4141
88Filipa Oitaven (f)412912
90Marc Levadou392316
90Maru (f)3939
92Keon Yong3838
92Nora van Wassenaar3838
92Pavel Kruhlei3821143
95Anderson Lebbad3636
95Dion Frans3636
95Nienke Sorber (f)3613617
95Alfreso Arroyo3636
95Sanvel3636
95Sybren Kuiper3636
101Tjerk Riemers3535
102Erik Holthuijsen342311
102Ties van Niejenhuis3434
104Gijsbert332310
105Chris Waitzman3232
106Igor Novak3131
107Elma Mons302163
108Matthias Benkort2929
108Sam Gosschalk291910
108Evelien Jansen (f)2929
111Macha Godes (f)28244
111Nico Roodhof2828
111Sander Franse2828
111Martijn Everling 2828
111Dirk Kuiper2828
116Kevin Leijnse2525
117Dillon Hooks2424
117Elena Belova2424
117Stijn Janssen2424
120Gijs de Vente2323
121Tijs van Roon22166
121Wouter te Pas2222
123Michelle Kuiper (f)2121
123Omer Sami2121
123Natalia Kozyra (f)2121
123Mykola Pokhylets2121
123Max Linsen2121
128Jeroen Hoek2020
129Robert Carstens19415
129M. Cristina Dominguez (f)1919
131Bas Marchesini1717
132Andis Lasmanis1616
132Bo Merkus16106
132Gijs Nijenhuis1616
132Marta Shiryaeva (f)1616
132Rick Hulsebosch1616
132Rudolf Meinderts1616
138Andreas Alink1515
138Joost Baiter1515
138Lucia Willems Ramirez (f)1515
138Maaike K1515
142Sijmen Cozijnsen1414
143Oriol Mascaro Gallego 1313
144Cyrille Jones1212
145Marissa Gaandesse (f)11110
145Nadia Essa (f)1111
147Bart Appel1010
147Claudio Erriu1010
147Daphne Brandenburg1010
147Jeanette Hoffmann (f)1073
147Josh Smith1010
147Eveline Besters (f)1010
153Kas Galstaun99
154Etienne88
154Jelle Broerse88
156Corinne Mulder77
156Jair Schalkwijk77
156Nadya Denisenko (f)761
159Martijn Vos66
159Tony Necvzai66
161Ghang-Han Rhee44
161Sjoerd Hettinga44
161Sofie Doorman44
164Christina Berning (f)33
164Erwin33
164Lotte Engelage33
164Michiel van Dam33
164Mike Overwater33
164Rody de Groot33
164Ron Scheer33
164Sytse van Slooten33
164Olga Grytsenko (f) 33
173Kees22
174Frederick Houtenbos11
174Loulou Nekkers11
174Manus11
174Noortje Grijsels (f)11
174Roos Korrel (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0