Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAAMTOTAALRND 2RND 1RND 6RND 5RND 4RND 3
1Mark Sorber559105791059159120
2Dmitrii Usanov438681069168105
3Allard Zwart4207891916793
4Mark Brand408136136136
5Mikola Byelov392136120136
6Mathieu Allard3457038919155
7Pleun Frank (f)334113577193
8Laszlo Bartha32597589179
9Torben van Kolfschoten32012080120
10Dion Frans31987914893
11Mees Vissers3027440914255
12Jochem Bokhorst2896033684979
12Albert Angelats2894946864266
14Edwin Kuiken2746038824846
15Frank Loeve256136120
16Richard Elenbaas25184386366
17Paul Brand240120120
18Rogier Koppejan228120108
18Raoul Kramer228829155
20Joppe Hauenstein225105120
20Matthew Liska225915579
22Luuk Jans22113685
23Wout Alink2074838502447
24Wouter te Pas1994938591637
25Evgeny Petrovskiy19847663055
26Gijs Nijenhuis195819123
27Dirk Schoutens1896010356618
28Hein Swaan187707938
29Andreas Alink18049383855
30Rene Tol167551993
31Joanne Huisman (f)15528152345737
32Lucas Schram149466637
33Yauhen Shulitshi1393715302136
33Kamiel Habets13937313536
35Remmelt Dirksen136136
35Lex Wenneker13616120
35Stephan van den Berg136576658
35Wouter van Roessel136136
35Nikki van Bergen (f)136136
40Okan Mat134573047
41Celine de Waal Malefijt (f)1339142
42Sebastiaan Stolp129671547
43Julius Stohlman1279136
44Max Keuken1253255137
45Hans Knaapen1215566
46Martijn Heuff1207842
46Jonas Breivik120120
46Roland Peelen120584814
46Joachim120120
46Wouter van Roessel120120
51Floriaan Drewes1188038
52Nienke Sorber (f)116581716214
53Giacomo Voltolini115115
54Erwin Kuiper1137142
55Dimitri Usanov106106
56Maarten Broerse105292155
56Marieke Berends (f)105105
58Raoul Lieben96372831
59Chiel Peters9494
59Abdel Charaf946529
61Tom Kraanen9393
61Daan van der Elsken9393
61Raoul9393
64Imre Schene9191
64Sasha de Jonge916229
64Jeroen van Riessen9191
64Thijs van Stigt9191
68Jauling Chou854738
69Ivan Stepanluk795524
70Felix Pechereau7878
71Adriaan Schiphorst743638
72Sven Knippenberg725715
72Sebastian Marchesini7272
74Sjoerd van Kessel7070
74Evgeniia Khristoforova (f)704921
76Enrique Tamames6969
77Albert Angelets6868
77Javier Rocamora68153221
79Merlijn van Eijk6767
80Lenny Thelman6666
80Malcolm Duregger6666
82Rutger Brouwer6565
83Sean van Weers632736
84Anne Lut (f)62191528
85Svetoslava Shotlekova (f)6161
85Rory van der Oest61655
87Juan Amas6060
88Stefan Kolev5959
88Kim van den Hout (f)5959
88Francesco Rizzoto5959
88Akos Sarkadi5959
92Paul Dujardin5858
93Giel Wieggers5757
93Camiel Kardinaal572829
93Geert Vos5757
96Thanayut Kougkham5656
97Ruben Meeldijk5555
97Thijs Ouwehand5555
97Jeroen Neuran552728
97Bo Merkus554411
97Tijn de Vries5555
102Tim van den Berg5454
103Tommaso Nesti53647
104Adam Coogan5252
105Kevin Heijne5050
105Cole Groom502228
105Fleur Bus (f)501535
108Ronja Heilbron (f)4949
108Harry Eddolls4949
108Ron Scheer49181021
111Frederick Houtenbos4848
112Conrad Kockert4747
112Romain Desbats4747
112Shanti Liga (f)4747
112Caluun Poffel4747
112Rick Hulsebosch47171515
112Samuel Gosschalk4747
118Doris van Gogh4622213
119Johann Ingi Liunnarsson4545
119Anton Bouter4545
119Omer Arslan4545
119Judith Koops (f)452223
123Mark Lavadou4343
124Reinder Brolsma4242
124Milen Petkov4242
124Fieke Gravesteijn (f)42438
124Ras Galstaun4242
124Corinne Mulder (f)421131
129Rob Parkins4141
129Siem Ploeg4141
129Sybren Kuiper411724
132Marc Dalhuisen40364
132Tony Samara40355
132Valentijn de Vriese4040
135Michiel Landeweerd3939
135Martijn Reede3939
137Henning Redestig3838
138Nicolas Handtschoewercker3636
138Wouter Kruijne3636
140Okko Spangenberg3434
140Resul Ergul34286
142Borys Ponomarenko3232
143Livia Cruzez (f)3131
144Rico van Midde2929
144Borjan Tchakaloff2929
146Laura Duncker (f)2828
146Mat Dalhuisen2828
146Joris Klinkenbijl2828
146Ijsbrand Meeter2828
150Ewan27216
151Jim Teunis2626
152Morgan Plain2424
152Kees van Kheren2424
152Nick van den Berg2413110
155Martin Samak2323
155Samuel van Nierop2323
157Arnold Pippel2222
157Marieke Sneep (f)2222
159Macha Godes (f)2121
159Sonja Lont (f)2121
159Rosanne Schenk (f)2121
159Rosanna van Gent (f)2121
159Lubomir Ott2121
159Mark Dalhuizen2121
159Valentina Petrolu (f)2121
166Remco Geurts2020
167Hannah Hilligardt (f)17107
167Jelle van den Bor1717
167Sean Hoetjes1717
167Daniela Simal (f)1717
171Jasmijn van Loo (f)1616
171Josh Smith1616
171Maaike Walravens (f)1616
171Stan Barnhoorn1616
171David1616
171Ewan16106
177Frans Knaapen1515
177Kim Uijterwijk (f)1515
177Pavel Kruhlei1515
177Eliane Bakker1515
177Nadya Denisenko (f)1515
177Laurie van de Lugt (f)1515
183Boris Emdrine1414
184Hidde Postma1313
185Lisanne Raeven1212
186Michiel van der Lans11110
186Steven Klencke1111
188Pjotr Piet1010
188Jenny Kudymowa (f)1010
188Sanne Rooijmans (f)1010
188Tom Geijsen1010
188Omer Sami1010
188Anatolii Liubunig1010
188Cristina Dominguel1010
188Nonolya Benisenko (f)1010
196Max Dolhuisen77
196Tessel Molenaar77
198Alex le Heux615
198Robert Kuijper66
198Ingeborg Gerritsen66
198Kim Laarman (f)66
198Robert Carstens66
198Iris van Broekhoven (f)66
204Michiel van Pam55
204Piter Bosch55
206Jair Schalkwijk44
207Ella Burkhard (f)33
207Jan Diego Amas Espreza33
207Jenny Eder (f)33
207Robin Peters (f)33
207Titus Nachbauer33
207Gilles de Goeij33
213Jelle Broerse22
214Mike Overwater11
214Steven Baguley11
214Lotte Engelage11
214Jan Reinier van der Vliet11
214Meagan (f)11
214Melvin Gabrielse11
214Aagje Hendriks (f)11
214Maryse Monen (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Mark Sorber54410591591209178
2Dmitrii Usanov52610691681057878
3Mark Brand408136136136
5Joppe Hauenstein330105120105
9Mikola Byelov29813657105
13Matthew Liska28291557957
14Mees Vissers25591425567
4Allard Zwart34291679391
16Remmelt Dirksen241136105
8Jochem Bokhorst3066849796545
6Dion Frans31987914893
18Pleun Frank (f)231719367
19Rogier Koppejan228120108
7Laszlo Bartha31591797867
10Raoul Kramer29582915567
20Lex Wenneker2041612068
12Edwin Kuiken2868248465555
11Mathieu Allard29291915555
21Torben van Kolfschoten19812078
21Paul Brand19812078
23Evgeny Petrovskiy19666305545
25Rene Tol190199378
26Luuk Jans1778592
27Hans Knaapen176556655
28Sebastiaan Stolp17467154745
29Maarten Broerse1732921553236
15Hein Swaan24270793855
24Joanne Huisman (f)19423457374636
30Tom Kraanen1609367
31Daan van der Elsken1599366
17Albert Angelats23986426645
32Stefan Kolev1515992
33Erwin Kuiper147425055
33Wout Alink14750244726
39Reinder Brolsma1334291
39Wouter te Pas13359163721
44Julius Stohlman1279136
45Tommaso Nesti124474136
46Martijn Heuff1207842
46Bruno Geurts120120
46Jonas Breivik120120
51Svetoslava Shotlekova (f)1166155
52Giacomo Voltolini115115
53Gijs Nijenhuis1149123
33Dirk Schoutens14735661828
36Yauhen Shulitshi1403021361736
54Milen Petkov1094267
56Zeno Schaekers105105
56Marieke Berends (f)105105
58Lucas Schram1036637
59Arnold Pippel1002278
59Johann Ingi Liunnarsson1004555
61Anne Lut (f)98152855
62Chiel Peters9494
64Andreas Alink933855
65Immanuel Faustle9292
66Imre Schene9191
66Haaken Ivordstan9191
66Sven Elink Schuurman9191
70Fieke Gravesteijn (f)8743845
37Stephan van den Berg136576658
72Felix Pechereau7878
38Okan Mat134573047
42Max Keuken1295513736
73Tim van den Berg723636
75Enrique Tamames6969
76Albert Angelets6868
78Marc Levadou6767
78Merlijn van Eijk6767
78Ysa Rakestraw (f)6767
81Lenny Thelman6666
81Malcolm Duregger6666
81Theodor Palewonksy6666
42Richard Elenbaas1296366
84Rutger Brouwer6565
85Fleur Bus (f)633528
46Roland Peelen120584814
86Rory van der Oest61655
88Sybren Kuiper602436
89Kim van den Hout (f)5959
90Giel Wieggers5757
90Resul Ergul5761536
93Thanayut Kougkham5656
94Janco van Gelderen5555
94Bas Buiten5555
94Cornelis Kes5555
94Kees Lampe5555
94Martijn Witlox5555
94Pascal Dawson5555
94Ruben Meeldijk5555
94Thijs Ouwehand5555
55Ivan Stepanluk108552429
105Filipa Oitaven (f)4949
105Ronja Heilbron (f)4949
105Harry Eddolls4949
108Frederick Houtenbos4848
109Conrad Kockert4747
109Romain Desbats4747
109Shanti Liga (f)4747
109Caluun Poffel4747
113Colin Roper4646
113Petar Chalamov4646
86Nienke Sorber (f)6116214713
115Anton Bouter4545
115Julien Fiorilli4545
115Omer Arslan4545
115Simone Gerritsen (f)4545
119Mark Lavadou4343
39Celine de Waal Malefijt (f)1339142
120Ras Galstaun4242
121Rob Parkins4141
122Marc Dalhuisen40364
123Valentijn de Vriese3939
50Floriaan Drewes1188038
124Henning Redestig3838
124Mees Baudoin3838
126Alfreso Arroyo3636
126Eszter Kovais (f)3636
74Kamiel Habiets713536
126Sam Gosschalk3636
126Sanvel3636
126Sjoerd Ebberim3636
126Tibbe Titulaer3636
126Sean van Weers3636
126Nicolas Handtschoewercker3636
134Okko Spangenberg3434
76Tony Samara6835528
135Hugo Wimdet3333
136Elma Mons321121
137Corinne Mulder (f)3131
137Livia Cruzez (f)3131
137Pjotr Piet311021
140Rico van Midde2929
140Borjan Tchakaloff2929
90Camiel Kardinaal572829
140Evelien Jansen (f)2929
66Sasha de Jonge916229
62Abdel Charaf946529
143Dirk Kuiper2828
94Jeroen Neuran552728
143Laura Duncker (f)2828
143Martijn Everling2828
146Ewan27216
147Mente Wester2626
71Sven Knippenberg82571510
148Martijn Vos2424
148Doris van Gogh24213
148Morgan Plain2424
148Kees van Kheren2424
153Klim Buudoin2323
153Martin Samak2323
155Macha Godes (f)2121
155Pavel Kruhlei2121
155Hans van Broekhoven2121
155Max Linsen2121
155Mykola Pokhylets2121
155Natalia Kozyra (f)2121
155Sonja Lont (f)2121
155Rosanne Schenk (f)2121
155Rosanna van Gent (f)2121
104Javier Rocamora533221
155Lubomir Ott2121
165Remco Geurts2020
166M. Cristina Dominguez (f)1919
167Wouter Vijzelaar1717
168Jasmijn van Loo (f)1616
168Josh Smith1616
168Maaike Walravens (f)1616
168Stan Barnhoorn1616
172Frans Knaapen1515
172Kim Uijterwijk (f)1515
174Boris Emdrine1414
175Oriol Mascaro Gallego1313
176Alex le Heux12156
94Bo Merkus554411
177Michiel van der Lans11110
177Nadia Essa (f)1111
148Nick van den Berg2413110
177Steven Klencke1111
180Eveline Besters (f)1010
180Jenny Kudymowa (f)1010
180Sanne Rooijmans (f)1010
180Tom Geijsen1010
180Jelle Broerse1028
186Tom Rijndorp88
187Hannah Hilligardt (f)77
187Max Dolhuisen77
189Andrej Mikelu66
189Robert Kuijper66
191Mike Overwater514
191Michiel van Pam55
193Jair Schalkwijk44
194Ella Burkhard (f)33
194Jan Diego Amas Espreza33
194Jenny Eder (f)33
194Olga Grytsenko (f)33
194Robin Peters (f)33
194Titus Nachbauer33
200Steven Baguley11
200Lotte Engelage11
200Jan Reinier van der Vliet11
200Meagan (f)11
200Melvin Gabrielse11
200Aagje Hendriks (f)11
200Maryse Monen (f)11
207Sebastian Haratyk0
207Michiel Landeweerd0
207Barry Oud0
207Jos de Witte0
207Felix Linsen0
207Martijn van Eijk0
207Paul Dujardin0
207David Lips0
207Jens M0
207Tjerk Riemers0
207Nico Roodhof0
207Elena Belova0
180Omer Sami1010
207Sijmen Cozijnsen0
207Claudio Erriu0
207Nadya Denisenko (f)0
Judith Koops (f)23
Frank Loeve120
Jeroen van Riessen91
Rick Hulsebosch15
Hidde Postma13
Jim Teunis26
Sebastian Marchesini72
David16
Geert Vos57
Mat Dalhuisen28
Martijn Reede39
Kevin Heijne50
Siem Ploeg41
Jelle van den Bor17
Dimitri Usanov106
Samuel van Nierop23
Ewan6
Wouter Kruijne36
Piter Bosch5
Juan Amas60
Raoul Lieben31
Cole Groom28
Anatolii Liubunig10
Cristina Dominguel10
Ron Scheer21
Sjoerd van Kessel70
Ingeborg Gerritsen6
Kim Laarman (f)6
Lisanne Raeven12
Tijn de Vries55
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0