Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANGNAAMTOTAALRND 3RND 2RND 1RND 6RND 5RND 4
1Mark Sorber49556105791059159
2Mikola Byelov376120136120
3Allard Zwart3674078919167
4Luuk Jans34112013685
5Dmitrii Usanov333681069168
6Mees Vissers3288174409142
7Richard Elenbaas3075684386366
8Mathieu Allard29070389191
9Dion Frans28862879148
10Raoul Kramer28759829155
11Edwin Kuiken2754760388248
12Mark Brand272136136
13Frank Loeve256136120
14Laszlo Bartha246975891
15Pleun Frank (f)2411135771
16Wouter van Roessel240120120
16Paul Brand240120120
18Rogier Koppejan228120108
19Jochem Bokhorst2251560336849
20Albert Angelats22349468642
21Torben van Kolfschoten20012080
21Wout Alink2004048385024
23Gijs Nijenhuis195819123
24Dirk Schoutens1896010356618
25Hein Swaan187707938
26Wouter te Pas1801849385916
27Imre Schene1677691
28Erwin Kuiper153407142
29Matthew Liska1469155
29Andreas Alink14621493838
31Evgeny Petrovskiy143476630
32Wouter van Roessel136136
32Nikki van Bergen (f)136136
34Celine de Waal Malefijt (f)1339142
35Stephan van den Berg12857665
36Okan Mat127405730
36Julius Stohlman1279136
38Nienke Sorber (f)1248581716214
39Yauhen Shulitshi1211837153021
40Max Keuken1203232551
40Martijn Heuff1207842
40Roland Peelen120584814
40Joachim120120
44Joanne Huisman (f)118281523457
44Floriaan Drewes1188038
46Kamiel Habets11714373135
47Giacomo Voltolini115115
48Raoul Lieben11418372831
49Lucas Schram1124666
50Dimitri Usanov106106
51Joppe Hauenstein105105
51Marieke Berends (f)105105
53Evgeniia Khristoforova (f)96264921
54Chiel Peters9494
54Abdel Charaf946529
56Raoul9393
57Sasha de Jonge916229
57Jeroen van Riessen9191
57Thijs van Stigt9191
60Jauling Chou854738
61Sebastiaan Stolp826715
62Ivan Stepanluk795524
63Felix Pechereau7878
64Rene Tol745519
64Adriaan Schiphorst743638
66Sven Knippenberg725715
66Sebastian Marchesini7272
Tim van Haalen7070
68Sjoerd van Kessel7070
70Enrique Tamames6969
71Albert Angelets6868
71Javier Rocamora68153221
73Merlijn van Eijk6767
74Rutger Brouwer6565
75Judith Koops (f)63182223
75Sean van Weers632736
77Bo Merkus611744
77Svetoslava Shotlekova (f)6161
79Juan Amas6060
80Stefan Kolev5959
80Kim van den Hout (f)5959
80Francesco Rizzoto5959
80Akos Sarkadi5959
84Paul Dujardin5858
85Giel Wieggers5757
85Camiel Kardinaal572829
85Geert Vos5757
88Thanayut Kougkham5656
89Hans Knaapen5555
89Tijn de Vries5555
91Tim van den Berg5454
Loekie Schreefel5353
92Doris van Gogh53722213
94Adam Coogan5252
95Marc Dalhuisen5111364
96Maarten Broerse502921
Kees Lampe5050
96Kevin Heijne5050
96Cole Groom502228
96Fleur Bus (f)501535
101Ronja Heilbron (f)4949
101Harry Eddolls4949
101Ron Scheer49181021
104Frederick Houtenbos4848
105Conrad Kockert4747
105Caluun Poffel4747
105Rick Hulsebosch47171515
105Samuel Gosschalk4747
109Johann Ingi Liunnarsson4545
110Mark Lavadou4343
111Reinder Brolsma4242
111Milen Petkov4242
111Ras Galstaun4242
114Rob Parkins4141
114Siem Ploeg4141
114Sybren Kuiper411724
Pavels Smirnovs4040
117Tony Samara40355
117Valentijn de Vriese4040
120Michiel Landeweerd3939
120Martijn Reede3939
122Henning Redestig3838
Mathieu Allard3636
123Nicolas Handtschoewercker3636
123Wouter Kruijne3636
126Anne Lut (f)341915
126Resul Ergul34286
128Borys Ponomarenko3232
Gijs de Vente3131
Lisa Sanders (f)3030
131Rico van Midde2929
Gnoi Groeneveld2828
132Mat Dalhuisen2828
132Joris Klinkenbijl2828
132Ijsbrand Meeter2828
136Jeroen Neuran2727
137Jim Teunis2626
Max Baggerman2525
139Morgan Plain2424
139Kees van Kheren2424
Jau-Lina Chou2323
141Samuel van Nierop2323
143Arnold Pippel2222
143Marieke Sneep (f)2222
145Ewan2121
145Macha Godes (f)2121
145Rosanne Schenk (f)2121
145Rosanna van Gent (f)2121
145Lubomir Ott2121
145Mark Dalhuizen2121
145Valentina Petrolu (f)2121
152Remco Geurts2020
153Jair Schalkwijk18144
154Hannah Hilligardt (f)17107
154Jelle van den Bor1717
154Sean Hoetjes1717
154Daniela Simal (f)1717
158Lex Wenneker1616
158David1616
158Ewan16106
161Kim Uijterwijk (f)1515
161Pavel Kruhlei1515
161Eliane Bakker1515
161Nadya Denisenko (f)1515
161Laurie van de Lugt (f)1515
166Nick van den Berg14131
166Steven Klencke14311
166Boris Emdrine1414
169Hidde Postma1313
170Lisanne Raeven1212
171Corinne Mulder (f)1111
172Pjotr Piet1010
172Omer Sami1010
172Anatolii Liubunig1010
172Cristina Dominguel1010
172Nonolya Benisenko (f)1010
177Tessel Molenaar77
178Rory van der Oest66
178Tommaso Nesti66
178Robert Kuijper66
178Ingeborg Gerritsen66
178Kim Laarman (f)66
178Robert Carstens66
178Iris van Broekhoven (f)66
185Michiel van Pam55
185Piter Bosch55
187Fieke Gravesteijn (f)44
188Ella Burkhard (f)33
188Jan Diego Amas Espreza33
188Jenny Eder (f)33
188Robin Peters (f)33
188Titus Nachbauer33
188Gilles de Goeij33
194Maryse Monen (f)211
194Jelle Broerse22
196Michiel van der Lans11
196Alex le Heux11
Jesse Vonck11
196Steven Baguley11
196Jan Reinier van der Vliet11
196Meagan (f)11
196Melvin Gabrielse11
196Aagje Hendriks (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Mark Sorber54410591591209178
2Dmitrii Usanov52610691681057878
3Mark Brand408136136136
5Joppe Hauenstein330105120105
9Mikola Byelov29813657105
13Matthew Liska28291557957
14Mees Vissers25591425567
4Allard Zwart34291679391
16Remmelt Dirksen241136105
8Jochem Bokhorst3066849796545
6Dion Frans31987914893
18Pleun Frank (f)231719367
19Rogier Koppejan228120108
7Laszlo Bartha31591797867
10Raoul Kramer29582915567
20Lex Wenneker2041612068
12Edwin Kuiken2868248465555
11Mathieu Allard29291915555
21Torben van Kolfschoten19812078
21Paul Brand19812078
23Evgeny Petrovskiy19666305545
25Rene Tol190199378
26Luuk Jans1778592
27Hans Knaapen176556655
28Sebastiaan Stolp17467154745
29Maarten Broerse1732921553236
15Hein Swaan24270793855
24Joanne Huisman (f)19423457374636
30Tom Kraanen1609367
31Daan van der Elsken1599366
17Albert Angelats23986426645
32Stefan Kolev1515992
33Erwin Kuiper147425055
33Wout Alink14750244726
39Reinder Brolsma1334291
39Wouter te Pas13359163721
44Julius Stohlman1279136
45Tommaso Nesti124474136
46Martijn Heuff1207842
46Bruno Geurts120120
46Jonas Breivik120120
51Svetoslava Shotlekova (f)1166155
52Giacomo Voltolini115115
53Gijs Nijenhuis1149123
33Dirk Schoutens14735661828
36Yauhen Shulitshi1403021361736
54Milen Petkov1094267
56Zeno Schaekers105105
56Marieke Berends (f)105105
58Lucas Schram1036637
59Arnold Pippel1002278
59Johann Ingi Liunnarsson1004555
61Anne Lut (f)98152855
62Chiel Peters9494
64Andreas Alink933855
65Immanuel Faustle9292
66Imre Schene9191
66Haaken Ivordstan9191
66Sven Elink Schuurman9191
70Fieke Gravesteijn (f)8743845
37Stephan van den Berg136576658
72Felix Pechereau7878
38Okan Mat134573047
42Max Keuken1295513736
73Tim van den Berg723636
75Enrique Tamames6969
76Albert Angelets6868
78Marc Levadou6767
78Merlijn van Eijk6767
78Ysa Rakestraw (f)6767
81Lenny Thelman6666
81Malcolm Duregger6666
81Theodor Palewonksy6666
42Richard Elenbaas1296366
84Rutger Brouwer6565
85Fleur Bus (f)633528
46Roland Peelen120584814
86Rory van der Oest61655
88Sybren Kuiper602436
89Kim van den Hout (f)5959
90Giel Wieggers5757
90Resul Ergul5761536
93Thanayut Kougkham5656
94Janco van Gelderen5555
94Bas Buiten5555
94Cornelis Kes5555
94Kees Lampe5555
94Martijn Witlox5555
94Pascal Dawson5555
94Ruben Meeldijk5555
94Thijs Ouwehand5555
55Ivan Stepanluk108552429
105Filipa Oitaven (f)4949
105Ronja Heilbron (f)4949
105Harry Eddolls4949
108Frederick Houtenbos4848
109Conrad Kockert4747
109Romain Desbats4747
109Shanti Liga (f)4747
109Caluun Poffel4747
113Colin Roper4646
113Petar Chalamov4646
86Nienke Sorber (f)6116214713
115Anton Bouter4545
115Julien Fiorilli4545
115Omer Arslan4545
115Simone Gerritsen (f)4545
119Mark Lavadou4343
39Celine de Waal Malefijt (f)1339142
120Ras Galstaun4242
121Rob Parkins4141
122Marc Dalhuisen40364
123Valentijn de Vriese3939
50Floriaan Drewes1188038
124Henning Redestig3838
124Mees Baudoin3838
126Alfreso Arroyo3636
126Eszter Kovais (f)3636
74Kamiel Habiets713536
126Sam Gosschalk3636
126Sanvel3636
126Sjoerd Ebberim3636
126Tibbe Titulaer3636
126Sean van Weers3636
126Nicolas Handtschoewercker3636
134Okko Spangenberg3434
76Tony Samara6835528
135Hugo Wimdet3333
136Elma Mons321121
137Corinne Mulder (f)3131
137Livia Cruzez (f)3131
137Pjotr Piet311021
140Rico van Midde2929
140Borjan Tchakaloff2929
90Camiel Kardinaal572829
140Evelien Jansen (f)2929
66Sasha de Jonge916229
62Abdel Charaf946529
143Dirk Kuiper2828
94Jeroen Neuran552728
143Laura Duncker (f)2828
143Martijn Everling2828
146Ewan27216
147Mente Wester2626
71Sven Knippenberg82571510
148Martijn Vos2424
148Doris van Gogh24213
148Morgan Plain2424
148Kees van Kheren2424
153Klim Buudoin2323
153Martin Samak2323
155Macha Godes (f)2121
155Pavel Kruhlei2121
155Hans van Broekhoven2121
155Max Linsen2121
155Mykola Pokhylets2121
155Natalia Kozyra (f)2121
155Sonja Lont (f)2121
155Rosanne Schenk (f)2121
155Rosanna van Gent (f)2121
104Javier Rocamora533221
155Lubomir Ott2121
165Remco Geurts2020
166M. Cristina Dominguez (f)1919
167Wouter Vijzelaar1717
168Jasmijn van Loo (f)1616
168Josh Smith1616
168Maaike Walravens (f)1616
168Stan Barnhoorn1616
172Frans Knaapen1515
172Kim Uijterwijk (f)1515
174Boris Emdrine1414
175Oriol Mascaro Gallego1313
176Alex le Heux12156
94Bo Merkus554411
177Michiel van der Lans11110
177Nadia Essa (f)1111
148Nick van den Berg2413110
177Steven Klencke1111
180Eveline Besters (f)1010
180Jenny Kudymowa (f)1010
180Sanne Rooijmans (f)1010
180Tom Geijsen1010
180Jelle Broerse1028
186Tom Rijndorp88
187Hannah Hilligardt (f)77
187Max Dolhuisen77
189Andrej Mikelu66
189Robert Kuijper66
191Mike Overwater514
191Michiel van Pam55
193Jair Schalkwijk44
194Ella Burkhard (f)33
194Jan Diego Amas Espreza33
194Jenny Eder (f)33
194Olga Grytsenko (f)33
194Robin Peters (f)33
194Titus Nachbauer33
200Steven Baguley11
200Lotte Engelage11
200Jan Reinier van der Vliet11
200Meagan (f)11
200Melvin Gabrielse11
200Aagje Hendriks (f)11
200Maryse Monen (f)11
207Sebastian Haratyk0
207Michiel Landeweerd0
207Barry Oud0
207Jos de Witte0
207Felix Linsen0
207Martijn van Eijk0
207Paul Dujardin0
207David Lips0
207Jens M0
207Tjerk Riemers0
207Nico Roodhof0
207Elena Belova0
180Omer Sami1010
207Sijmen Cozijnsen0
207Claudio Erriu0
207Nadya Denisenko (f)0
Judith Koops (f)23
Frank Loeve120
Jeroen van Riessen91
Rick Hulsebosch15
Hidde Postma13
Jim Teunis26
Sebastian Marchesini72
David16
Geert Vos57
Mat Dalhuisen28
Martijn Reede39
Kevin Heijne50
Siem Ploeg41
Jelle van den Bor17
Dimitri Usanov106
Samuel van Nierop23
Ewan6
Wouter Kruijne36
Piter Bosch5
Juan Amas60
Raoul Lieben31
Cole Groom28
Anatolii Liubunig10
Cristina Dominguel10
Ron Scheer21
Sjoerd van Kessel70
Ingeborg Gerritsen6
Kim Laarman (f)6
Lisanne Raeven12
Tijn de Vries55
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0