Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 1RND 6RND 5RND 4RND 3RND 2
1Mark Sorber54579105915912091
2Dmitrii Usanov51668106916810578
3Allard Zwart4339191679391
4Mark Brand408136136136
5Dion Frans31987914893
6Mikola Byelov31312013657
7Laszlo Bartha30658917978
8Jochem Bokhorst2943368497965
9Torben van Kolfschoten2788012078
10Mathieu Allard27538919155
11Edwin Kuiken2693882484655
12Rene Tol24555199378
13Albert Angelats24046864266
14Rogier Koppejan228120108
14Raoul Kramer228829155
14Mees Vissers22840914255
17Joppe Hauenstein225105120
17Matthew Liska225915579
19Pleun Frank (f)221577193
20Paul Brand19812078
21Evgeny Petrovskiy19666305545
22Hein Swaan187707938
23Wout Alink1853850244726
24Hans Knaapen176556655
25Joanne Huisman (f)17315234573746
26Wouter te Pas1713859163721
27Richard Elenbaas167386366
28Tom Kraanen1609367
29Daan van der Elsken1599366
30Dirk Schoutens1571035661828
31Lucas Schram149466637
32Maarten Broerse13729215532
33Remmelt Dirksen136136
33Lex Wenneker13616120
33Stephan van den Berg136576658
36Okan Mat134573047
37Reinder Brolsma1334291
37Celine de Waal Malefijt (f)1339142
39Andreas Alink131383855
40Sebastiaan Stolp129671547
41Julius Stohlman1279136
42Max Keuken1253255137
43Martijn Heuff1207842
43Bruno Geurts120120
43Jonas Breivik120120
43Roland Peelen120584814
43Frank Loeve120120
43Joachim120120
43Wouter van Roessel120120
50Yauhen Shulitshi1191530213617
51Floriaan Drewes1188038
52Giacomo Voltolini115115
53Gijs Nijenhuis1149123
54Ivan Stepanluk108552429
54Dimitri Usanov106106
56Marieke Berends (f)105105
57Kamiel Habets102313536
58Arnold Pippel1002278
58Johann Ingi Liunnarsson1004555
60Anne Lut (f)98152855
61Chiel Peters9494
61Abdel Charaf946529
63Erwin Kuiper924250
63Immanuel Faustle9292
65Imre Schene9191
65Haaken Ivordstan9191
65Sven Elink Schuurman9191
65Sasha de Jonge916229
65Jeroen van Riessen9191
65Thijs van Stigt9191
71Tommaso Nesti884741
72Luuk Jans8585
73Sven Knippenberg82571510
74Felix Pechereau7878
74Sebastian Marchesini7272
74Sjoerd van Kessel7070
77Enrique Tamames6969
78Albert Angelets6868
78Javier Rocamora68153221
80Marc Levadou6767
80Merlijn van Eijk6767
82Lenny Thelman6666
82Malcolm Duregger6666
82Theodor Palewonksy6666
85Rutger Brouwer6565
85Nienke Sorber (f)6517162147
87Sean van Weers632736
88Svetoslava Shotlekova (f)6161
88Rory van der Oest61655
88Juan Amas6060
91Stefan Kolev5959
91Kim van den Hout (f)5959
91Raoul Lieben592831
94Paul Dujardin5858
95Giel Wieggers5757
95Camiel Kardinaal572829
95Geert Vos5757
98Thanayut Kougkham5656
99Janco van Gelderen5555
99Bas Buiten5555
99Cornelis Kes5555
99Kees Lampe5555
99Martijn Witlox5555
99Pascal Dawson5555
99Ruben Meeldijk5555
99Thijs Ouwehand5555
99Jeroen Neuran552728
99Bo Merkus554411
99Tijn de Vries5555
99Kevin Heijne5050
99Cole Groom502228
112Filipa Oitaven (f)4949
112Ronja Heilbron (f)4949
112Harry Eddolls4949
115Frederick Houtenbos4848
116Conrad Kockert4747
116Romain Desbats4747
116Shanti Liga (f)4747
116Caluun Poffel4747
120Doris van Gogh4622213
121Anton Bouter4545
121Omer Arslan4545
121Judith Koops (f)452223
124Mark Lavadou4343
125Milen Petkov4242
125Fieke Gravesteijn (f)42438
125Ras Galstaun4242
128Rob Parkins4141
128Siem Ploeg4141
130Marc Dalhuisen40364
130Tony Samara40355
132Michiel Landeweerd3939
132Martijn Reede3939
134Henning Redestig3838
134Mees Baudoin3838
134Adriaan Schiphorst3838
134Jauling Chou3838
138Tim van den Berg3636
138Eszter Kovais (f)3636
138Sam Gosschalk3636
138Sjoerd Ebberim3636
138Nicolas Handtschoewercker3636
138Wouter Kruijne3636
144Fleur Bus (f)3535
145Okko Spangenberg3434
146Hugo Wimdet3333
146Borys Ponomarenko3232
148Corinne Mulder (f)3131
148Livia Cruzez (f)3131
148Pjotr Piet311021
148Ron Scheer311021
148Rick Hulsebosch301515
153Rico van Midde2929
153Borjan Tchakaloff2929
155Laura Duncker (f)2828
155Mat Dalhuisen2828
155Joris Klinkenbijl2828
158Ewan27216
159Mente Wester2626
159Jim Teunis2626
161Sybren Kuiper2424
161Martijn Vos2424
161Morgan Plain2424
161Kees van Kheren2424
161Nick van den Berg2413110
166Klim Buudoin2323
166Martin Samak2323
166Samuel van Nierop2323
169Marieke Sneep (f)2222
170Resul Ergul21615
170Macha Godes (f)2121
170Hans van Broekhoven2121
170Sonja Lont (f)2121
170Rosanne Schenk (f)2121
170Rosanna van Gent (f)2121
170Lubomir Ott2121
170Mark Dalhuizen2121
170Evgeniia Khristoforova (f)2121
179Remco Geurts2020
180Wouter Vijzelaar1717
180Hannah Hilligardt (f)17107
180Jelle van den Bor1717
183Jasmijn van Loo (f)1616
183Josh Smith1616
183Maaike Walravens (f)1616
183Stan Barnhoorn1616
183David1616
183Ewan16106
189Frans Knaapen1515
189Kim Uijterwijk (f)1515
189Pavel Kruhlei1515
189Eliane Bakker1515
193Boris Emdrine1414
193Hidde Postma1313
195Alex le Heux12156
195Lisanne Raeven1212
197Elma Mons1111
197Michiel van der Lans11110
197Steven Klencke1111
200Jenny Kudymowa (f)1010
200Sanne Rooijmans (f)1010
200Tom Geijsen1010
200Omer Sami1010
200Anatolii Liubunig1010
200Cristina Dominguel1010
200Nonolya Benisenko (f)1010
207Tom Rijndorp88
208Max Dolhuisen77
208Tessel Molenaar77
210Andrej Mikelu66
210Robert Kuijper66
210Ingeborg Gerritsen66
210Kim Laarman (f)66
210Robert Carstens66
215Mike Overwater514
215Michiel van Pam55
215Piter Bosch55
218Jair Schalkwijk44
219Ella Burkhard (f)33
219Jan Diego Amas Espreza33
219Jenny Eder (f)33
219Robin Peters (f)33
219Titus Nachbauer33
219Gilles de Goeij33
225Jelle Broerse22
226Steven Baguley11
226Lotte Engelage11
226Jan Reinier van der Vliet11
226Meagan (f)11
226Melvin Gabrielse11
226Aagje Hendriks (f)11
226Maryse Monen (f)11
233Zeno Schaekers0
233Ysa Rakestraw (f)0
233Colin Roper0
233Petar Chalamov0
233Julien Fiorilli0
233Simone Gerritsen (f)0
233Valentijn de Vriese0
233Alfreso Arroyo0
233Sanvel0
233Tibbe Titulaer0
233Evelien Jansen (f)0
233Dirk Kuiper0
233Martijn Everling0
233Max Linsen0
233Mykola Pokhylets0
233Natalia Kozyra (f)0
233M. Cristina Dominguez (f)0
233Oriol Mascaro Gallego0
233Nadia Essa (f)0
233Eveline Besters (f)0
233Olga Grytsenko (f)0
233Sebastian Haratyk0
233Barry Oud0
233Jos de Witte0
233Felix Linsen0
233Martijn van Eijk0
233David Lips0
233Jens M0
233Tjerk Riemers0
233Nico Roodhof0
233Elena Belova0
233Sijmen Cozijnsen0
233Claudio Erriu0
233Nadya Denisenko (f)0
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Mark Sorber54410591591209178
2Dmitrii Usanov52610691681057878
3Mark Brand408136136136
5Joppe Hauenstein330105120105
9Mikola Byelov29813657105
13Matthew Liska28291557957
14Mees Vissers25591425567
4Allard Zwart34291679391
16Remmelt Dirksen241136105
8Jochem Bokhorst3066849796545
6Dion Frans31987914893
18Pleun Frank (f)231719367
19Rogier Koppejan228120108
7Laszlo Bartha31591797867
10Raoul Kramer29582915567
20Lex Wenneker2041612068
12Edwin Kuiken2868248465555
11Mathieu Allard29291915555
21Torben van Kolfschoten19812078
21Paul Brand19812078
23Evgeny Petrovskiy19666305545
25Rene Tol190199378
26Luuk Jans1778592
27Hans Knaapen176556655
28Sebastiaan Stolp17467154745
29Maarten Broerse1732921553236
15Hein Swaan24270793855
24Joanne Huisman (f)19423457374636
30Tom Kraanen1609367
31Daan van der Elsken1599366
17Albert Angelats23986426645
32Stefan Kolev1515992
33Erwin Kuiper147425055
33Wout Alink14750244726
39Reinder Brolsma1334291
39Wouter te Pas13359163721
44Julius Stohlman1279136
45Tommaso Nesti124474136
46Martijn Heuff1207842
46Bruno Geurts120120
46Jonas Breivik120120
51Svetoslava Shotlekova (f)1166155
52Giacomo Voltolini115115
53Gijs Nijenhuis1149123
33Dirk Schoutens14735661828
36Yauhen Shulitshi1403021361736
54Milen Petkov1094267
56Zeno Schaekers105105
56Marieke Berends (f)105105
58Lucas Schram1036637
59Arnold Pippel1002278
59Johann Ingi Liunnarsson1004555
61Anne Lut (f)98152855
62Chiel Peters9494
64Andreas Alink933855
65Immanuel Faustle9292
66Imre Schene9191
66Haaken Ivordstan9191
66Sven Elink Schuurman9191
70Fieke Gravesteijn (f)8743845
37Stephan van den Berg136576658
72Felix Pechereau7878
38Okan Mat134573047
42Max Keuken1295513736
73Tim van den Berg723636
75Enrique Tamames6969
76Albert Angelets6868
78Marc Levadou6767
78Merlijn van Eijk6767
78Ysa Rakestraw (f)6767
81Lenny Thelman6666
81Malcolm Duregger6666
81Theodor Palewonksy6666
42Richard Elenbaas1296366
84Rutger Brouwer6565
85Fleur Bus (f)633528
46Roland Peelen120584814
86Rory van der Oest61655
88Sybren Kuiper602436
89Kim van den Hout (f)5959
90Giel Wieggers5757
90Resul Ergul5761536
93Thanayut Kougkham5656
94Janco van Gelderen5555
94Bas Buiten5555
94Cornelis Kes5555
94Kees Lampe5555
94Martijn Witlox5555
94Pascal Dawson5555
94Ruben Meeldijk5555
94Thijs Ouwehand5555
55Ivan Stepanluk108552429
105Filipa Oitaven (f)4949
105Ronja Heilbron (f)4949
105Harry Eddolls4949
108Frederick Houtenbos4848
109Conrad Kockert4747
109Romain Desbats4747
109Shanti Liga (f)4747
109Caluun Poffel4747
113Colin Roper4646
113Petar Chalamov4646
86Nienke Sorber (f)6116214713
115Anton Bouter4545
115Julien Fiorilli4545
115Omer Arslan4545
115Simone Gerritsen (f)4545
119Mark Lavadou4343
39Celine de Waal Malefijt (f)1339142
120Ras Galstaun4242
121Rob Parkins4141
122Marc Dalhuisen40364
123Valentijn de Vriese3939
50Floriaan Drewes1188038
124Henning Redestig3838
124Mees Baudoin3838
126Alfreso Arroyo3636
126Eszter Kovais (f)3636
74Kamiel Habiets713536
126Sam Gosschalk3636
126Sanvel3636
126Sjoerd Ebberim3636
126Tibbe Titulaer3636
126Sean van Weers3636
126Nicolas Handtschoewercker3636
134Okko Spangenberg3434
76Tony Samara6835528
135Hugo Wimdet3333
136Elma Mons321121
137Corinne Mulder (f)3131
137Livia Cruzez (f)3131
137Pjotr Piet311021
140Rico van Midde2929
140Borjan Tchakaloff2929
90Camiel Kardinaal572829
140Evelien Jansen (f)2929
66Sasha de Jonge916229
62Abdel Charaf946529
143Dirk Kuiper2828
94Jeroen Neuran552728
143Laura Duncker (f)2828
143Martijn Everling2828
146Ewan27216
147Mente Wester2626
71Sven Knippenberg82571510
148Martijn Vos2424
148Doris van Gogh24213
148Morgan Plain2424
148Kees van Kheren2424
153Klim Buudoin2323
153Martin Samak2323
155Macha Godes (f)2121
155Pavel Kruhlei2121
155Hans van Broekhoven2121
155Max Linsen2121
155Mykola Pokhylets2121
155Natalia Kozyra (f)2121
155Sonja Lont (f)2121
155Rosanne Schenk (f)2121
155Rosanna van Gent (f)2121
104Javier Rocamora533221
155Lubomir Ott2121
165Remco Geurts2020
166M. Cristina Dominguez (f)1919
167Wouter Vijzelaar1717
168Jasmijn van Loo (f)1616
168Josh Smith1616
168Maaike Walravens (f)1616
168Stan Barnhoorn1616
172Frans Knaapen1515
172Kim Uijterwijk (f)1515
174Boris Emdrine1414
175Oriol Mascaro Gallego1313
176Alex le Heux12156
94Bo Merkus554411
177Michiel van der Lans11110
177Nadia Essa (f)1111
148Nick van den Berg2413110
177Steven Klencke1111
180Eveline Besters (f)1010
180Jenny Kudymowa (f)1010
180Sanne Rooijmans (f)1010
180Tom Geijsen1010
180Jelle Broerse1028
186Tom Rijndorp88
187Hannah Hilligardt (f)77
187Max Dolhuisen77
189Andrej Mikelu66
189Robert Kuijper66
191Mike Overwater514
191Michiel van Pam55
193Jair Schalkwijk44
194Ella Burkhard (f)33
194Jan Diego Amas Espreza33
194Jenny Eder (f)33
194Olga Grytsenko (f)33
194Robin Peters (f)33
194Titus Nachbauer33
200Steven Baguley11
200Lotte Engelage11
200Jan Reinier van der Vliet11
200Meagan (f)11
200Melvin Gabrielse11
200Aagje Hendriks (f)11
200Maryse Monen (f)11
207Sebastian Haratyk0
207Michiel Landeweerd0
207Barry Oud0
207Jos de Witte0
207Felix Linsen0
207Martijn van Eijk0
207Paul Dujardin0
207David Lips0
207Jens M0
207Tjerk Riemers0
207Nico Roodhof0
207Elena Belova0
180Omer Sami1010
207Sijmen Cozijnsen0
207Claudio Erriu0
207Nadya Denisenko (f)0
Judith Koops (f)23
Frank Loeve120
Jeroen van Riessen91
Rick Hulsebosch15
Hidde Postma13
Jim Teunis26
Sebastian Marchesini72
David16
Geert Vos57
Mat Dalhuisen28
Martijn Reede39
Kevin Heijne50
Siem Ploeg41
Jelle van den Bor17
Dimitri Usanov106
Samuel van Nierop23
Ewan6
Wouter Kruijne36
Piter Bosch5
Juan Amas60
Raoul Lieben31
Cole Groom28
Anatolii Liubunig10
Cristina Dominguel10
Ron Scheer21
Sjoerd van Kessel70
Ingeborg Gerritsen6
Kim Laarman (f)6
Lisanne Raeven12
Tijn de Vries55
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0