Reset ranking & uitslagen Amsterdam

Reset Monk Amsterdam

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

monk-bouldergym-terrex-logo-bg-witReset wordt ondersteund door Adidas TERREX. Iedere editie van Reset geven we mooie Adidas TERREX prijzen weg aan iedereen die drie of meer boulders heeft getopt en zijn/haar scoreformulier inlevert. Voorwaarde is ook dat je zelf fysiek aanwezig bent om je prijs in ontvangst te nemen, dus ga vooral niet te snel op huis aan!

RANGNAAMTOTAALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Wouter van Roessel512136136120120
2Mark Sorber438911075610579
3Allard Zwart3959195407891
4Mikola Byelov376120136120
5Richard Elenbaas3732110668568438
6Torben van Kolfschoten33613612080
7Edwin Kuiken320697036476038
8Laszlo Bartha31767959758
9Mees Vissers301106817440
10Mathieu Allard288106747038
11Mark Brand272136136
12Raoul Kramer2626713659
13Joachim Pellikaan256136120
13Luuk Jans256120136
15Pleun Frank (f)2508011357
16Martijn Heuff241679579
17Dion Frans221689162
18Andreas Alink2034748214938
19Wouter te Pas1994648184938
20Raoul Lieben1967538183728
21Wout Alink1944523404838
22Abdel Charaf192696855
23Borys Ponomarenko19045555832
24Akos Sarkadi184675859
24Koke Helmes18410678
26Evgeniia Khristoforova (f)183203037264921
27Tjerk van Halem1646896
28Jochem Bokhorst16153156033
29Dmitrii Usanov1599168
29Imre Schene1598376
31Kamiel Habets157212826143731
32Albert Angelats156614946
33Gijs Nijenhuis1527181
34Max Keuken14047293232
35Frank Loeve136136
35Giel Wieggers136136
35Nikki van Bergen (f)136136
35Wouter van Roessel136136
35Michiel Hennevelt136136
35Chiel Peters136136
41Dirk Schoutens13529366010
42Sasha de Jonge1344094
43Marc Dalhuisen12626474211
44Okan Mat123285540
45Paul Brand120120
45Remmelt Dirksen120120
47Michiel Landeweerd1187939
48Manon Feval (f)1164670
49Julius Stohlman1135558
50Erwin Kuiper1114071
51Sven Elink Schuurman105105
52Evgeny Petrovskiy985147
52Tim van Haalen982870
54Nienke Sorber (f)9711385817
55Tommy Janssen9595
56Raoul9393
57Kali Tolsma9292
58Thijs van Stigt9191
58Tom Kraanen9191
60Jauling Chou854738
61Joanne Huisman (f)83402815
61Lucas Schram833746
63Judith Koops (f)8221211822
64Stijn Janssen8080
65Lennart Stip7979
66Jonas Breivik7878
67Benjamin van Arkel75163029
68Adriaan Schiphorst743638
69Yauhen Shulitshi70183715
69Rick Hulsebosch7028101715
71Jonne6666
72Ron Scheer632871810
73Allat Angelats6161
74Celine de Waal Malefijt (f)6060
74Cole Groom603822
76Francesco Rizzoto5959
77Paul Dujardin5858
78Doris van Gogh561116722
78Melle van Haalen5656
80Rene Tol5555
80Tuur Janssen5555
82Tim van den Berg5454
83Jesse Vonck5328241
83Loekie Schreefel5353
85Javier Rocamora52162115
85Adam Coogan5252
85Marieke Sneep (f)523022
88Kees Lampe5050
88Camiel Kardinaal5050
90Tim Feulen4949
91Samuel Gosschalk4747
92Albert Angelets4646
93Anne Lut (f)44101519
94Sjoerd Hettinga4343
95Pavels Smirnovs4040
95Valentijn de Vriese4040
97Mathieu Allard3636
97Nadya Denisenko (f)362115
97Pavel Kruhlei362115
97Pjotr Piet3636
101Jair Schalkwijk352114
101Filipe Souza351916
103Maaike Krikke (F)3333
103Nick van den Berg312110
103Gijs de Vente3131
103Arnold Bos3131
107Daan Colpaert30921
107Lisa Sanders (f)3030
109Eduard Ort2929
110Gnoi Groeneveld2828
110Ijsbrand Meeter2828
110Joris Klinkenbijl2828
110Resul Ergul2828
114Sean van Weers2727
115Max Baggerman2525
116Bo Merkus24717
116Alberto Moreno2424
118Jau-Lina Chou2323
118Kim van den Hout (f)2323
118Juul Dekker2323
121Gilles de Goeij21183
121Mark Dalhuizen2121
121Valentina Petrolu (f)2121
121Ronin de Vreeze2121
121Diosa Taylor (F)2121
121Johanneke Lamoraal (F)2121
121Elma Mons (F)2121
121Jezus2121
121David Collier2020
130Hakan Cuhador1919
131Tessel Molenaar18117
132Daniela Simal (f)1717
132Sean Hoetjes1717
132Sybren Kuiper1717
135Mathijs Stroober1616
135Robert Carstens16106
135Yoshi Reinders1616
135Joost Ghijsen1616
139Eliane Bakker1515
139Fleur Bus (f)1515
139Laurie van de Lugt (f)1515
139Oskar Smith1515
139Eline Willems (F)1515
144Mitch vd K1414
145Jayson Arkenbout1367
146Sven de Vente1212
146Elena Kasantsidu (f)1212
146Reinder Brolsma1212
149Corinne Mulder (f)1111
150Tony Samara1010
150Ewan1010
150Diogo Maximino1010
150Hannah Hilligardt (f)1010
150Nonolya Benisenko (f)1010
150marije ter steep1010
150Sonja Lont1010
157Frenzi Ritter (f)99
158Thomas Ginn77
159Iris van Broekhoven (f)66
159Tommaso Nesti66
159Rico van Midde66
159Pien van Deursen (f)66
163Cooper Bjorkelund55
164Steven Klencke33
164Sven Frank33
164Fanny Hubault (f)33
164Jasper Smit33
168Maryse Monen (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Mark Sorber54410591591209178
2Dmitrii Usanov52610691681057878
3Mark Brand408136136136
5Joppe Hauenstein330105120105
9Mikola Byelov29813657105
13Matthew Liska28291557957
14Mees Vissers25591425567
4Allard Zwart34291679391
16Remmelt Dirksen241136105
8Jochem Bokhorst3066849796545
6Dion Frans31987914893
18Pleun Frank (f)231719367
19Rogier Koppejan228120108
7Laszlo Bartha31591797867
10Raoul Kramer29582915567
20Lex Wenneker2041612068
12Edwin Kuiken2868248465555
11Mathieu Allard29291915555
21Torben van Kolfschoten19812078
21Paul Brand19812078
23Evgeny Petrovskiy19666305545
25Rene Tol190199378
26Luuk Jans1778592
27Hans Knaapen176556655
28Sebastiaan Stolp17467154745
29Maarten Broerse1732921553236
15Hein Swaan24270793855
24Joanne Huisman (f)19423457374636
30Tom Kraanen1609367
31Daan van der Elsken1599366
17Albert Angelats23986426645
32Stefan Kolev1515992
33Erwin Kuiper147425055
33Wout Alink14750244726
39Reinder Brolsma1334291
39Wouter te Pas13359163721
44Julius Stohlman1279136
45Tommaso Nesti124474136
46Martijn Heuff1207842
46Bruno Geurts120120
46Jonas Breivik120120
51Svetoslava Shotlekova (f)1166155
52Giacomo Voltolini115115
53Gijs Nijenhuis1149123
33Dirk Schoutens14735661828
36Yauhen Shulitshi1403021361736
54Milen Petkov1094267
56Zeno Schaekers105105
56Marieke Berends (f)105105
58Lucas Schram1036637
59Arnold Pippel1002278
59Johann Ingi Liunnarsson1004555
61Anne Lut (f)98152855
62Chiel Peters9494
64Andreas Alink933855
65Immanuel Faustle9292
66Imre Schene9191
66Haaken Ivordstan9191
66Sven Elink Schuurman9191
70Fieke Gravesteijn (f)8743845
37Stephan van den Berg136576658
72Felix Pechereau7878
38Okan Mat134573047
42Max Keuken1295513736
73Tim van den Berg723636
75Enrique Tamames6969
76Albert Angelets6868
78Marc Levadou6767
78Merlijn van Eijk6767
78Ysa Rakestraw (f)6767
81Lenny Thelman6666
81Malcolm Duregger6666
81Theodor Palewonksy6666
42Richard Elenbaas1296366
84Rutger Brouwer6565
85Fleur Bus (f)633528
46Roland Peelen120584814
86Rory van der Oest61655
88Sybren Kuiper602436
89Kim van den Hout (f)5959
90Giel Wieggers5757
90Resul Ergul5761536
93Thanayut Kougkham5656
94Janco van Gelderen5555
94Bas Buiten5555
94Cornelis Kes5555
94Kees Lampe5555
94Martijn Witlox5555
94Pascal Dawson5555
94Ruben Meeldijk5555
94Thijs Ouwehand5555
55Ivan Stepanluk108552429
105Filipa Oitaven (f)4949
105Ronja Heilbron (f)4949
105Harry Eddolls4949
108Frederick Houtenbos4848
109Conrad Kockert4747
109Romain Desbats4747
109Shanti Liga (f)4747
109Caluun Poffel4747
113Colin Roper4646
113Petar Chalamov4646
86Nienke Sorber (f)6116214713
115Anton Bouter4545
115Julien Fiorilli4545
115Omer Arslan4545
115Simone Gerritsen (f)4545
119Mark Lavadou4343
39Celine de Waal Malefijt (f)1339142
120Ras Galstaun4242
121Rob Parkins4141
122Marc Dalhuisen40364
123Valentijn de Vriese3939
50Floriaan Drewes1188038
124Henning Redestig3838
124Mees Baudoin3838
126Alfreso Arroyo3636
126Eszter Kovais (f)3636
74Kamiel Habiets713536
126Sam Gosschalk3636
126Sanvel3636
126Sjoerd Ebberim3636
126Tibbe Titulaer3636
126Sean van Weers3636
126Nicolas Handtschoewercker3636
134Okko Spangenberg3434
76Tony Samara6835528
135Hugo Wimdet3333
136Elma Mons321121
137Corinne Mulder (f)3131
137Livia Cruzez (f)3131
137Pjotr Piet311021
140Rico van Midde2929
140Borjan Tchakaloff2929
90Camiel Kardinaal572829
140Evelien Jansen (f)2929
66Sasha de Jonge916229
62Abdel Charaf946529
143Dirk Kuiper2828
94Jeroen Neuran552728
143Laura Duncker (f)2828
143Martijn Everling2828
146Ewan27216
147Mente Wester2626
71Sven Knippenberg82571510
148Martijn Vos2424
148Doris van Gogh24213
148Morgan Plain2424
148Kees van Kheren2424
153Klim Buudoin2323
153Martin Samak2323
155Macha Godes (f)2121
155Pavel Kruhlei2121
155Hans van Broekhoven2121
155Max Linsen2121
155Mykola Pokhylets2121
155Natalia Kozyra (f)2121
155Sonja Lont (f)2121
155Rosanne Schenk (f)2121
155Rosanna van Gent (f)2121
104Javier Rocamora533221
155Lubomir Ott2121
165Remco Geurts2020
166M. Cristina Dominguez (f)1919
167Wouter Vijzelaar1717
168Jasmijn van Loo (f)1616
168Josh Smith1616
168Maaike Walravens (f)1616
168Stan Barnhoorn1616
172Frans Knaapen1515
172Kim Uijterwijk (f)1515
174Boris Emdrine1414
175Oriol Mascaro Gallego1313
176Alex le Heux12156
94Bo Merkus554411
177Michiel van der Lans11110
177Nadia Essa (f)1111
148Nick van den Berg2413110
177Steven Klencke1111
180Eveline Besters (f)1010
180Jenny Kudymowa (f)1010
180Sanne Rooijmans (f)1010
180Tom Geijsen1010
180Jelle Broerse1028
186Tom Rijndorp88
187Hannah Hilligardt (f)77
187Max Dolhuisen77
189Andrej Mikelu66
189Robert Kuijper66
191Mike Overwater514
191Michiel van Pam55
193Jair Schalkwijk44
194Ella Burkhard (f)33
194Jan Diego Amas Espreza33
194Jenny Eder (f)33
194Olga Grytsenko (f)33
194Robin Peters (f)33
194Titus Nachbauer33
200Steven Baguley11
200Lotte Engelage11
200Jan Reinier van der Vliet11
200Meagan (f)11
200Melvin Gabrielse11
200Aagje Hendriks (f)11
200Maryse Monen (f)11
207Sebastian Haratyk0
207Michiel Landeweerd0
207Barry Oud0
207Jos de Witte0
207Felix Linsen0
207Martijn van Eijk0
207Paul Dujardin0
207David Lips0
207Jens M0
207Tjerk Riemers0
207Nico Roodhof0
207Elena Belova0
180Omer Sami1010
207Sijmen Cozijnsen0
207Claudio Erriu0
207Nadya Denisenko (f)0
Judith Koops (f)23
Frank Loeve120
Jeroen van Riessen91
Rick Hulsebosch15
Hidde Postma13
Jim Teunis26
Sebastian Marchesini72
David16
Geert Vos57
Mat Dalhuisen28
Martijn Reede39
Kevin Heijne50
Siem Ploeg41
Jelle van den Bor17
Dimitri Usanov106
Samuel van Nierop23
Ewan6
Wouter Kruijne36
Piter Bosch5
Juan Amas60
Raoul Lieben31
Cole Groom28
Anatolii Liubunig10
Cristina Dominguel10
Ron Scheer21
Sjoerd van Kessel70
Ingeborg Gerritsen6
Kim Laarman (f)6
Lisanne Raeven12
Tijn de Vries55
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0