Reset uitslagen & ranking

Monk-amsterdam-reset-2016

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 2RND 1RND 6RND 5RND 4RND 3
1Laszlo Bartha428786784952678
2Allard Zwart39291105687355
3Mark Sorber355917810581
4Remmelt Dirksen30310512078
5Mikola Byelov29857105136
6Tom Kraanen26267806847
7Daan van der Elsken2436680362437
7Rene Tol2437866362538
9Joppe Hauenstein241105136
10Dmitrii Usanov236787880
11Edwin Kuiken2295555602336
12Jochem Bokhorst2286545623521
13Giel Wieggers225120105
14Martijn Heuff21879783130
15Reinder Brolsma19691105
16Mees Vissers189675567
17Lex Wenneker177681054
18Maarten Broerse 17032364229823
19Chiel Peters1589266
20Sebastian Haratyk15710552
21Paul Brand1567878
21Pleun Frank (f)1566789
23Albert Angelats151455529715
24Bart Gerdes1446678
25Mark Brand136136
26Janco van Gelderen1355580
27Matthew Liska1235766
28Raoul Kramer1146747
29Celine de Waal Malefijt (f)1135459
29Hans Knaapen113553523
29Sebastiaan Stolp113452939
32Hein Swaan11055351010
33Koke Helmes107107
34Joanne Huisman (f)106463624
34Ysa Rakestraw (f)1066739
36Erwin Kuiper1055055
36Jos de Witte1058025
36Zeno Schaekers105105
39Milen Petkov1046737
39Paro 1044955
41Cornelis Kes95551624
41Michiel Landeweerd9595
43Imre Schene9393
44Luuk Jans 9292
44Stefan Kolev9292
Immanuel Faustle9292
47Mathieu Allard915536
Haaken Ivordstan9191
49Filipa Oitaven (f)90492912
49Marc Levadou906723
51Yauhen Shulitshi86173614136
52Kim van den Hout (f)8181
52Tommaso Nesti 8141364
54Barry Oud8080
55Loek795623
56Hans Busker7878
56Tim van den Berg7836366
56Wouter van Roessel7878
Torben van Kolfschoten7878
60Felix Linsen7272
61Steven Baguley712816423
62Petar Chalamov694623
63Fleur Bus (f)67286267
63Tony Samara67282415
65Fieke Gravesteijn (f)664521
65Martijn van Eijk6666
65Niek Fransen6666
65Paul Dujardin6666
Theodor Palewonksy6666
70Eduard Lordache653629
70Han Lie653629
72Wout Alink64262315
73Resul Ergul62153611
74Arnold Bos613823
75Valentijn de Vriese603921
76Max Keuken593623
77Omer Arslan5828624
77Rico van Midde582115616
79Rory van der Oest5555
79Sam Gosschalk553619
79Svetoslava Shotlekova (f)5555
Kees Lampe5555
Pascal Dawson5555
84Geert vos523814
85Tibbe Titulaer513615
86Conrad Kockert4848
86David Lips4848
88Colin Roper4646
88Jens M4646
90Julien Fiorilli 4545
90Simone Gerritsen (f)4545
Evgeny Petrovskiy4545
93Michiel de Leeuw4444
94Nienke Sorber (f)43713617
94Wouter te Pas432122
96Elma Mons41112163
96Fanny Alavoine (f)4141
98Keon Yong3838
98Nora van Wassenaar3838
98Pavel Kruhlei3821143
Mees Baudoin3838
102Alfreso Arroyo3636
102Anderson Lebbad3636
102Dion Frans3636
102Sanvel3636
102Sybren Kuiper3636
Eszter Kovais (f)3636
108Sven Knippenberg351025
108Tjerk Riemers3535
110Erik Holthuijsen342311
111Gijsbert332310
112Chris Waitzman3232
113Igor Novak3131
114Evelien Jansen (f)2929
114Matthias Benkort2929
114Yari2929
Ivan Stepanluk2929
118Andrea Raffaelli2828
118Dirk Kuiper2828
118Macha Godes (f)28244
118Martijn Everling 2828
118Nico Roodhof2828
123Kevin Leijnse2525
124Elena Belova2424
124Martijn Vos2424
124Stijn Janssen2424
127Max Linsen2121
127Michelle Kuiper (f)2121
127Mykola Pokhylets2121
127Natalia Kozyra (f)2121
127Omer Sami2121
Hans van Broekhoven2121
Pjotr Piet2121
134M. Cristina Dominguez (f)1919
134Robert Carstens19415
Wouter Vijzelaar1717
137Andis Lasmanis1616
137Gijs Nijenhuis1616
137Marta Shiryaeva (f)1616
137Rick Hulsebosch1616
137Rudolf Meinderts1616
137Tijs van Roon1616
143Andreas Alink1515
143Joost Baiter1515
143Lucia Willems Ramirez (f)1515
146Sijmen Cozijnsen1414
147Oriol Mascaro Gallego 1313
148Cyrille Jones1212
149Marissa Gaandesse (f)11110
149Nadia Essa (f)1111
151Bart Appel1010
151Bo Merkus1010
151Claudio Erriu1010
151Daphne Brandenburg1010
151Eveline Besters (f)1010
156Etienne88
156Jelle Broerse88
Tom Rijndorp 88
159Corinne Mulder77
159Jair Schalkwijk77
159Jeanette Hoffmann (f)77
159Mike Overwater743
159Nadya Denisenko (f)761
164Tony Necvzai66
Andrej Mikelu66
166Ghang-Han Rhee44
166Sjoerd Hettinga44
166Sofie Doorman44
169Christina Berning (f)33
169Lotte Engelage33
169Olga Grytsenko (f) 33
169Ron Scheer33
173Kees22
174Loulou Nekkers11
174Manus11
174Noortje Grijsels (f)11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0