Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

 NAMETOTALRND 4RND 3RND 2RND 1RND 6RND 5
1Mark Sorber53459120917810581
2Joppe Hauenstein466105120105136
3Mikola Byelov43413657105136
4Allard Zwart42467939110568
5Dmitrii Usanov40968105787880
6Laszlo Bartha4037978678495
7Remmelt Dirksen361136105120
8Pleun Frank (f)32071936789
9Lex Wenneker3091612068105
10Tom Kraanen30893678068
11Rene Tol2921993786636
12Mees Vissers2864255675567
12Jochem Bokhorst2867965456235
14Daan van der Elsken27593668036
15Mark Brand272136136
16Edwin Kuiken2644846555560
17Matthew Liska25755795766
18Reinder Brolsma2384291105
19Albert Angelats2374266455529
20Giel Wieggers225120105
21Maarten Broerse 215215532364229
22Hans Knaapen21155665535
23Martijn Heuff199427978
24Torben van Kolfschoten19812078
25Chiel Peters1869492
26Luuk Jans 1778592
26Dion Frans177489336
28Raoul Kramer169556747
29Sebastian Haratyk15710552
30Paul Brand1567878
31Celine de Waal Malefijt (f)155425459
32Stefan Kolev1515992
33Joanne Huisman (f)150737463624
34Erwin Kuiper147425055
35Mathieu Allard146555536
36Hein Swaan13838553510
37Sebastiaan Stolp13615474529
38Janco van Gelderen1355580
39Evgeny Petrovskiy130305545
40Tommaso Nesti 124474136
41Wout Alink12024472623
41Bruno Geurts120120
41Jonas Breivik120120
44Svetoslava Shotlekova (f)1166155
44Rory van der Oest11665555
44Yauhen Shulitshi1163617361413
47Milen Petkov1094267
48Rogier Koppejan108108
48Fieke Gravesteijn (f)1084384521
50Ysa Rakestraw (f)1066739
51Zeno Schaekers105105
52Johann Ingi Liunnarsson1004555
52Arnold Pippel1002278
54Anne Lut (f)98152855
55Max Keuken971373623
56Wouter te Pas9616372122
57Conrad Kockert954748
57Michiel Landeweerd9595
59Imre Schene9393
60Immanuel Faustle9292
61Haaken Ivordstan9191
61Sven Elink Schuurman9191
63Kim van den Hout (f)8181
64Jos de Witte8080
64Barry Oud8080
66Filipa Oitaven (f)784929
67Okan Mat773047
68Omer Arslan734528
69Tony Samara725282415
69Felix Linsen7272
69Tim van den Berg723636
72Andreas Alink705515
73Resul Ergul686153611
74Merlijn van Eijk 6767
74Marc Levadou6767
76Martijn van Eijk6666
76Paul Dujardin6666
76Theodor Palewonksy6666
76Lenny Thelman6666
76Malcolm Duregger6666
81Rutger Brouwer 6565
82Sybren Kuiper602436
82Fleur Bus (f)6028626
82Valentijn de Vriese603921
85Loek5656
86Cornelis Kes5555
86Bas Buiten5555
86Kees Lampe5555
86Martijn Witlox5555
86Pascal Dawson5555
86Thijs Ouwehand5555
86Ruben Meeldijk5555
93Tibbe Titulaer513615
94David Lips4848
95Nienke Sorber (f)474713617
95Romain Desbats4747
95Shanti Liga (f)4747
98Dirk Schoutens461828
98Petar Chalamov4646
98Colin Roper4646
98Jens M4646
102Steven Baguley4512816
102Julien Fiorilli 4545
102Simone Gerritsen (f)4545
102Anton Bouter4545
106Michiel de Leeuw4444
107Mark Lavadou4343
108Ras Galstaun4242
109Elma Mons41112163
109Fanny Alavoine (f)4141
111Henning Redestig3838
111Floriaan Drewes3838
111Arnold Bos3838
111Geert vos3838
111Keon Yong3838
111Mees Baudoin3838
117Lucas Schram3737
118Julius Stohlman3636
118Rico van Midde362115
118Alfreso Arroyo3636
118Anderson Lebbad3636
118Eduard Lordache3636
118Eszter Kovais (f)3636
118Han Lie3636
118Sam Gosschalk3636
118Sanvel3636
118Sjoerd Ebberim3636
118Kamiel Habiets3636
129Pavel Kruhlei352114
129Tjerk Riemers3535
131Okko Spangenberg3434
132Hugo Wimdet3333
133Pjotr Piet311021
133Corinne Mulder (f)3131
133Livia Cruzez (f)3131
136Camiel Kardinaal 2929
136Sasha de Jonge 2929
136Evelien Jansen (f)2929
136Ivan Stepanluk2929
136Matthias Benkort2929
136Borjan Tchakaloff2929
142Andrea Raffaelli2828
142Dirk Kuiper2828
142Martijn Everling 2828
142Nico Roodhof2828
142Laura Duncker (f)2828
142Jeroen Neuran2828
148Mente Wester 2626
149Macha Godes (f)2424
149Elena Belova2424
149Martijn Vos2424
152Gijs Nijenhuis2323
152Erik Holthuijsen2323
152Gijsbert2323
152Klim Buudoin2323
152Martin Samak2323
157Bo Merkus211110
157Hans van Broekhoven2121
157Max Linsen2121
157Mykola Pokhylets2121
157Natalia Kozyra (f)2121
157Omer Sami2121
157Sonja Lont (f)2121
164Remco Geurts2020
165M. Cristina Dominguez (f)1919
166Wouter Vijzelaar1717
167Josh Smith1616
167Stan Barnhoorn1616
167Jasmijn van Loo (f)1616
167Maaike Walravens (f)1616
171Kim Uijterwijk (f)1515
171Joost Baiter1515
171Frans Knaapen1515
174Roland Peelen 1414
174Boris Emdrine1414
174Sijmen Cozijnsen1414
177Stephan van den Berg1358
177Oriol Mascaro Gallego 1313
179Alex le Heux12156
180Michiel van der Lans11110
180Nick van den Berg11110
180Nadia Essa (f)1111
183Sven Knippenberg1010
183Claudio Erriu1010
183Eveline Besters (f)1010
183Tom Geijsen1010
183Jenny Kudymowa (f)1010
183Sanne Rooijmans (f)1010
189Jelle Broerse88
189Mike Overwater8143
189Tom Rijndorp 88
192Hannah Hilligardt (f)77
192Max Dolhuisen77
194Robert Kuijper 66
194Nadya Denisenko (f)66
194Andrej Mikelu66
194Ewan 66
198Jair Schalkwijk44
198Marc Dalhuisen44
198Lotte Engelage413
201Doris van Gogh33
201Robin Peters (f)33
201Jenny Eder (f)33
201Titus Nachbauer33
201Jan Diego Amas Espreza33
201Ella Burkhard (f)33
201Olga Grytsenko (f) 33
208Jan Reinier van der Vliet11
208Meagan (f)11
208Melvin Gabrielse 11
 NAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Laszlo Bartha379849526783957
2Giel Wieggers3581201055578
3Allard Zwart33910568735538
4Tom Kraanen2988068473667
5Sebastian Haratyk274105523978
6Martijn Heuff21879783130
7Mikola Byelov21413678
8Chiel Peters213926655
9Joppe Hauenstein20313667
10Rene Tol2006636253835
11Remmelt Dirksen19812078
12Paro 19749553657
13Mark Sorber18610581
14Daan van der Elsken17780362437
15Reinder Brolsma17210567
16Janco van Gelderen165802857
17Jochem Bokhorst1536235211223
18Edwin Kuiken14760233628
19Bart Gerdes1446678
19Dmitrii Usanov144802836
19Wouter van Roessel1447866
22Sebastiaan Stolp13929392348
23Felix Linsen136721648
24Hans Knaapen13435232848
25Hans Busker1337855
26Mees Vissers1225567
26Peter Meirans1225567
28Albert Angelats118552971512
28Maarten Broerse 118422982316
30Celine de Waal Malefijt (f)1135459
31Lex Wenneker1091054
32Arnold Bos107382346
32Koke Helmes107107
32Matthew Liska1076641
35Paul Brand1067828
36Jos de Witte1058025
37Ysa Rakestraw (f)96392829
38Michiel Landeweerd9595
39Imre Schene9393
40Pleun Frank (f)8989
40Marc Levadou89231650
42Wout Alink822315638
43Han Lie81362916
43Kim van den Hout (f)8181
45Barry Oud8080
46Loek795623
47Hein Swaan7135101016
47Steven Baguley712816423
49Erwin Kuiper6767
50Mark Brand6666
50Niek Fransen6666
50Paul Dujardin6666
50Martijn van Eijk6666
54Eduard Lordache653629
55Rico van Midde6421156166
56Cornelis Kes63162423
56Yari63291618
58Omer Arslan5828624
59Rory van der Oest5555
60Andrea Raffaelli54281610
60Sven Knippenberg542529
62Elena Belova532429
63Geert vos523814
64Conrad Kockert4848
64David Lips4848
66Raoul Kramer4747
67Jens M4646
68Michiel de Leeuw4444
68Fieke Gravesteijn (f)442123
70Fleur Bus (f)4262673
71Fanny Alavoine (f)4141
71Filipa Oitaven (f)412912
73Maru (f)3939
73Tony Samara392415
75Keon Yong3838
75Nora van Wassenaar3838
77Milen Petkov3737
78Anderson Lebbad3636
78Dion Frans3636
78Mathieu Allord3636
78Wouter Buursma3636
82Tjerk Riemers3535
83Erik Holthuijsen342311
83Ties van Niejenhuis3434
85Gijsbert332310
85Yauhen Shulitshi3314136
87Chris Waitzman3232
87Omer Sami322111
89Igor Novak3131
90Martina Mattersdorfer2929
90Matthias Benkort2929
90Sam Gosschalk291910
93Macha Godes (f)28244
93Sander Franse2828
93Wouter te Pas28226
93Nico Roodhof2828
97Kevin Leijnse2525
98Dillon Hooks2424
98Stijn Janssen2424
98Joanne Huisman (f)2424
101Gijs de Vente2323
101Max Keuken2323
101Nienke Sorber (f)23617
101Petar C2323
105Tijs van Roon22166
106Andreas Alink21156
106Michelle Kuiper (f)2121
106Valentijn de Vriese2121
109Jeroen Hoek2020
110Robert Carstens19415
111Bas Marchesini1717
111Pavel Kruhlei17143
113Andis Lasmanis1616
113Bo Merkus16106
113Gijs Nijenhuis1616
113Marta Shiryaeva (f)1616
113Rick Hulsebosch1616
113Rudolf Meinderts1616
119Joost Baiter1515
119Lucia Willems Ramirez (f)1515
119Maaike K1515
119Tibbe Titulaer1515
123Sijmen Cozijnsen1414
124Cyrille Jones1212
125Marissa Gaandesse (f)11110
125Resul Ergul1111
127Daphne Brandenburg1010
127Bart Appel1010
127Jeanette Hoffmann (f)1073
127Josh Smith1010
127Tommaso Nesti 1046
127Claudio Erriu1010
133Elma Mons963
133Kas Galstaun99
135Etienne88
136Corinne Mulder77
136Jair Schalkwijk77
136Maaike Walravens77
136Nadya Denisenko (f)761
136Sofie Doorman743
141Ibrahim Ozdan66
141Martijn Vos66
141Sami66
141Tim van den Berg66
141Tony Necvzai66
146Ghang-Han Rhee44
146Sjoerd Hettinga44
148Christina Berning (f)33
148Erwin33
148Laurens33
148Louis Dijkstra33
148Michiel van Dam33
148Rody de Groot33
148Ron Scheer33
148Sytse van Slooten33
148Vicenzo Vitale33
148Mike Overwater33
148Lotte Engelage33
159Kees22
160Frederick Houtenbos11
160Harm11
160Loulou Nekkers11
160Manus11
160Noortje Grijsels (f)11
160Roos Korrel (f)11
166Jaap Sijben0