Reset uitslagen & ranking

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1RND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende558105107105105136
2Riemer Koorn3739178677958
3Gidion van Doorn33210513691
4Matthijs van der Knaap33191926880
5Mark de Leeuw2899191107
6Rutger Brouwer2799610578
7Barry Oud27550926766
8Tim Reuser272136136
9Jos de Witte26392595557
10Marianne Luyendijk (f)22957784945
11Jelle Grobben212105107
12Roland van de Wal211787855
13Bouchra Jemla20657733937
14Jasper van der Sande200786755
15Mees van der Sande182786737
16Rob Verstralen1632256323815
17Marlon 16010555
18Leander Rutten1587880
19Andrea Volterrani15149303042
20Jesse Pauw149474557
21Ianot Ambrosie137225659
22Ricardo de Leeuw136136
22Michiel Nieuwenhuijsen136136
22Don van Laere136136
25Koke Helmes125125
26Koen Seghers1244678
27Kenji Tsujimaru1226755
28Michiel Hennevelt120120
29Joris Klinkenbijl1154570
30Boaz Pauw1114566
30Giel Wiegers111111
32Remco Geurts108108
33Tayo Nenmann1062878
33Chris Idema106284731
35Bart van Raaij105105
35Bruno Geurts105105
35Stefan Warsink105105
38Remmelt Dirksen9595
38Noa Veldhuijsen952867
40Max Koedood935637
40Enrique Perdok9393
42Bart Gerdes9292
43Hans knaapen914645
44Benjamin Haasbroek905238
44Lucian Catargiu 902862
46Luuk Jans8686
47Jorrit Boerma85282136
48Agnes Leznins7878
48Erik Sliphorst7878
48Sjef van Gaalen785622
51Han Lie725616
52Florent Sqvaqatis6868
52Ysa Rakestraw (f)6868
54Merlijn van Eijk6767
54Niels Greenfields6767
54Janco van Gelderen6767
57Kim van den Hout (f)6666
58Vincent Renon6128276
59Michiel Landerweerd5858
60Callan Jordan5757
60Tom Kraanen5757
62Ruben Meeldijk5555
62David Koster5555
62Dimitrii Usanov5555
62Nora van Wassenaer (f)5555
66Jeroen Eggermont532825
67Amanda Meijering (f)4949
67Tim Urbanus4949
69Koen Dongelmans482028
70Frans Middelhoek4747
71Malcolm Duregger4646
72Guido Marthi4545
73Oswald Hassel4444
74Jesse van der Heijde4040
75Jaap Kuipers3915168
75George Lim3939
77Ron Verhagen382513
77Hans Brethouwer3838
79Ron Verhagen3737
79Jasper van der Sande3737
81Kali Tolsma3636
81Caroline van Houwelingen (f)361125
81Michael Kluver3636
84Marius Maurer3434
85Dennis Leijten3232
86Sven Knippenberg3131
87Frans Herrewijn3030
88Gert-Jan Oversluizen2828
88Ferdi de Graaff2828
90Roos Klop (f)271116
91Vanessa Wilcken2525
92Iris Jönsthövel2323
92Rik Mertens2323
92Luis Lemarie231310
92Caroline Houwelingen (f)2323
96Jordi Kouwenhoven2222
96Puck van Beek226610
96Evan Groen2222
99Guiseppe Bonavita2121
99Thomas van den Berghe211110
101Sebastiaan 2020
101Arri Pauw20164
103Gerard van Laar1919
103Thalia de Jong (f)19613
105Jay de Jager1818
105Jelle van Popta1818
105Hans van de Camp1818
105Antonio Aloi1818
109Marit Vink1717
109Alex Matias Nabo1717
111Weronika Rybarzyk1515
111Rogier van Starrenburg1515
111Gerrit Snoek1515
111Jent Melman1515
111Raymond van den Hooven1515
111Ernest Wennekes1515
117Roberto Magnanini14113
118Zoé Mosch (f)1313
118Rico van Midde1313
118Leon van Beek1367
121Jeroen Tichelaar1111
121Evgeny Petrovskiy1111
121Jens Peeters1111
121Mark Schelbergen1111
121Roos Haasbroek1111
126Tabitatha Mann1010
126Han Lie1010
126David Doesburg1010
126Sophia Rofekamp (f)1010
126Edwin de Jong1010
126Kirsten Thompson (f)1010
132Sebastiaan 99
133Laura van Poorten88
134Dragos Petrutik66
134Ewout van Hagdom66
134Isabelle Staudacher66
134Tim Heijnearts66
134Maarten van Bijnen66
134Bran van der Meer66
134Asjer Montagne66
134Frederique Catsman66
134Gisella Brus66
143Diederick Clements44
144Mathias von Meddendorp33
144Justin Scheffers33
144Maud van Schaat33
147Yvette Wessels (f)22
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22