Reset ranking & uitslagen

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1RND 3
1Kjeld van den Ende61612012059105107105
2Riemer Koorn40110560917867
3Marianne Luyendijk (f)360697037577849
4Barry Oud29081509267
5Mark de Leeuw2899191107
6Tim Reuser272136136
6Ricardo de Leeuw272136136
8Rob Verstralen245823617225632
9Gidion van Doorn241105136
9Don van Laere241105136
11Mees van der Sande226817867
12Jasper van der Sande225807867
13Michiel Hennevelt21797120
14Stefan Warsink19691105
15Bouchra Jemla (f)19526577339
16Matthijs van der Knaap1839192
17Benjamin Haasbroek18270283252
17Chris Idema1825521284731
19Roland van de Wal1567878
20Jos de Witte1519259
21Koen Seghers1244678
22Daan Brinkhof120120
23Max Koedood116235637
24Andrea Volterrani109493030
25Remco Geurts108108
26Tayo Nenmann1062878
27Remmelt Dirksen105105
27Marlon105105
27Jelle Grobben105105
30David Caude9999
31Noa Veldhuijsen987028
32Rutger Brouwer9696
33Evgeny Petrovskiy9546281011
34Enrique Perdok9393
34Raymond van den Hooven93423615
36Bart Gerdes9292
37Lucian Catargiu902862
38Sjef van Gaalen873156
39Guo Jingyang8585
40Leander Rutten7878
40Ianot Ambrosie782256
40Agnes Leznins7878
40Erik Sliphorst7878
44Koen Dongelmans7070
45Florent Sqvaqatis6868
46Kenji Tsujimaru6767
46Merlijn van Eijk6767
46Niels Greenfields6767
46Janco van Gelderen6767
50Han Lie661056
50Iris Jönsthövel (f)66222123
52Ruben Meeldijk651055
53Ernest Wennekes624715
54Alise5858
54Ozgûn Kizilca583820
56Callan Jordan5757
57Roos Haasbroek (f)56341111
58Vincent Renon552827
58David Koster5555
58Dimitrii Usanov5555
58Sebastiaan Oort5528720
62Jeroen Eggermont532825
62Jan Frans Middelhoek5353
64Matthijs van Leeuwen5151
65Jan Willem Feitsma503911
66Amanda Meijering (f)4949
66Tim Urbanus4949
68Jesse Pauw4747
69yongheng Yue4646
70Roberto Magnanini452110113
71Malcolm Duregger4444
72Hans knaapen4141
73Jesse van der Heijde4040
74George Lim3939
75Rik Mertens381523
75Maarten Wuite3838
75Faber van der Poel3838
75Okar Mat3838
75Hilbert Kruidenier3838
80Ron Verhagen3737
81Caroline van Houwelingen (f)361125
81Michael Kluver3636
81Vincent de Boer3636
81Amelie Gruyelle3636
85Marius Maurer3434
86Jan Koenders3333
87Dennis Leijten3232
88Aram Koorn312110
89Jorrit Boerma2828
89Ferdi de Graaff2828
89Jelle van Popta281018
89Hans van de Camp281018
89Rudy Wildeman2828
89Aaron Benson Wong2828
89Thomas ten Bokum2828
89Bart Cazander2828
97Marit Vink (f)271017
97Jasper Kennis2727
97Tabitatha Mann (f)2711610
97Sean Linch2727
97Remco van Halderen2727
102Bruce Buutfield261115
102Aleid Boer261511
104Ron Verhagen2525
104Vanessa Wilcken (f)2525
106Boaz Pauw2323
107Jordi Kouwenhoven2222
107Evan Groen2222
107Lucas van den Elshout2222
107Felicia chen2222
107Diosa Taylor2222
112Asjer Montagne21156
112Hans Booms2121
112Lodovico marchesini2121
112Raf Poley2121
116Gerard van Laar1919
117Jay de Jager1818
117Antonio Aloi1818
119Magdalena1717
119Inge van der Ploeg1717
119Bart van der Hoek1717
122Puck van Beek (f)16106
122Leon van Beek16106
122Jason Leijs1616
125Jaap Kuipers1515
125Weronika Rybarzyk (f)1515
125Gerrit Snoek1515
125Jent Melman1515
129Thomas van den Berghe1111
129Jeroen Tichelaar1111
129Jens Peeters1111
129Mark Schelbergen1111
129Lizzy van der Steeg1111
129Mark1111
135Arri Pauw1010
135Rogier van Starrenburg1010
135Alex Matias Nabo1010
135Edwin de Jong1010
135Han Lie1010
135David Doesburg1010
135Ludo Verseveld1010
135Vincent Langerak1010
135Dmitry Tolpinskiy1010
135Pascal Tjepkema1010
145Sebastiaan99
146Laura van Poorten (f)88
146Sarah Köller88
148Thalia de Jong (f)66
148Isabelle Staudacher (f)66
148Tim Heijnearts66
148Maarten van Bijnen66
148Bran van der Meer66
148Frederique Catsman (f)66
148Gisella Brus (f)66
148Natasha Verstappen66
156Matthias von ...44
156Dorothea Luik44
158Mathias von Meddendorp33
158Maud van Schaat (f)33
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22