Reset ranking & uitslagen

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAAMTOTAALRND 3RND 2RND 1RND 6RND 5RND 4
1Kjeld van den Ende67792120120105120120
2Joachim Pelikaan482120136106120
3Riemer Koorn437120106106105
4Rob Verstralen408785567908236
5Verya Daeichin281939593
6Jasper van der Sande262927892
7Lennart Stip2541076681
8Agnis Leznins2446672106
9Benjamin Haasbroek23678607028
10Jan Koenders21678465933
11Evgeny Petrovskiy2026828324628
12Marianne Luyendijk (f)195566970
13Trevor Vermoolen1899495
14Roos Haasbroek (f)18166453634
15Jan Willem Feitsma17456473239
16Rudy Wildeman169785536
17Lennart Nieuwenhuijse164783947
18Mees van der Sande1567878
19Koen Dongelmans1487870
20Jens Peeters1479255
21Robbin van de Berg138663636
22Michiel Hennevelt136136
22Ricardo de Leeuw136136
22Luuk Jans136136
25Raymond van den Hooven134564236
26Özgûn Kizilca12731383820
27Lucas Kuijpers125563831
28Rutger Brouwer120120
28Mark de Leeuw120120
28Daan Brinkhof120120
28Nora van Wassenaer (f)120120
28Marius Oniga120120
28Pavel Gabriel120120
34Aram Koorn11233213721
35Paul Harbuz107107
36Raf Poley104552821
37Elian van der Heiden103563611
38David Caude9999
38Jan Frans Middelhoek994653
40Melle Vroom9393
41Stefan Warsink9191
42Iris Jönsthövel (f)9028192221
43Rik Mertens87551715
43Matthijs van Leeuwen873651
45Ernest Wennekes853847
46Sebastiaan Oort8282
47Barry Oud8181
47Bernard hulshof8181
49Koendert Wierda7878
49Erik Sliphorst7878
49Gunnar Antonissen7878
52Sjef van Gaalen714031
53Noa Veldhuijsen7070
54Aleid Boer691518101115
54Chris Weitzman6969
56Lucian Catargiu6767
56Dennis Leijten6767
58Gerard van Laar6666
58Bart Heijnen6666
60Han Lie622636
61Kenji Tsujimaru5858
62Maurits Broekman574512
63Wouter Pot5656
63Robin Bode5656
65Chris Idema5555
65Jay de Jager5555
67Midhat Avdagic533221
68Jelle 't Hart512229
69Henri van Bavel4848
70yongheng Yue4646
71Bart Janssen4545
71Ruben Meeldijk4545
71Tim Feuler4545
74Dragos Petrutiu442321
75Christopher Hoogduijn432221
75Michael van de Bogert4343
77Alise Stevanato4040
78Robbert Proost391029
78Pieter Huisman3939
80Dmitry Tolpinskiy3838
80Maarten Wuite3838
80Faber van der Poel3838
80Okar Mat3838
80Hilbert Kruidenier3838
80Jeroen Willems3838
80Jacques Kayser3838
87Philipp Dünnwald3737
88Bart Bartos3636
88Vincent de Boer3636
88Amelie Gruyelle3636
88Wim Oudakker361719
92Lizzy van der Steeg35151010
93Martijn Duindam3434
94Marco van der Heijden331716
95Amanda Meijering (f)3232
95Tom Marx3232
97Jakob Jakobsson3030
98Jaap Kuipers2929
98Valentina Petrolli2929
98Niels Brandhorst2929
98Bart Cazander2929
98Tom Meewisse2929
103Sebastiaan Oort2828
103Aaron Benson Wong2828
103Thomas ten Bokum2828
103Bart Cazander2828
103Tom Henden2828
108Adriaan Meewisse271710
108Jasper Kennis2727
108Sean Linch2727
108Remco van Halderen2727
112Asjer Montagne261115
112Bart Cazander2626
112Jeroen Kelderman2626
112Berend katz261511
112Alejandro Autiñolo2626
117Conor Dempsey231310
118Jan-Werner Poley2222
118Bruce Buutfield221111
118Lucas van den Elshout2222
118Felicia chen2222
118Diosa Taylor2222
118Niels Blommaert2222
124Jelle van Popta2121
124Roberto Magnanini2121
124Hans Booms2121
124Lodovico marchesini2121
124Jonas Vorwerk2121
124Yan Phornphongt2121
124Thomas Plandsoen2121
124Josie Speetjens2121
124Edward Scibberras2121
133Kerrie Foster201010
134Arne Bezuijen1919
135Martijn Meijer1717
135Roel Kamp1717
135Diederick Spee1717
135Bart van der Hoek1717
139Patrice1616
139Fei Cui Overbeek (f)1616
141Carmen Gilhuis1515
141Erin Burley1515
141Neil van der Sande1515
141Noa den Hartog1515
141Tom Braem1515
141Suleymen Kandrouch1515
141Sterre Tolenaar1515
148Tabitatha Mann (f)1111
148Ruud van der Muijzenberg1111
148Alexia Boiteau1111
148Tim Visser1111
148Mark1111
148Milou van der Klooster1111
154Gerard Scheele1010
154Huib Piguillet1010
154Peetur van Rijswoud1010
154Wouter ten Brink1010
154Alex Matias Nabo1010
154Serkan Sarayk1010
154Thijs Wijnberg1010
154Peter van Tol1010
154Aike Tjiam1010
154Milan Pestel1010
154Salah Eddin Alshaal1010
165Robin de Vries99
166Sebastiaan Rutten77
166Johanna Schijvernaars (f)77
168Cyriëlla Hermann66
168Rene Coenen66
168Kelly Wijnen66
171Meagan Kerh44
171Matthias von ...44
171Dorothea Luik44
174Stefan Zuithoff33
175Martijn Zwenger11
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende61610512012059105107
2Marianne Luyendijk (f)367566970375778
3Riemer Koorn334105609178
4Rob Verstralen303908236172256
5Mark de Leeuw3021209191
6Tim Reuser272136136
6Ricardo de Leeuw272136136
8Jasper van der Sande250928078
9Gidion van Doorn241105136
9Don van Laere241105136
11Barry Oud223815092
12Michiel Hennevelt21797120
13Stefan Warsink19691105
14Mees van der Sande1598178
15Bouchra Jemla (f)156265773
16Chris Idema15155212847
17Raymond van den Hooven14956423615
18Benjamin Haasbroek130702832
19Evgeny Petrovskiy1273246281011
20Joachim Pelikaan120120
20Daan Brinkhof120120
22Tayo Nenmann1062878
23Remmelt Dirksen105105
23Marlon105105
23Jelle Grobben105105
26Han Lie102361056
27David Caude9999
28Noa Veldhuijsen987028
29Rutger Brouwer9696
30Trevor Vermeulen9595
31Jos de Witte9292
32Sebastiaan Oort91829
32Matthijs van der Knaap9191
34Matthijs van Leeuwen873651
34Sjef van Gaalen873156
36Iris Jönsthövel (f)8519222123
36Guo Jingyang8585
38Jan Willem Feitsma82323911
39Lennart Stip8181
40Max Koedood792356
40Andrea Volterrani794930
42Roland van de Wal7878
42Leander Rutten7878
42Agnes Leznins7878
42Erik Sliphorst7878
46Koen Dongelmans7070
47Chris Weitzman6969
48Florent Sqvaqatis6868
49Ruben Meeldijk651055
50Rudy Wildeman643628
51Ernest Wennekes624715
52Alise5858
52Ozgûn Kizilca583820
54Sebastiaan Oort5528720
55Jan Frans Middelhoek5353
56Tim Urbanus4949
57Jesse Pauw4747
58Koen Seghers4646
58yongheng Yue4646
60Roos Haasbroek (f)453411
60Roberto Magnanini452110113
62Malcolm Duregger4444
63Hans knaapen4141
64Alise Stevanato4040
64Jesse van der Heijde4040
66George Lim3939
67Maarten Wuite3838
67Faber van der Poel3838
67Okar Mat3838
67Hilbert Kruidenier3838
71Bruce Buutfield37111115
71Ron Verhagen3737
73Robbin van de Berg3636
73Michael Kluver3636
73Vincent de Boer3636
73Amelie Gruyelle3636
77Jan Koenders3333
78Amanda Meijering (f)3232
78Tom Marx3232
78Rik Mertens321715
78Asjer Montagne3211156
82Aram Koorn312110
83Jaap Kuipers2929
84Lucian Catargiu2828
84Vincent Renon2828
84Jeroen Eggermont2828
84Ferdi de Graaff2828
84Jelle van Popta281018
84Hans van de Camp281018
84Aaron Benson Wong2828
84Thomas ten Bokum2828
84Bart Cazander2828
93Jasper Kennis2727
93Tabitatha Mann (f)2711610
93Sean Linch2727
93Remco van Halderen2727
97Bart Cazander2626
97Jeroen Kelderman2626
97Aleid Boer261511
100Vanessa Wilcken (f)2525
101Boaz Pauw2323
102Ianot Ambrosie2222
102Jordi Kouwenhoven2222
102Evan Groen2222
102Lucas van den Elshout2222
102Felicia chen2222
102Diosa Taylor2222
108Hans Booms2121
108Lodovico marchesini2121
108Raf Poley2121
111Arne Bezuijen1919
112Jay de Jager1818
112Antonio Aloi1818
114Magdalena1717
114Inge van der Ploeg1717
114Bart van der Hoek1717
117Patrice1616
117Puck van Beek (f)16106
117Leon van Beek16106
117Jason Leijs1616
121Gerrit Snoek1515
121Jent Melman1515
123Ruud van der Muijzenberg1111
123Alexia Boiteau1111
123Tim Visser1111
123Aleid Boer1111
123Berend katz1111
123Elian van der Heiden1111
123Caroline van Houwelingen (f)1111
123Thomas van den Berghe1111
123Jeroen Tichelaar1111
123Jens Peeters1111
123Mark Schelbergen1111
123Lizzy van der Steeg1111
123Mark1111
136Marit Vink (f)1010
136Arri Pauw1010
136Rogier van Starrenburg1010
136Alex Matias Nabo1010
136Edwin de Jong1010
136Ludo Verseveld1010
136Vincent Langerak1010
136Dmitry Tolpinskiy1010
136Pascal Tjepkema1010
145Laura van Poorten (f)88
145Sarah Köller88
147Thalia de Jong (f)66
147Isabelle Staudacher (f)66
147Tim Heijnearts66
147Maarten van Bijnen66
147Bran van der Meer66
147Frederique Catsman (f)66
147Gisella Brus (f)66
147Natasha Verstappen66
155Matthias von ...44
155Dorothea Luik44
157Mathias von Meddendorp33
157Maud van Schaat (f)33
159Remco Geurts0
159Enrique Perdok0
159Bart Gerdes0
159Kenji Tsujimaru0
159Merlijn van Eijk0
159Niels Greenfields0
159Janco van Gelderen0
159Callan Jordan0
159David Koster0
159Dimitrii Usanov0
159Marius Maurer0
159Dennis Leijten0
159Jorrit Boerma0
159Ron Verhagen0
159Gerard van Laar0
159Weronika Rybarzyk (f)0
159Han Lie0
159David Doesburg0
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22