Reset ranking & uitslagen

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAAMTOTAALRND 2RND 1RND 6RND 5RND 4RND 3
1Kjeld van den Ende64412012010512012059
2Riemer Koorn37710610610560
3Joachim Pelikaan362136106120
4Rob Verstralen347556790823617
5Jasper van der Sande250789280
6Michiel Hennevelt23313697
7Marianne Luyendijk (f)23256697037
8Benjamin Haasbroek19060702832
9Verya Daeichin1889593
10Agnis Leznins17872106
11Mees van der Sande1597881
12Lennart Stip1476681
13Evgeny Petrovskiy1442832462810
14Jan Koenders138465933
15Tim Reuser136136
15Ricardo de Leeuw136136
15Luuk Jans136136
18Raymond van den Hooven134564236
19Jan Willem Feitsma12947323911
20Mark de Leeuw120120
20Daan Brinkhof120120
20Nora van Wassenaer (f)120120
20Marius Oniga120120
20Pavel Gabriel120120
25Rudy Wildeman119553628
26Roos Haasbroek (f)115453634
27Don van Laere105105
27Remmelt Dirksen105105
29David Caude9999
29Jan Frans Middelhoek994653
31Özgûn Kizilca96383820
32Trevor Vermeulen9595
33Melle Vroom9393
34Stefan Warsink9191
35Aram Koorn8921372110
36Matthijs van Leeuwen873651
37Lennart Nieuwenhuijse863947
38Ernest Wennekes853847
38Guo Jingyang8585
40Sebastiaan Oort8282
41Barry Oud8181
41Bernard hulshof8181
43Chris Idema765521
44Han Lie72263610
44Robbin van de Berg723636
46Sjef van Gaalen714031
47Noa Veldhuijsen7070
47Koen Dongelmans7070
49Chris Weitzman6969
49Lucas Kuijpers693831
51Lucian Catargiu6767
51Dennis Leijten6767
53Bart Heijnen6666
54Aleid Boer651810111511
55Iris Jönsthövel (f)62192221
56Alise5858
57Jay de Jager5555
57Jens Peeters5555
57Ruben Meeldijk554510
60Midhat Avdagic533221
61Raf Poley492821
62Henri van Bavel4848
62Dmitry Tolpinskiy483810
64Elian van der Heiden473611
65yongheng Yue4646
66Tim Feuler4545
67Malcolm Duregger4444
67Dragos Petrutiu442321
69Michael van de Bogert4343
70Hans knaapen4141
71Alise Stevanato4040
72Pieter Huisman3939
73Maarten Wuite3838
73Faber van der Poel3838
73Okar Mat3838
73Hilbert Kruidenier3838
73Jeroen Willems3838
73Jacques Kayser3838
79Bruce Buutfield37111115
79Philipp Dünnwald3737
81Vincent de Boer3636
81Amelie Gruyelle3636
83Sebastiaan Oort35287
84Martijn Duindam3434
85Amanda Meijering (f)3232
85Tom Marx3232
85Rik Mertens321715
88Jelle van Popta312110
88Roberto Magnanini312110
88Lizzy van der Steeg31101011
91Jaap Kuipers2929
91Valentina Petrolli2929
91Niels Brandhorst2929
91Robbert Proost2929
91Jelle 't Hart2929
91Bart Cazander2929
91Tom Meewisse2929
98Aaron Benson Wong2828
98Thomas ten Bokum2828
98Bart Cazander2828
98Tom Henden2828
102Jasper Kennis2727
102Sean Linch2727
102Remco van Halderen2727
105Bouchra Jemla (f)2626
105Asjer Montagne261115
105Bart Cazander2626
105Jeroen Kelderman2626
105Berend katz261511
105Alejandro Autiñolo2626
111Max Koedood2323
111Boaz Pauw2323
113Lucas van den Elshout2222
113Felicia chen2222
113Diosa Taylor2222
113Niels Blommaert2222
117Hans Booms2121
117Lodovico marchesini2121
117Jonas Vorwerk2121
117Christopher Hoogduijn2121
117Yan Phornphongt2121
117Thomas Plandsoen2121
117Josie Speetjens2121
117Edward Scibberras2121
125Alex Matias Nabo201010
125Kerrie Foster201010
127Arne Bezuijen1919
127Wim Oudakker1919
129Tabitatha Mann (f)17116
129Magdalena1717
129Inge van der Ploeg1717
129Bart van der Hoek1717
133Patrice1616
133Jason Leijs1616
133Fei Cui Overbeek (f)1616
133Marco van der Heijden1616
137Neil van der Sande1515
137Noa den Hartog1515
137Tom Braem1515
137Suleymen Kandrouch1515
137Sterre Tolenaar1515
142Maurits Broekman1212
143Ruud van der Muijzenberg1111
143Alexia Boiteau1111
143Tim Visser1111
143Mark1111
143Milou van der Klooster1111
148Hans van de Camp1010
148Puck van Beek (f)1010
148Leon van Beek1010
148Marit Vink (f)1010
148Arri Pauw1010
148Rogier van Starrenburg1010
148Edwin de Jong1010
148Ludo Verseveld1010
148Vincent Langerak1010
148Pascal Tjepkema1010
148Serkan Sarayk1010
148Conor Dempsey1010
148Thijs Wijnberg1010
148Peter van Tol1010
148Aike Tjiam1010
148Milan Pestel1010
148Salah Eddin Alshaal1010
148Adriaan Meewisse1010
166Robin de Vries99
167Sarah Köller88
168Sebastiaan Rutten77
168Johanna Schijvernaars (f)77
170Natasha Verstappen66
170Rene Coenen66
170Kelly Wijnen66
173Matthias von ...44
173Dorothea Luik44
175Martijn Zwenger11
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende61610512012059105107
2Marianne Luyendijk (f)367566970375778
3Riemer Koorn334105609178
4Rob Verstralen303908236172256
5Mark de Leeuw3021209191
6Tim Reuser272136136
6Ricardo de Leeuw272136136
8Jasper van der Sande250928078
9Gidion van Doorn241105136
9Don van Laere241105136
11Barry Oud223815092
12Michiel Hennevelt21797120
13Stefan Warsink19691105
14Mees van der Sande1598178
15Bouchra Jemla (f)156265773
16Chris Idema15155212847
17Raymond van den Hooven14956423615
18Benjamin Haasbroek130702832
19Evgeny Petrovskiy1273246281011
20Joachim Pelikaan120120
20Daan Brinkhof120120
22Tayo Nenmann1062878
23Remmelt Dirksen105105
23Marlon105105
23Jelle Grobben105105
26Han Lie102361056
27David Caude9999
28Noa Veldhuijsen987028
29Rutger Brouwer9696
30Trevor Vermeulen9595
31Jos de Witte9292
32Sebastiaan Oort91829
32Matthijs van der Knaap9191
34Matthijs van Leeuwen873651
34Sjef van Gaalen873156
36Iris Jönsthövel (f)8519222123
36Guo Jingyang8585
38Jan Willem Feitsma82323911
39Lennart Stip8181
40Max Koedood792356
40Andrea Volterrani794930
42Roland van de Wal7878
42Leander Rutten7878
42Agnes Leznins7878
42Erik Sliphorst7878
46Koen Dongelmans7070
47Chris Weitzman6969
48Florent Sqvaqatis6868
49Ruben Meeldijk651055
50Rudy Wildeman643628
51Ernest Wennekes624715
52Alise5858
52Ozgûn Kizilca583820
54Sebastiaan Oort5528720
55Jan Frans Middelhoek5353
56Tim Urbanus4949
57Jesse Pauw4747
58Koen Seghers4646
58yongheng Yue4646
60Roos Haasbroek (f)453411
60Roberto Magnanini452110113
62Malcolm Duregger4444
63Hans knaapen4141
64Alise Stevanato4040
64Jesse van der Heijde4040
66George Lim3939
67Maarten Wuite3838
67Faber van der Poel3838
67Okar Mat3838
67Hilbert Kruidenier3838
71Bruce Buutfield37111115
71Ron Verhagen3737
73Robbin van de Berg3636
73Michael Kluver3636
73Vincent de Boer3636
73Amelie Gruyelle3636
77Jan Koenders3333
78Amanda Meijering (f)3232
78Tom Marx3232
78Rik Mertens321715
78Asjer Montagne3211156
82Aram Koorn312110
83Jaap Kuipers2929
84Lucian Catargiu2828
84Vincent Renon2828
84Jeroen Eggermont2828
84Ferdi de Graaff2828
84Jelle van Popta281018
84Hans van de Camp281018
84Aaron Benson Wong2828
84Thomas ten Bokum2828
84Bart Cazander2828
93Jasper Kennis2727
93Tabitatha Mann (f)2711610
93Sean Linch2727
93Remco van Halderen2727
97Bart Cazander2626
97Jeroen Kelderman2626
97Aleid Boer261511
100Vanessa Wilcken (f)2525
101Boaz Pauw2323
102Ianot Ambrosie2222
102Jordi Kouwenhoven2222
102Evan Groen2222
102Lucas van den Elshout2222
102Felicia chen2222
102Diosa Taylor2222
108Hans Booms2121
108Lodovico marchesini2121
108Raf Poley2121
111Arne Bezuijen1919
112Jay de Jager1818
112Antonio Aloi1818
114Magdalena1717
114Inge van der Ploeg1717
114Bart van der Hoek1717
117Patrice1616
117Puck van Beek (f)16106
117Leon van Beek16106
117Jason Leijs1616
121Gerrit Snoek1515
121Jent Melman1515
123Ruud van der Muijzenberg1111
123Alexia Boiteau1111
123Tim Visser1111
123Aleid Boer1111
123Berend katz1111
123Elian van der Heiden1111
123Caroline van Houwelingen (f)1111
123Thomas van den Berghe1111
123Jeroen Tichelaar1111
123Jens Peeters1111
123Mark Schelbergen1111
123Lizzy van der Steeg1111
123Mark1111
136Marit Vink (f)1010
136Arri Pauw1010
136Rogier van Starrenburg1010
136Alex Matias Nabo1010
136Edwin de Jong1010
136Ludo Verseveld1010
136Vincent Langerak1010
136Dmitry Tolpinskiy1010
136Pascal Tjepkema1010
145Laura van Poorten (f)88
145Sarah Köller88
147Thalia de Jong (f)66
147Isabelle Staudacher (f)66
147Tim Heijnearts66
147Maarten van Bijnen66
147Bran van der Meer66
147Frederique Catsman (f)66
147Gisella Brus (f)66
147Natasha Verstappen66
155Matthias von ...44
155Dorothea Luik44
157Mathias von Meddendorp33
157Maud van Schaat (f)33
159Remco Geurts0
159Enrique Perdok0
159Bart Gerdes0
159Kenji Tsujimaru0
159Merlijn van Eijk0
159Niels Greenfields0
159Janco van Gelderen0
159Callan Jordan0
159David Koster0
159Dimitrii Usanov0
159Marius Maurer0
159Dennis Leijten0
159Jorrit Boerma0
159Ron Verhagen0
159Gerard van Laar0
159Weronika Rybarzyk (f)0
159Han Lie0
159David Doesburg0
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22