Reset ranking & uitslagen

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAAMTOTAALRND 4RND 3RND 2RND 1RND 6RND 5
1Kjeld van den Ende69313692120120105120
2Joachim Pelikaan618136120136106120
3Rob Verstralen453817855679082
4Riemer Koorn42391120106106
5Verya Daeichin37291939593
6Agnis Leznins335916672106
7Jasper van der Sande262927892
8Lennart Stip2541076681
9Rutger Brouwer227107120
10Jan Koenders21678465933
11Roos Haasbroek (f)2113066453634
12Benjamin Haasbroek208786070
13Marianne Luyendijk (f)203785669
14Trevor Vermoolen1899495
15Evgeny Petrovskiy17468283246
15Jan Willem Feitsma17456473239
17Bart Heijnen17310766
18Rudy Wildeman169785536
19Lennart Nieuwenhuijse164783947
20Erik Sliphorst1577978
21Mees van der Sande1567878
22Lucas Kuijpers15429563831
23Koen Dongelmans1487870
24Jens Peeters1479255
25Robbin van de Berg138663636
25Dennis Leijten1387167
27Özgûn Kizilca13629313838
27Michiel Hennevelt136136
27Luuk Jans136136
30Aram Koorn12332332137
30Gunnar Antonissen1234578
32Han Lie122602636
33Mark de Leeuw120120
33Nora van Wassenaer (f)120120
33Marius Oniga120120
33Pavel Gabriel120120
37Paul Harbuz107107
38Elian van der Heiden103563611
39Raymond van den Hooven985642
40Maurits Broekman96394512
41Kenji Tsujimaru953758
42Jacques Kayser945638
43Raf Poley93105528
43Melle Vroom9393
45Alise Zo (f)9191
45Emiel van Dijken9191
45Serge Leumens9191
48Rik Mertens87551715
48Matthijs van Leeuwen873651
50Iris Jönsthövel (f)8617281922
51Ernest Wennekes853847
52Sebastiaan Oort8282
53Bernard hulshof8181
54Stefan Warsink7979
55Koendert Wierda7878
55Dirk-Jan Molenaar7878
55Philippe Hilger7878
58Sjef van Gaalen714031
58Marcel Baan7171
60Noa Veldhuijsen7070
61Aleid Boer (f)691518101115
61Chris Weitzman6969
61Robbert Proost69301029
64Lucian Catargiu6767
64Ruben Meeldijk672245
66Gerard van Laar6666
67Dragos Petrutiu61172321
67Christopher Hoogduijn61182221
69Bart Cazander603129
69Jelle van Popta603921
71Niels Blommaert583622
72Wouter Pot5656
72Robin Bode5656
72Brit Hofman5656
72Peter wijnhorst5656
76Jay de Jager5555
76Jip Molenaar5555
78Midhat Avdagic533221
78Jakob Jakobsson532330
80Tom Meewisse522329
81Jelle 't Hart512229
82Berend katz49231511
83Henri van Bavel4848
83Iker van Raaij4848
85Jan Frans Middelhoek4646
85yongheng Yue4646
87Bart Janssen4545
87Tim Feuler4545
87Lizzy van der Steeg (f)4510151010
87Robin de Vries45369
87Victor van den Haak4545
92Michael van de Bogert4343
93Milou van der Klooster413011
94Alise Stevanato (f)4040
95Pieter Huisman3939
96Dmitry Tolpinskiy3838
96Maarten Wuite3838
96Faber van der Poel3838
96Okar Mat3838
96Hilbert Kruidenier3838
96Jeroen Willems3838
102Philipp Dünnwald3737
103Bart Bartos3636
103Wim Oudakker361719
103Thymen Kerver3636
106Diederick Spee351817
107Martijn Duindam3434
108Marco van der Heijden331716
108Conor Dempsey33101310
110Amanda Meijering (f)3232
110Tom Marx3232
112Kerrie Foster30101010
113Jaap Kuipers2929
113Valentina Petrolli (f)2929
113Niels Brandhorst2929
113Paresh Binda2929
117Bart Cazander2828
117Tom Henden2828
119Adriaan Meewisse271710
119Sean Linch2727
119Remco van Halderen2727
122Bart Cazander2626
122Jeroen Kelderman2626
122Alejandro Autiñolo2626
125Wouter ten Brink251510
125Erin Burley (f)251015
127Annemieke de Bruin2323
127Charles Petit2323
127Marco de Keijzer2323
130Jan-Werner Poley2222
130Bruce Buutfield221111
130Lucas van den Elshout2222
130Felicia chen (f)2222
130Diosa Taylor2222
135Jonas Vorwerk2121
135Yan Phornphongt2121
135Thomas Plandsoen2121
135Josie Speetjens (f)2121
135Edward Scibberras2121
140Gerard Scheele201010
140Salah Eddin Alshaal201010
142Arne Bezuijen1919
143Loes Alfrink1818
144Martijn Meijer1717
144Roel Kamp1717
144Huib Piguillet17710
147Patrice1616
147Fei Cui Overbeek (f)1616
149Carmen Gilhuis (f)1515
149Neil van der Sande1515
149Noa den Hartog1515
149Tom Braem1515
149Suleymen Kandrouch1515
149Sterre Tolenaar (f)1515
149Hans van de Camp1515
156Meagan Kerh (f)14104
157Cyriëlla Hermann1376
158Asjer Montagne1111
158Tabitatha Mann (f)1111
158Ruud van der Muijzenberg1111
158Alexia Boiteau1111
158Tim Visser1111
158Mark1111
164Peetur van Rijswoud1010
164Alex Matias Nabo1010
164Serkan Sarayk1010
164Thijs Wijnberg1010
164Peter van Tol1010
164Aike Tjiam1010
164Milan Pestel1010
164Esma Talu1010
164Eric la Croix1010
164Lucas Meyer1010
164Niall Tiemen1010
164Quincy Roque da Silva1010
176Sebastiaan Rutten77
176Johanna Schijvernaars (f)77
176Quinda Verheul77
179Rene Coenen66
179Kelly Wijnen (f)66
181Stefan Zuithoff33
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende61610512012059105107
2Marianne Luyendijk (f)367566970375778
3Riemer Koorn334105609178
4Rob Verstralen303908236172256
5Mark de Leeuw3021209191
6Tim Reuser272136136
6Ricardo de Leeuw272136136
8Jasper van der Sande250928078
9Gidion van Doorn241105136
9Don van Laere241105136
11Barry Oud223815092
12Michiel Hennevelt21797120
13Stefan Warsink19691105
14Mees van der Sande1598178
15Bouchra Jemla (f)156265773
16Chris Idema15155212847
17Raymond van den Hooven14956423615
18Benjamin Haasbroek130702832
19Evgeny Petrovskiy1273246281011
20Joachim Pelikaan120120
20Daan Brinkhof120120
22Tayo Nenmann1062878
23Remmelt Dirksen105105
23Marlon105105
23Jelle Grobben105105
26Han Lie102361056
27David Caude9999
28Noa Veldhuijsen987028
29Rutger Brouwer9696
30Trevor Vermeulen9595
31Jos de Witte9292
32Sebastiaan Oort91829
32Matthijs van der Knaap9191
34Matthijs van Leeuwen873651
34Sjef van Gaalen873156
36Iris Jönsthövel (f)8519222123
36Guo Jingyang8585
38Jan Willem Feitsma82323911
39Lennart Stip8181
40Max Koedood792356
40Andrea Volterrani794930
42Roland van de Wal7878
42Leander Rutten7878
42Agnes Leznins7878
42Erik Sliphorst7878
46Koen Dongelmans7070
47Chris Weitzman6969
48Florent Sqvaqatis6868
49Ruben Meeldijk651055
50Rudy Wildeman643628
51Ernest Wennekes624715
52Alise5858
52Ozgûn Kizilca583820
54Sebastiaan Oort5528720
55Jan Frans Middelhoek5353
56Tim Urbanus4949
57Jesse Pauw4747
58Koen Seghers4646
58yongheng Yue4646
60Roos Haasbroek (f)453411
60Roberto Magnanini452110113
62Malcolm Duregger4444
63Hans knaapen4141
64Alise Stevanato4040
64Jesse van der Heijde4040
66George Lim3939
67Maarten Wuite3838
67Faber van der Poel3838
67Okar Mat3838
67Hilbert Kruidenier3838
71Bruce Buutfield37111115
71Ron Verhagen3737
73Robbin van de Berg3636
73Michael Kluver3636
73Vincent de Boer3636
73Amelie Gruyelle3636
77Jan Koenders3333
78Amanda Meijering (f)3232
78Tom Marx3232
78Rik Mertens321715
78Asjer Montagne3211156
82Aram Koorn312110
83Jaap Kuipers2929
84Lucian Catargiu2828
84Vincent Renon2828
84Jeroen Eggermont2828
84Ferdi de Graaff2828
84Jelle van Popta281018
84Hans van de Camp281018
84Aaron Benson Wong2828
84Thomas ten Bokum2828
84Bart Cazander2828
93Jasper Kennis2727
93Tabitatha Mann (f)2711610
93Sean Linch2727
93Remco van Halderen2727
97Bart Cazander2626
97Jeroen Kelderman2626
97Aleid Boer261511
100Vanessa Wilcken (f)2525
101Boaz Pauw2323
102Ianot Ambrosie2222
102Jordi Kouwenhoven2222
102Evan Groen2222
102Lucas van den Elshout2222
102Felicia chen2222
102Diosa Taylor2222
108Hans Booms2121
108Lodovico marchesini2121
108Raf Poley2121
111Arne Bezuijen1919
112Jay de Jager1818
112Antonio Aloi1818
114Magdalena1717
114Inge van der Ploeg1717
114Bart van der Hoek1717
117Patrice1616
117Puck van Beek (f)16106
117Leon van Beek16106
117Jason Leijs1616
121Gerrit Snoek1515
121Jent Melman1515
123Ruud van der Muijzenberg1111
123Alexia Boiteau1111
123Tim Visser1111
123Aleid Boer1111
123Berend katz1111
123Elian van der Heiden1111
123Caroline van Houwelingen (f)1111
123Thomas van den Berghe1111
123Jeroen Tichelaar1111
123Jens Peeters1111
123Mark Schelbergen1111
123Lizzy van der Steeg1111
123Mark1111
136Marit Vink (f)1010
136Arri Pauw1010
136Rogier van Starrenburg1010
136Alex Matias Nabo1010
136Edwin de Jong1010
136Ludo Verseveld1010
136Vincent Langerak1010
136Dmitry Tolpinskiy1010
136Pascal Tjepkema1010
145Laura van Poorten (f)88
145Sarah Köller88
147Thalia de Jong (f)66
147Isabelle Staudacher (f)66
147Tim Heijnearts66
147Maarten van Bijnen66
147Bran van der Meer66
147Frederique Catsman (f)66
147Gisella Brus (f)66
147Natasha Verstappen66
155Matthias von ...44
155Dorothea Luik44
157Mathias von Meddendorp33
157Maud van Schaat (f)33
159Remco Geurts0
159Enrique Perdok0
159Bart Gerdes0
159Kenji Tsujimaru0
159Merlijn van Eijk0
159Niels Greenfields0
159Janco van Gelderen0
159Callan Jordan0
159David Koster0
159Dimitrii Usanov0
159Marius Maurer0
159Dennis Leijten0
159Jorrit Boerma0
159Ron Verhagen0
159Gerard van Laar0
159Weronika Rybarzyk (f)0
159Han Lie0
159David Doesburg0
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22