Reset ranking & uitslagen Rotterdam

monk-bouldergym-rotterdam-reset-2019

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

monk-bouldergym-terrex-logo-bg-witReset wordt ondersteund door Adidas TERREX. Iedere editie van Reset geven we mooie Adidas TERREX prijzen weg aan iedereen die drie of meer boulders heeft getopt en zijn/haar scoreformulier inlevert. Voorwaarde is ook dat je zelf fysiek aanwezig bent om je prijs in ontvangst te nemen, dus ga vooral niet te snel op huis aan!

RANKNAAMTOTAALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1RND 6
1Joachim Pelikaan739121136120136106120
2Kjeld van den Ende69412113692120120105
3Riemer Koorn5169391120106106
4Rob Verstralen426558178556790
5Verya Daeichin37291939593
6Agnis Leznins335916672106
7Erik Sliphorst2641077978
8Jasper van der Sande262927892
9Michiel Hennevelt257121136
10Lennart Stip2541076681
11Rutger Brouwer227107120
12Roos Haasbroek (v)2224530664536
13Gunnar Antonissen203804578
14Dennis Leijten195577167
15Lucas Kuijpers1903629563831
16Trevor Vermoolen1899495
17Jan Koenders183784659
17Robbin van de Berg18345663636
19Bart Heijnen17310766
20Rudy Wildeman169785536
21Han Lie16745602636
22Lennart Nieuwenhuijse164783947
23Evgeny Petrovskiy15830682832
24Mees van der Sande1567878
25Elian van der Heiden14845563611
26Jens Peeters1479255
27Maurits Broekman14145394512
28Benjamin Haasbroek1387860
29Sebastiaan Oort1375582
30Luuk Jans136136
31Jan Willem Feitsma135564732
32Marianne Luyendijk (v)1347856
32Stefan Warsink1345579
34Marcel Baars1265571
35Aram Koorn12332332137
36Mark de Leeuw120120
36Nora van Wassenaer (v)120120
36Marius Oniga120120
36Pavel Gabriel120120
40Peter wijnhorst1115556
41Paul Harbuz107107
42Özgûn Kizilca98293138
43Kenji Tsujimaru953758
44Jacques Kayser945638
45Raf Poley93105528
45Melle Vroom9393
47Robbert Proost9223301029
47Wouter Pot923656
49Alise Zo (v)9191
49Emiel van Dijken9191
49Serge Leumens9191
52Iris Jönsthövel (v)8622172819
53Berend katz8536231511
54Christopher Hoogduijn8423182221
55Victor van den Haak823745
56Bernard hulshof8181
56Jelle van Popta81213921
56Tom Meewisse81292329
59Koen Dongelmans7878
59Koendert Wierda7878
59Dirk-Jan Molenaar7878
59Philippe Hilger7878
63Niels Blommaert77193622
64Rik Mertens725517
65Chris Weitzman6969
66Lucian Catargiu6767
66Ruben Meeldijk672245
68Gerard van Laar6666
69Dragos Petrutiu61172321
70Bart Cazander603129
71Diederick Spee58231817
72Raymond van den Hooven5656
72Robin Bode5656
72Brit Hofman5656
75Jay de Jager5555
75Jip Molenaar5555
77Aleid Boer (v)5415181011
78Midhat Avdagic533221
78Jakob Jakobsson532330
80Jelle 't Hart512229
81Adriaan Meewisse50231710
82Henri van Bavel4848
82Iker van Raaij4848
84Wim Oudakker47111719
85Jan Frans Middelhoek4646
86Bart Janssen4545
86Tim Feuler4545
86Lizzy van der Steeg (v)4510151010
86Robin de Vries45369
90Michael van de Bogert4343
91Milou van der Klooster413011
92Sjef van Gaalen4040
92Alise Stevanato (v)4040
92Wouter ten Brink40151510
95Pieter Huisman3939
96Ernest Wennekes3838
96Dmitry Tolpinskiy3838
96Jeroen Willems3838
99Philipp Dünnwald3737
100Matthijs van Leeuwen3636
100Bart Bartos3636
100Thymen Kerver3636
100Kerrie Foster366101010
104Martijn Duindam3434
105Marco van der Heijden331716
105Conor Dempsey33101310
107Amanda Meijering (v)3232
107Tom Marx3232
109Jaap Kuipers2929
109Valentina Petrolli (v)2929
109Niels Brandhorst2929
109Paresh Binda2929
113Tom Henden2828
113Loes Alfrink281018
115Bart Cazander2626
115Jeroen Kelderman2626
115Alejandro Autiñolo2626
118Erin Burley (v)251015
119Annemieke de Bruin2323
119Charles Petit2323
119Marco de Keijzer2323
119Gerard Scheele2331010
119Brady Bisschop2323
119Quirijn Verhoog2323
119Quincy Pachowski2323
126Jan-Werner Poley2222
126Sebastiaan Stoutjesdijk2222
128Jonas Vorwerk2121
128Yan Phornphongt2121
128Thomas Plandsoen2121
128Josie Speetjens (v)2121
128Edward Scibberras2121
133Salah Eddin Alshaal201010
134Arne Bezuijen1919
135Martijn Meijer1717
135Roel Kamp1717
135Huib Piguillet17710
138Patrice1616
138Fei Cui Overbeek (v)1616
140Carmen Gilhuis (v)1515
140Neil van der Sande1515
140Noa den Hartog1515
140Tom Braem1515
140Suleymen Kandrouch1515
140Sterre Tolenaar (v)1515
140Hans van de Camp1515
147Meagan Kerh (v)14104
148Cyriëlla Hermann1376
148Reinier Donker1313
150Bruce Buutfield1111
150Asjer Montagne1111
150Ruud van der Muijzenberg1111
150Alexia Boiteau1111
150Tim Visser1111
155Peetur van Rijswoud1010
155Alex Matias Nabo1010
155Serkan Sarayk1010
155Thijs Wijnberg1010
155Peter van Tol1010
155Aike Tjiam1010
155Milan Pestel1010
155Esma Talu1010
155Eric la Croix1010
155Lucas Meyer1010
155Niall Tiemen1010
155Quincy Roque da Silva1010
155Saskia Pouwels1010
155Nuray Cakici1010
169Sebastiaan Rutten77
169Johanna Schijvernaars (v)77
169Quinda Verheul77
172Rene Coenen66
172Kelly Wijnen (v)66
174Stefan Zuithoff33
175Noa Veldhuijsen0
175yongheng Yue0
175Maarten Wuite0
175Faber van der Poel0
175Okar Mat0
175Hilbert Kruidenier0
175Bart Cazander0
175Sean Linch0
175Remco van Halderen0
175Lucas van den Elshout0
175Felicia chen (v)0
175Diosa Taylor0
175Tabitatha Mann (v)0
175Mark0
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende61610512012059105107
2Marianne Luyendijk (f)367566970375778
3Riemer Koorn334105609178
4Rob Verstralen303908236172256
5Mark de Leeuw3021209191
6Tim Reuser272136136
6Ricardo de Leeuw272136136
8Jasper van der Sande250928078
9Gidion van Doorn241105136
9Don van Laere241105136
11Barry Oud223815092
12Michiel Hennevelt21797120
13Stefan Warsink19691105
14Mees van der Sande1598178
15Bouchra Jemla (f)156265773
16Chris Idema15155212847
17Raymond van den Hooven14956423615
18Benjamin Haasbroek130702832
19Evgeny Petrovskiy1273246281011
20Joachim Pelikaan120120
20Daan Brinkhof120120
22Tayo Nenmann1062878
23Remmelt Dirksen105105
23Marlon105105
23Jelle Grobben105105
26Han Lie102361056
27David Caude9999
28Noa Veldhuijsen987028
29Rutger Brouwer9696
30Trevor Vermeulen9595
31Jos de Witte9292
32Sebastiaan Oort91829
32Matthijs van der Knaap9191
34Matthijs van Leeuwen873651
34Sjef van Gaalen873156
36Iris Jönsthövel (f)8519222123
36Guo Jingyang8585
38Jan Willem Feitsma82323911
39Lennart Stip8181
40Max Koedood792356
40Andrea Volterrani794930
42Roland van de Wal7878
42Leander Rutten7878
42Agnes Leznins7878
42Erik Sliphorst7878
46Koen Dongelmans7070
47Chris Weitzman6969
48Florent Sqvaqatis6868
49Ruben Meeldijk651055
50Rudy Wildeman643628
51Ernest Wennekes624715
52Alise5858
52Ozgûn Kizilca583820
54Sebastiaan Oort5528720
55Jan Frans Middelhoek5353
56Tim Urbanus4949
57Jesse Pauw4747
58Koen Seghers4646
58yongheng Yue4646
60Roos Haasbroek (f)453411
60Roberto Magnanini452110113
62Malcolm Duregger4444
63Hans knaapen4141
64Alise Stevanato4040
64Jesse van der Heijde4040
66George Lim3939
67Maarten Wuite3838
67Faber van der Poel3838
67Okar Mat3838
67Hilbert Kruidenier3838
71Bruce Buutfield37111115
71Ron Verhagen3737
73Robbin van de Berg3636
73Michael Kluver3636
73Vincent de Boer3636
73Amelie Gruyelle3636
77Jan Koenders3333
78Amanda Meijering (f)3232
78Tom Marx3232
78Rik Mertens321715
78Asjer Montagne3211156
82Aram Koorn312110
83Jaap Kuipers2929
84Lucian Catargiu2828
84Vincent Renon2828
84Jeroen Eggermont2828
84Ferdi de Graaff2828
84Jelle van Popta281018
84Hans van de Camp281018
84Aaron Benson Wong2828
84Thomas ten Bokum2828
84Bart Cazander2828
93Jasper Kennis2727
93Tabitatha Mann (f)2711610
93Sean Linch2727
93Remco van Halderen2727
97Bart Cazander2626
97Jeroen Kelderman2626
97Aleid Boer261511
100Vanessa Wilcken (f)2525
101Boaz Pauw2323
102Ianot Ambrosie2222
102Jordi Kouwenhoven2222
102Evan Groen2222
102Lucas van den Elshout2222
102Felicia chen2222
102Diosa Taylor2222
108Hans Booms2121
108Lodovico marchesini2121
108Raf Poley2121
111Arne Bezuijen1919
112Jay de Jager1818
112Antonio Aloi1818
114Magdalena1717
114Inge van der Ploeg1717
114Bart van der Hoek1717
117Patrice1616
117Puck van Beek (f)16106
117Leon van Beek16106
117Jason Leijs1616
121Gerrit Snoek1515
121Jent Melman1515
123Ruud van der Muijzenberg1111
123Alexia Boiteau1111
123Tim Visser1111
123Aleid Boer1111
123Berend katz1111
123Elian van der Heiden1111
123Caroline van Houwelingen (f)1111
123Thomas van den Berghe1111
123Jeroen Tichelaar1111
123Jens Peeters1111
123Mark Schelbergen1111
123Lizzy van der Steeg1111
123Mark1111
136Marit Vink (f)1010
136Arri Pauw1010
136Rogier van Starrenburg1010
136Alex Matias Nabo1010
136Edwin de Jong1010
136Ludo Verseveld1010
136Vincent Langerak1010
136Dmitry Tolpinskiy1010
136Pascal Tjepkema1010
145Laura van Poorten (f)88
145Sarah Köller88
147Thalia de Jong (f)66
147Isabelle Staudacher (f)66
147Tim Heijnearts66
147Maarten van Bijnen66
147Bran van der Meer66
147Frederique Catsman (f)66
147Gisella Brus (f)66
147Natasha Verstappen66
155Matthias von ...44
155Dorothea Luik44
157Mathias von Meddendorp33
157Maud van Schaat (f)33
159Remco Geurts0
159Enrique Perdok0
159Bart Gerdes0
159Kenji Tsujimaru0
159Merlijn van Eijk0
159Niels Greenfields0
159Janco van Gelderen0
159Callan Jordan0
159David Koster0
159Dimitrii Usanov0
159Marius Maurer0
159Dennis Leijten0
159Jorrit Boerma0
159Ron Verhagen0
159Gerard van Laar0
159Weronika Rybarzyk (f)0
159Han Lie0
159David Doesburg0
RANKNAMETOTALRND 3RND 2RND 1
1Kjeld van den Ende346105105136
2Matthijs van der Knaap240926880
3Riemer Koorn204677958
4Rutger Brouwer18310578
5Jos de Witte171595557
6Tim Reuser136136
6Michiel Nieuwenhuijsen136136
8Barry Oud1336766
8Roland van de Wal1337855
10Koke Helmes125125
11Jasper van der Sande1226755
11Kenji Tsujimaru1226755
13Joris Klinkenbijl1154570
13Ianot Ambrosie1155659
15Boaz Pauw1114566
15Giel Wiegers111111
17Remco Geurts108108
18Jelle Grobben107107
18Mark de Leeuw107107
20Bart van Raaij105105
20Bruno Geurts105105
22Mees van der Sande1046737
23Jesse Pauw1024557
24Remmelt Dirksen9595
25Mariane Luyendijk (f)944945
26Enrique Perdok9393
27Bart Gerdes9292
28Gidion van Doorn9191
28Hans knaapen914645
30Benjamin Haasbroek905238
31Luuk Jans8686
32Jorrit Boerma85282136
32Rob Verstralen85323815
34Leander Rutten8080
35Koen Seghers7878
36Bouchra Jemla763937
37Andrea Volterrani723042
38Ysa Rakestraw (f)6868
39Noa Veldhuijsen6767
39Merlijn van Eijk6767
39Niels Greenfields6767
39Janco van Gelderen6767
43Kim van den Hout (f)6666
44Catargiu Lucian6262
45Michiel Landerweerd5858
46Tom Kraanen5757
46Callan Jordan5757
48Marlon (f)5555
48Nora van Wassenaer (f)5555
48David Koster5555
48Dimitrii Usanov5555
52Amanda Meijering (f)4949
53Koen Dongelmans482028
54Frans Middelhoek4747
55Malcolm Duregger4646
56Guido Marthi4545
57Oswald Hassel4444
58Jaap Kuipers3915168
59Hans Brethouwer3838
59Ron Verhagen382513
61Jasper van der Sande3737
61Max Koedood3737
63Kali Tolsma3636
64Marius Maurer3434
65Vincent Renon33276
66Dennis Leijten3232
67Sven Knippenberg3131
67Chris Idema3131
69Frans Herrewijn3030
70Gert-Jan Oversluizen2828
71Roos Klop (f)271116
72Jeroen Eggermont2525
72Caroline van Houwelingen2525
74Luis Lemarie231310
74Caroline Houwelingen (f)2323
74Rik Mertens2323
77Sjef van Gaalen2222
78Guiseppe Bonavita2121
79Arri Pauw20164
80Gerard van Laar1919
81Alex Matias Nabo1717
81Marit Vink1717
83Han Lie1616
83Puck van Beek16610
85Rogier van Starrenburg1515
85Weronika Rybarzyk1515
87Thalia de Jong (f)1313
87Zoé Mosch (f)1313
87Rico van Midde1313
90Sophia Rofekamp (f)1010
90Thomas van den Berghe1010
90Edwin de Jong1010
90Kirsten Thompson (f)1010
90Han Lie1010
90David Doesburg1010
96Leon van Beek77
97Dragos Petrutik66
97Ewout van Hagdom66
99Diederick Clements44
100Justin Scheffers33
101Yvette Wessels (f)22