Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Teun van der Graaf6711361369366120120
2Casper Meskers50078105665591105
3Mette van Liempd (f)435807266489178
4Hans Kolk40510579389192
5Elko schellingerhout368110122136
6Wouter Kamperman3609166459167
7Marijn Janmaat3561056680105
8Wim van de Kerkhof350584766309158
9Joris Klinkenbijl3487857797955
10Isaac van Hoogstraaten339120617880
11Truong Ngo33513612079
12Sam Berends3318160567955
13Giel Wieggers32612169136
14Steven van Broeckhoven3004666309167
15Chris Waitzman2814168476857
16Frank D'achard van enschot2777866663037
17Dirk Mol27210561106
18Marieke Berends (f)26973877237
19Stijn Janssen2629110566
20max helmes26177662791
21joep van rijn257484448216828
21thijme maassen257121136
23Michiel Hennevelt250120130
24Simone Gerritsen (f)2446159127438
25Gidion van Doorn240120120
26Martin Buil228599178
27Klim Baudoin22520408778
28Jorrit van de Wiel218105113
29erik v/d goor217586891
30rick van werven211281934305545
31Guido Marthi206667961
32Ties Baars19310291
33Jim van der Velden18910782
34Daan Brinkhof18868120
35tim bloksma186605868
36Mees Boudoin18557292871
37Kurt Mercelis183481839213621
38michelle kuiper182666848
39Pieter Husmann1738291
40jesse van der heijden1707991
40timo pelupessy17045662138
42Ysa Rakestraw (f)1699178
43Lieven vanbuel16248156831
44Tayo Neumann1619170
45Mees van Someren1576691
46den tserkovnyi1556491
47Maurice Termeer1544821154921
48Esgo klein151611872
49Lindsay van de Broek (f)14914475434
50Maarten Boerman145662158
51Tim Feuler140483854
52David Canters1394018392121
53lars veerhof1356966
53max lipsey1356966
55Kiki van Caspel (f)134306737
56Maarten van ravestijn1321423214133
57Gert-Jan Oversluizen1283123203222
58Alejandro Heredia1273691
59ruben de klerk1246658
60Tom Marx122271580
61lucas de jong121121
62Ramona Welboren1193227123612
63stijn kerkhof117281155122
64Veerle van den Rul (f)1103080
64antonio Aloi1102814301523
66Enrique Perdok1097138
66Remmelt Dirksen109109
66shaunak dabadghao1095356
69Steffen Winkler10728241243
70Merijn van de Kroonenberg1052414162922
71Tuur Janssen1038023
72ime rasenberg1023666
72Sietse van de Berg1024656
74robert van de velden10116403015
75andres aguirre9517441915
75Jeroen Eggemont954847
77Roel Sneijders93511626
78Jonathan Cheng9228153811
79Janco van Gelderen9191
79koen seghers9191
79simone marzullo9191
82ines Jeuris (f)886424
83lennart van mourik874047
84Shari Finner86401729
85Michael van de bogert824636
86Raf Gorissen8129122515
87florent squaratti7979
87pieter v/d weij794633
87thom baken7979
90Rob Vogels754728
91Francesco Rizzuto715912
92sem koeneman694821
93Bram Bertels682147
93Merijn borsje6868
93Paul Kaufman6868
93Remco Mulder6823151515
93Arnold van Haren684028
98Bart van Gestel673631
98leon van kouwen6767
100laura huijbregts6631449
100paul baudoin661452
102jeroen wullems634815
103danny verginnen6060
104Paul Vercoelen583721
105Rens Govners5757
105Tom Butterworth5757
105wouter lancee5757
108elkano stoeckel5656
108Jutta Prunner (f)5693611
108mattis balodis561739
111fraser barret54102915
112Marcin Rzepecki53211715
113valentina moskalenk5151
114Bart Jongen492821
115erik hijkoop4848
116rainer hornung4747
117Sander Mulder4545
118Femke de Bot (f)431528
119seppe van damme4242
120roma suris411625
121Hans Knaapen3737
121Kim van den Hout (f)3737
123sebastiaan van loon3636
123manon boerenboom3636
125tom schilder3434
126Jimmi Been3131
126ugur guvenc3131
126berend hoogendoorn3131
126tristan paulussen3131
130Kenny Liami3030
130pepijn3030
130roger vermaire3030
133Ingeborg Kersten281711
133rondy b?2828
133stef godschalk2828
133aurore brard (f)2815193
137wiebe bisschops2626
138Gijs Blankers2424
138ruud van de muijzenberg247710
140Guido Josquin2323
140Nirhil Vaidya2323
140vladimir S.2323
140stef verberk2323
140annika ketop2323
140karel hulshof2323
140Pim Boin2323
147Eva Vink (f)2222
147julia van den goor2222
149andreas van esch2121
149berend van de grinten2121
149Bren Corlier2121
149marit mulder211011
149mingus pulles2121
149ozzi orozco2121
149Rob Verstraten2121
149tommy de kinderen2121
149josie speetjens21147
149sanne moeves2121
149sid2121
149jules wulms2121
161mike consemulder2020
161malisa doppenberg201064
163Thomas v/d broeck1919
164Ed Lewis1818
164valentina petroli1818
166Eva Gillens1717
166lars grielaard1717
166zanis platpirs1717
166andres aguirre1717
170hugo p.1616
170tim odeyn16106
170emmie van niekerk1616
170mylou thijsma1616
170marieke gerth1616
170tanne1616
176Adam Akil1515
176Carst Tankink1515
176Elian Milles1515
176floor van dooremalen (f)1515
176Joost de Meijer1515
176Mike Leten1515
182joep willemsen1212
182Jurjen Emmelkamp1257
182robert-jan pielkenrood1212
185Marissa schuurmans (f)1111
185steffen hartmeyer1111
185valerio di palma1174
185filip van bouwel11101
189Andrea Macalus1010
189Andrea Magaluso1010
189Arnout Huisman1010
189Cirko Taranto1010
189Thomas Ilgenfritz1010
189adris carmona1010
189harry schroter1010
189nils noorman1010
189sabine silbaja1010
189steffie van den tillart1010
189marian de vries1010
189ivette janssen1010
201Gylke Maes (f)77
202inge minten66
202viveke lapoutre66
202babet hendrix66
202peter v/d laar66
206bas dado44
207clara roussel33
207dani haliti33
207maurice heesakkers33
207thomas plantsoen33
211chayanne bernier11
212bjorn engelen0
212Carlijn Hukkelhoven0
212Dries Vermeersch0
212florent ?0
212Julia Meijer (f)0
212Luuk Jans0
212Niels Groeneveld0
212nigel armino0
212nora van wassenaar0
212Rob van Gansewinkel0
212sanne maas0
212sven mosselonen0
212Thijs van den Berg0
212thomas van der aa0
2120
2120
2120
2120
2120
2120
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Teun van der Graaf510136109120455545
2Julia Meijer (f)47079120136454545
3Isaac van Hoogstraaten4221071081075545
4Dirk Mol3961365813666
5Chris Waitzman319667892153038
5Daan Brinkhof319120557866
7Jorrit van de Wiel256120136
8Sam Berends2504955695522
9martin buil24478822955
10Marijn Janmaat2201205545
10Paul Kaufman22077624536
12Wouter Kamperman2165510655
13Truong Ngo21413678
14Guido Marthi19950403643237
15Casper Meskers19156454545
15Luuk Jans19110784
17Wim van de Kerkhof18533667115
18Niels Groeneveld184667345
19Alise Zvigule (f)177,67105545
20Enrique Perdok16010555
21Alejandro ?153396945
22andreas van esch152484559
22Gidion van Doorn15210745
24Bram Bertels144557811
24Carlijn Hukkelhoven1446678
26Stijn Janssen1417269
27nigel armino136136
28Ties Baars1337855
29Steven van Broeckhoven1316170
30rick van werven128333928424
31lennart van mourik127223042924
32Esgo ?1258045
33Julian Konig1216655
34Hans Kolk120120
34Michiel Hennevelt120120
36Janco van Gelderen111522336
36Mette van Liempd (f)1116645
38michielle kuiper110333047
39Rob van Gansewinkel1076245
39jesse van der heijden107107
41menno schober1066640
42Sam T.105105
43Gert-Jan Oversluizen10346361011
44deniz tserkovnyi1015645
45Tom Marx98453815
46Raf Gorissen92321562811
47nora van wassenaar9191
48Klim Baudoin90293823
49Tim Feuler844242
50Joris Klinkenbijl7878
50Martijn Pieterse784038
50Mees van Someren7878
53Robin Peters77698
54Dries Vermeersch76283513
54Pieter Husmann765521
54Ysa Rakestraw (f)763145
57robbert van de velden693930
58Sietse van de Berg682345
59Giel Wieggers6767
60Lars Veerhoff663828
60Ties Linders6666
62Rens Govners6464
62tjerk van halen641747
64Bart van Gestel6312152115
65Femke de Bot (f)604020
65Kali Tolsma60132522
67Gijs Blankers593128
67Klein?5959
69Maurice Termeer58316615
70Merijn van de Kroonenberg571030611
71Thijs van den Berg5656
72Alexander Ledovskikh5555
72Kjeld van de Ende5555
72Milan van der Stouw5555
72tom battervorth5555
72Tuur Janssen5555
77Lindsay van de Broek (f)5429718
78Erik Sliphorst5353
79ines Jeuris (f)5131146
79Maarten van ravestijn5120274
81Arnold van Haren4782811
82Jim van der Velden4545
82Marieke Berends (f)4545
timo pelupessy4242
85joep van rijn41151610
85Remco Mulder411510106
85ruben de klerk412219
88bram van casteren4040
89Koen Rewehgs3939
89Steffen Winkler39336
91Fatos Khalfallah3838
91tim bloksma382315
93Cees Gniewyk3636
93danny verginnen3636
93Mees Boudoin3636
96Veerle van den Rul (f)34313
97Jutta Prunner (f)322111
98Jaap de Haan3131
98thomas van der aa3131
100nick boche3030
100Sander Pullens3030
100Tchaka Spierings3030
103ozzi orozco2929
103Wouter Lancee2929
105christian?2828
105kevin reigmen2828
105ruud kooloos2828
108Marissa schuurmans (f)271215
109Silas pelsmaeker2626
109Simon D.C.2626
109sanne maas2626
112daan vreeken2424
112filip vrancken2424
112Kiki van Caspel (f)2424
112Kurt Mercelis241212
112Lars van Hove2424
112stef godschalk2424
112pieter v/d weij2424
119floor van dooremalen (f)231013
119Kristian Louwers23176
119florent ?2323
122Camiel Vos2222
123Ingeborg Kersten2121
123paul baudoin2121
123valentina moskalenko2121
126Ramona Welboren2020
127jan manders1919
127loek jansen1919
127sven mosselonen1919
127seppe van damme1919
131David Camters1818
131Ivi van Keulen (f)1818
131Roel Sneijders1818
131ruud van de muijzenberg18693
135Cam Wainwright1717
136Valerie Cremers (f)1616
137bjorn van zwol1515
137Laura van donkelaar (f)1515
137Philip Spanring1515
137Simone Gerritsen (f)1515
137stijn kerkhof1515
137valentina petroli1515
143fraser barret1414
144berend van de grinten13310
145sjoerd de kwaatsteniet1212
145sanne moeves1212
147aurore brard (f)1111
148Adrea carmona1010
148bjorn engelen10631
148chris van schijndel1010
148Patrick brulot1010
148Sjoerd ten Kate1010
148timmie B1010
148vicky kaland (f)1010
148Zef Oosterhof1010
156Hogard ?88
156josie speetjens88
158hugo p.77
158joni van camp734
158pepijn734
161Rafael q66
161Sandra Ramirez (f)66
161Shari Finnes66
161tom schilder66
165deovrat55
165vladimir S.55
167Charley Schaefer44
167chris kooloos44
167Janneke Keeman (f)44
167jeroen wullems44
167joran Bleeter44
167Lisa van Nuland (v)44
167ludovica micaroni44
167Tymon44
175simone carbarelli33
175tom schreurs33
177Ivette Jansen (f)11