Reset ranking & uitslagen

reset-ein-01

Reset is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

RANKNAMETOTALRND 1RND 6RND 5RND 4RND 3RND 2
1Teun van der Graaf5851201361091204555
2Isaac van Hoogstraaten4578010710810755
3Julia Meijer (f)425791201364545
4Dirk Mol3961365813666
5Jorrit van de Wiel369113120136
6Chris Waitzman338576678921530
7martin buil3227878822955
8Sam Berends2835549556955
8Wouter Kamperman283675510655
10Marijn Janmaat28010512055
11Daan Brinkhof2531205578
12Casper Meskers251105564545
13Wim van de Kerkhof2435833667115
14Guido Marthi22361504036432
15Truong Ngo21413678
16Hans Kolk21292120
17jesse van der heijden19891107
17Steven van Broeckhoven198676170
19Esgo klein197728045
20Bram Bertels19147557811
20Luuk Jans19110784
22Paul Kaufman184776245
23lennart van mourik17447223042924
24rick van werven17345333928424
25michielle kuiper15848333047
26Alejandro ?153396945
27andreas van esch152484559
28Klim Baudoin145782938
29Carlijn Hukkelhoven1446678
29Mette van Liempd (f)1447866
31Stijn Janssen1417269
32Niels Groeneveld1396673
33Giel Wieggers136136
33nigel armino136136
33Elko schellingerhout136136
36Joris Klinkenbijl1335578
36Ties Baars1337855
38Alise Zvigule (f)132,671055
39Gert-Jan Oversluizen1252246361011
40Sietse van de Berg124562345
41Michiel Hennevelt120120
42Ysa Rakestraw (f)1097831
43Gidion van Doorn107107
44menno schober1066640
45Enrique Perdok105105
45Sam T.105105
47deniz tserkovnyi1015645
48ruben de klerk99582219
49Raf Gorissen96153215628
50nora van wassenaar9191
50Alejandro Heredia9191
52Maarten van ravestijn843320274
52robbert van de velden84153930
52Tim Feuler844242
55Gijs Blankers83243128
55Tom Marx834538
timo pelupessy803842
58Bart van Gestel7931121521
59Mees van Someren7878
59Tuur Janssen782355
61Robin Peters77698
62Dries Vermeersch76283513
62Pieter Husmann765521
64ines Jeuris (f)752431146
64Janco van Gelderen755223
66Lindsay van de Broek (f)7034297
66Tayo Neumann7070
68joep van rijn6928151610
69Femke de Bot (f)682840
69Merijn van de Kroonenberg682210306
71Julian Konig6666
72Maurice Termeer64213166
72Rens Govners6464
72tjerk van halen641747
75Rob van Gansewinkel6262
76Kiki van Caspel (f)613724
77Klein?5959
78Maarten Boerman5858
79pieter v/d weij573324
80Thijs van den Berg5656
81Alexander Ledovskikh5555
81Kjeld van de Ende5555
81Milan van der Stouw5555
81tom battervorth5555
85Erik Sliphorst5353
86ozzi orozco502129
86Remco Mulder5015151010
88Jeroen Eggemont4747
89Jim van der Velden4545
89Kurt Mercelis45211212
89Marieke Berends (f)4545
92bram van casteren4040
92Martijn Pieterse4040
94David Camters392118
94Koen Rewehgs3939
94Steffen Winkler39336
97Kali Tolsma381325
97Lars Veerhoff3838
97Marissa schuurmans (f)38111215
97Simone Gerritsen (f)3838
97tim bloksma382315
102stijn kerkhof372215
102Frank D'achard van enschot3737
104Arnold van Haren36828
104Cees Gniewyk3636
104danny verginnen3636
104Mees Boudoin3636
104Michael van de bogert3636
109berend van de grinten3421310
109Veerle van den Rul (f)34313
111valentina petroli331815
112Ingeborg Kersten321121
112Jutta Prunner (f)321121
112Ramona Welboren321220
115Jaap de Haan3131
thomas van der aa3131
115Lieven vanbuel3131
115Jimmi Been3131
119nick boche3030
119Sander Pullens3030
119Tchaka Spierings3030
119Kenny Liami3030
123Shari Finner2929
123Wouter Lancee2929
125christian?2828
125kevin reigmen2828
125ruud kooloos2828
125ruud van de muijzenberg2810693
125Rob Vogels2828
130sanne maas2626
130Silas pelsmaeker2626
130Simon D.C.2626
133daan vreeken2424
133filip vrancken2424
133Lars van Hove2424
133stef godschalk2424
137floor van dooremalen (f)231013
137florent ?2323
137Kristian Louwers23176
137Guido Josquin2323
141paul baudoin2121
141valentina moskalenko2121
143jan manders1919
143loek jansen1919
143seppe van damme1919
143sven mosselonen1919
147Roel Sneijders1818
148Cam Wainwright1717
149Valerie Cremers (f)1616
150bjorn van zwol1515
150Laura van donkelaar (f)1515
150andres aguirre1515
150Marcin Rzepecki1515
150Adam Akil1515
150Elian Milles1515
156fraser barret1414
157sanne moeves1212
157Francesco Rizz1212
159aurore brard (f)1111
159Jonathan Cheng1111
161Adrea carmona1010
161bjorn engelen10631
161chris van schijndel1010
161Patrick brulot1010
161Sjoerd ten Kate1010
161timmie B1010
161vicky kaland (f)1010
161Zef Oosterhof1010
161Andrea Macalus1010
161Thomas Ilgenfritz1010
161Andrea Magaluso1010
172josie speetjens88
173hugo p.77
173joni van camp734
173pepijn734
176Rafael q66
176Sandra Ramirez (f)66
176tom schilder66
179deovrat55
179vladimir S.55
181Charley Schaefer44
181chris kooloos44
181Janneke Keeman (f)44
181jeroen wullems44
181joran Bleeter44
181ludovica micaroni44
181Tymon44
188simone carbarelli33
188tom schreurs33
190chayanne bernier11
RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Teun van der Graaf510136109120455545
2Julia Meijer (f)47079120136454545
3Isaac van Hoogstraaten4221071081075545
4Dirk Mol3961365813666
5Chris Waitzman319667892153038
5Daan Brinkhof319120557866
7Jorrit van de Wiel256120136
8Sam Berends2504955695522
9martin buil24478822955
10Marijn Janmaat2201205545
10Paul Kaufman22077624536
12Wouter Kamperman2165510655
13Truong Ngo21413678
14Guido Marthi19950403643237
15Casper Meskers19156454545
15Luuk Jans19110784
17Wim van de Kerkhof18533667115
18Niels Groeneveld184667345
19Alise Zvigule (f)177,67105545
20Enrique Perdok16010555
21Alejandro ?153396945
22andreas van esch152484559
22Gidion van Doorn15210745
24Bram Bertels144557811
24Carlijn Hukkelhoven1446678
26Stijn Janssen1417269
27nigel armino136136
28Ties Baars1337855
29Steven van Broeckhoven1316170
30rick van werven128333928424
31lennart van mourik127223042924
32Esgo ?1258045
33Julian Konig1216655
34Hans Kolk120120
34Michiel Hennevelt120120
36Janco van Gelderen111522336
36Mette van Liempd (f)1116645
38michielle kuiper110333047
39Rob van Gansewinkel1076245
39jesse van der heijden107107
41menno schober1066640
42Sam T.105105
43Gert-Jan Oversluizen10346361011
44deniz tserkovnyi1015645
45Tom Marx98453815
46Raf Gorissen92321562811
47nora van wassenaar9191
48Klim Baudoin90293823
49Tim Feuler844242
50Joris Klinkenbijl7878
50Martijn Pieterse784038
50Mees van Someren7878
53Robin Peters77698
54Dries Vermeersch76283513
54Pieter Husmann765521
54Ysa Rakestraw (f)763145
57robbert van de velden693930
58Sietse van de Berg682345
59Giel Wieggers6767
60Lars Veerhoff663828
60Ties Linders6666
62Rens Govners6464
62tjerk van halen641747
64Bart van Gestel6312152115
65Femke de Bot (f)604020
65Kali Tolsma60132522
67Gijs Blankers593128
67Klein?5959
69Maurice Termeer58316615
70Merijn van de Kroonenberg571030611
71Thijs van den Berg5656
72Alexander Ledovskikh5555
72Kjeld van de Ende5555
72Milan van der Stouw5555
72tom battervorth5555
72Tuur Janssen5555
77Lindsay van de Broek (f)5429718
78Erik Sliphorst5353
79ines Jeuris (f)5131146
79Maarten van ravestijn5120274
81Arnold van Haren4782811
82Jim van der Velden4545
82Marieke Berends (f)4545
timo pelupessy4242
85joep van rijn41151610
85Remco Mulder411510106
85ruben de klerk412219
88bram van casteren4040
89Koen Rewehgs3939
89Steffen Winkler39336
91Fatos Khalfallah3838
91tim bloksma382315
93Cees Gniewyk3636
93danny verginnen3636
93Mees Boudoin3636
96Veerle van den Rul (f)34313
97Jutta Prunner (f)322111
98Jaap de Haan3131
98thomas van der aa3131
100nick boche3030
100Sander Pullens3030
100Tchaka Spierings3030
103ozzi orozco2929
103Wouter Lancee2929
105christian?2828
105kevin reigmen2828
105ruud kooloos2828
108Marissa schuurmans (f)271215
109Silas pelsmaeker2626
109Simon D.C.2626
109sanne maas2626
112daan vreeken2424
112filip vrancken2424
112Kiki van Caspel (f)2424
112Kurt Mercelis241212
112Lars van Hove2424
112stef godschalk2424
112pieter v/d weij2424
119floor van dooremalen (f)231013
119Kristian Louwers23176
119florent ?2323
122Camiel Vos2222
123Ingeborg Kersten2121
123paul baudoin2121
123valentina moskalenko2121
126Ramona Welboren2020
127jan manders1919
127loek jansen1919
127sven mosselonen1919
127seppe van damme1919
131David Camters1818
131Ivi van Keulen (f)1818
131Roel Sneijders1818
131ruud van de muijzenberg18693
135Cam Wainwright1717
136Valerie Cremers (f)1616
137bjorn van zwol1515
137Laura van donkelaar (f)1515
137Philip Spanring1515
137Simone Gerritsen (f)1515
137stijn kerkhof1515
137valentina petroli1515
143fraser barret1414
144berend van de grinten13310
145sjoerd de kwaatsteniet1212
145sanne moeves1212
147aurore brard (f)1111
148Adrea carmona1010
148bjorn engelen10631
148chris van schijndel1010
148Patrick brulot1010
148Sjoerd ten Kate1010
148timmie B1010
148vicky kaland (f)1010
148Zef Oosterhof1010
156Hogard ?88
156josie speetjens88
158hugo p.77
158joni van camp734
158pepijn734
161Rafael q66
161Sandra Ramirez (f)66
161Shari Finnes66
161tom schilder66
165deovrat55
165vladimir S.55
167Charley Schaefer44
167chris kooloos44
167Janneke Keeman (f)44
167jeroen wullems44
167joran Bleeter44
167Lisa van Nuland (v)44
167ludovica micaroni44
167Tymon44
175simone carbarelli33
175tom schreurs33
177Ivette Jansen (f)11