LOCO uitslagen & ranglijst Eindhoven

LOCO staat voor lokale competitie, en dat is precies wat het is. De wedstrijd is laagdrempelig en gezellig. Het doel: keihard gaan op vette compstyle boulders. Jeugd en volwassenen klimmen grotendeels dezelfde boulders. De jeugdcompetitie is op zaterdagochtend. Volwassenen klimmen in de avond. Daarnaast is er bij elke LOCO in Eindhoven iets extra’s te zien of te doen.

LOCO is een seizoenscompetitie. Een seizoen duurt een schooljaar, van september tot juli. Van alle punten die iedereen per wedstrijd verdient maken we de LOCO ranglijst.

De B en C jeugd zijn samengevoegd in één ranglijst, evenals de A jeugd en de junioren. Bij de D en E jeugd en mini’s publiceren we geen ranglijst op volgorde van resultaten. Wel kunnen zij een medaille verdienen door drie of meer LOCO wedstrijden mee te doen.

Weten wanneer LOCO aan de hand is? Check de LOCO landingspagina >

monk-loco-banner-web

LEES ALLES
OVER LOCO

LOCO ranglijst volwassenen

RANGnaamachternaamcat.TOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Ysarvolw.5457202016181819
2Mettev lvolw.4149151815171114
3Simonegvolw.363820211617
4Laureend bvolw.343991114151113
5Irisvt wvolw.323314141819
6Dianadvolw.303891111141013
7Valentinapvolw.293615191417
8Annemiekv hvolw.232545111189
9dorapvolw.162200911711
10Annaovolw.1520471113
10Irisbvolw.1520258956
12nicolejvolw.15190081178
13Ingeborgkvolw.1518341214
14belizedjunior/A13131313
15femked kvolw.12151215
16Angelad wvolw.1213334456
16floorv dvolw.12131213
18Marinavolw.11171117
19sannebvolw.1112006755
20Mai-hantvolw.10161016
21lisabvolw.1012004666
22Teddied wvolw.10114566
22annamvolw.1011006744
24michellepvolw.1010001010
24solveigcvolw.10101010
26meikehvolw.91000910
27lisacvolw.9999
28Lindawvolw.810810
28Kimdvolw.8102466
28emmalvolw.810810
28laurahvolw.810810
32johannasvolw.8989
33Elenakvolw.714714
34Irisrvolw.7102357
35anevicjvolw.7979
36Silviekvolw.6101357
37Kimbvolw.6969
38ievamvolw.68003533
39margauxmvolw.670067
39ikitvolw.6767
41Charlottebvolw.6666
42norasvolw.6464
43Nathaliepvolw.5656
43Mijkev gvolw.562333
43rosegvolw.56003323
43esteecvolw.5656
47Barbarafvolw.5555
47filipgvolw.5555
47marijnpvolw.5555
50isabellehvolw.4646
51Shaunihvolw.4545
51evied fvolw.4545
53juliauvolw.4444
53lottev d zvolw.4444
55radasvolw.3535
56Steffiev.d tvolw.3434
56Laurakvolw.3434
56laurav hvolw.340034
56francescanvolw.3434
60luisakvolw.330033
61keziahyvolw.3131
62Desianawvolw.2424
62sylvanav wvolw.2424
62lauramvolw.2424
65Neusf svolw.2323
65Mariehvolw.2323
65Elisewvolw.2323
65Sophiebvolw.2323
65jaiwvolw.230023
70Tiarazvolw.2222
70Aurorebvolw.2222
72sannepvolw.1111
73Lottemvolw.0101
RANGnaamachternaamcat.TOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Xaviertvolw.6569222221242223
2Klimbvolw.6164202221222020
3Meesbvolw.6062192021222020
4Arnoudmvolw.5560172019201920
5Dentvolw.5362162118211920
6Robvvolw.5357192019191518
7Maxlvolw.5155181816181719
8Caspermvolw.5054161917171718
9Mennosvolw.4755151916181618
10marksvolw.47480024242324
11Juliankvolw.464722232424
12Jeroenevolw.4546131318181415
13Teunv.d gvolw.45452222002323
14Gielwvolw.44472223002224
15Pieterv lvolw.434421212223
16Anthonycvolw.4252121715181517
17Koenv dvolw.4249121715171515
18tarantai-tinwvolw.40410021211920
19Dannymvolw.3949111615171316
20Alexfvolw.3947121512151517
21Jasperzvolw.384020211819
22Jornrvolw.3739121211111416
23Wouterkvolw.373817182020
24Richardmvolw.3640101114151214
25maxhvolw.341700151719
26Koensvolw.333613152021
27Imervolw.313513161819
28Jellegvolw.3136101111141011
28Wiegerpvolw.313681112131112
30rogerfvolw.31350016181517
31Tobywvolw.313414151719
31tomhvolw.31340012131921
33kevinrvolw.31330017181415
34Bulatgvolw.303881112141013
34mathijsbvolw.30380014191619
36Geert-janvvolw.293281011121010
37Yarutgvolw.283010111819
38Brunosvolw.282866141488
39Quincyv.d bvolw.262978101299
40Tobiasrvolw.253012141316
41Nielsgvolw.252712131314
41Keanuv dvolw.2527881719
43Xenokvolw.252610111515
44eriksvolw.25250013131212
45Paulv.d hvolw.243112161215
46Tomassvolw.24287991188
47thomaspvolw.23260012141112
48tedyanosvolw.23242324
49jessevd hvolw.23100231
50Wouterv rvolw.22232223
51Basv.d vvolw.222211111111
52royhvolw.221500131392
53Maxtvolw.212544811910
54Ignaciogvolw.21268111315
54Nathanielyvolw.21269131213
56Carsttvolw.21248101314
56kevinwvolw.2124001214910
58jorritvd wvolw.2122002122
58Emiledvolw.21222122
58Nilscvolw.21222122
61Enriquemvolw.212110101111
62Guidosvolw.20265981077
63Koenrvolw.20231113910
63Patrickhvolw.20238111212
65frankd.a.v.e.volw.202200131577
66jakobrvolw.2021002021
66Leonbvolw.20212021
68rowanfvolw.2020002020
68felixkvolw.20202020
70Tiesbvolw.19211921
71rubenkvolw.19201920
72francescosvolw.192300111489
73Mikolajwvolw.19229111011
73Simonv.d svolw.19221922
73Jeroenwuvolw.19221011911
76Marild.lvolw.19211921
76Jeremyyvolw.19211921
78Daanbvolw.19191919
78thijsvvolw.19191919
80Stefanv.pvolw.18256121213
81paulvvolw.18201820
82mellevd hvolw.1819001819
82kokehvolw.18191819
82jaapmaaskantvolw.18191819
85stijnjvolw.1818001818
86Martienv.d hvolw.1717446677
87bennebvolw.1719001719
88Lianglvolw.1718671111
88Timfvolw.17181718
88tombvolw.171800101177
91petebvolw.17171717
92tomsvolw.1618001618
92mihailgvolw.16181618
94Semkvolw.16171617
94Bernadopvolw.16171617
96ivod kvolw.16161616
97Dylanyvolw.1521711810
98Wyattsvolw.151971188
99ricobvolw.1517001517
99mauricetvolw.1517007889
101joriskvolw.1516001516
101Sandoravolw.15161516
103jelmerbvolw.15151515
104stijnnvolw.1419001419
105ruudsvolw.1417001417
105Joshuanvolw.14171417
105brentavolw.14170067810
108Hansbvolw.14167779
108joeriv d svolw.14161416
110Rubenivolw.14151415
110Itamarkvolw.1415451010
112Jessekvolw.14146688
113joerisvolw.1316001316
113sebbebvolw.1316006977
113dimitrissvolw.1316006878
113tobiebvolw.13161316
117kerijnwvolw.1216001216
118Stanislavivolw.12133499
118adamv d mvolw.12131213
118adrianmvolw.12131213
121pieterd bvolw.12121212
122Wimv.d kvolw.11161116
123nickrvolw.1115001115
124patrickbvolw.11131113
125Geremiawvolw.11121112
125vincentsvolw.11121112
127vincentcvolw.1111001111
127stijnvvolw.1111001111
127teunwvolw.1111001111
127franzlvolw.11111111
127hamedavolw.11111111
132Danielsvolw.10131013
132renedvolw.1013005855
134reinierkvolw.1012001012
134Gerritnvolw.1012225634
134peterv svolw.10121012
137kyanv hvolw.1011001011
137Davidbvolw.10111011
137tobiasdvolw.10114467
137jordie fvolw.10111011
137thimoferedevolw.10111011
137erikvvolw.10111011
143Dirksvolw.10101010
143gustavj.bvolw.10104466
143sverrehvolw.10101010
143settedvolw.10101010
143tudormvolw.10101010
148luukspvolw.912912
149Joostevolw.911911
150Rudibvolw.910910
150Ozangvolw.910910
150ivankvolw.910910
150andreashvolw.910910
150vladomvolw.910910
155bashvolw.990099
155merijnsvolw.9999
155timov hvolw.9999
155martijnv d lvolw.9999
155jannickv d lvolw.9999
160Denniswvolw.813813
161mervynfvolw.811004546
161timokvolw.811003556
161brianv d vvolw.811811
164thomasivolw.81000810
164jurrewvolw.810810
164koenmvolw.810810
167Lowiev.rvolw.8989
167Brambvolw.8989
167Johand jvolw.893356
167merijnv d kvolw.8989
167michielv gvolw.8989
172joepvvolw.880088
172simonsvolw.8888
172sebastianq lvolw.8888
172nickmvolw.8888
176hugohvolw.7103446
177Yoramv.d kvolw.712712
178jaaphvolw.711004635
179Leonqvolw.710710
180Dylanbvolw.7979
180Daniellvolw.7979
182markmvolw.780078
182youpovolw.780078
182robinv d mvolw.7878
185luukd gvolw.7777
185lucjvolw.7777
185javierjvolw.7777
185nachoavolw.7777
185lennartv mvolw.7777
190Mattheusv.hvolw.610610
191tomv lvolw.680068
191jorishivolw.680068
191Mikev.d pvolw.6868
191Marcov.d svolw.6868
191bobhvolw.6868
191paulhvolw.6868
191daanv bvolw.6868
198bjornnvolw.670067
198ccmcvolw.6767
198Joriszvolw.6767
198beornv wvolw.6767
198joepavolw.6767
198jansvolw.6767
198rickybvolw.6767
198stefv svolw.6767
206pimvvolw.660066
206berryv d gvolw.6666
206merttvolw.6666
209Rutgorgvolw.5959
210luukjvolw.570057
210stijnd wvolw.5757
212markosrvolw.5656
212jorishevolw.5656
212michielhvolw.5656
215Timozvolw.5555
215Adrianvvolw.5555
215timhvolw.5555
215siggesvolw.5555
215Enriquepvolw.5555
215dennisd kvolw.5555
221merijnmvolw.470047
222Jobbvolw.4646
222Luuksvolw.4646
224Koenlvolw.4545
224Tomo'dvolw.4545
224bramv d ovolw.4545
224marijnv dvolw.4545
224weswvolw.4545
229sjorsevolw.440044
229derrylbvolw.4444
231Ikerbvolw.3434
232Stefrvolw.3333
232Darraghbvolw.3333
232Dannyevolw.3333
232michielwvolw.3333
232tigonvolw.3333
232kevinvvolw.3333
238Dimitaravolw.2323
238Florisv lvolw.2323
240Jorisrvolw.2222
240Samzvolw.2222
240Pedrodvolw.2222
240Maronedvolw.2222
240jordvvolw.2222
240jeroenwivolw.2222
240abishekrvolw.2222
247Kaydenkvolw.1111
248Alessiodvolw.1111
249Rolfevolw.0000

LOCO ranglijst junioren/jeugd A

RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Milouk202634811911
2Robinb141969810
3lenteb5656
4Veraw4646
5Noore3333
RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Matteiv.d h4855141918181618
2Seppt b4449161716191213
3Ramsesd414221222020
4Tijne383920211818
5Tiesp354881514151318
6Finnv b354017201820
7lasseb272915161213
8Matsv. l232810141314
9Westerb18181818
9semk18181818
11tobyd12141214
12Syboq10171017
13tjalleb7878
14timoh4747

LOCO ranglijst jeugd B/C

RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1jarindeg4245141414171414
2naomip344091313141213
3lenis28329101011911
4ishaw262714151212
5sofiaf253288812912
6felineh243169912910
7billieb21249101214
8elsken19271113814
9fienej162179912
10veerles152169912
11sophiaw914914
11steffim914914
13moriab913913
14larar912912
15puckr910910
16lolal811811
17aarna6868
18akshadhab5757
RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1ivanc5353181817171818
2finnk3738111114151212
3ianp353991114151213
4ibed353518181717
5mickv3239111211151012
6stijnp293115161415
7bents262999910810
8casperb25289121616
9lewism243199910612
10marijnb24279111516
11miguelf24269111515
12jaydenn232311111212
13alexz222810141214
14pabloj21259101215
15benjaminh20281114914
16sietser202510121013
17mirol20241112912
18stijnh18261115711
19ottod1825912913
20rubenb1722812910
21kasperm1721811910
21jasperl1721810911
23dankoo17181718
23karstens171891088
25willemh161991079
26simonb15171517
27larsgr12187959
28andreas11131113
29duxo8888
29teunn8888
31siebrena4848

LOCO ranglijst jeugd D/E/mini's

RANGnaamachternaamm/vTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
alexf151888710
berberh2225789968
bob13244751047
boasb712712
chrisw9999
cloeg262812141414
danielk1521775935
dorusm243189812810
ellam4747
fennes11225641026
feyonar5656
hannahh151666910
jens7878
jintheh1725695769
joepm8989
kaih151781077
katlijna911911
kikb10165858
kikz2222
larsgo19229111011
lenao6969
lennad10185959
lillyb8989
lukask21241214910
noud20229111111
pepijnh5757
piena2022891213
pietg4646
robertd1323510813
rosam1421465956
rovers8888
siemo162191279
tacomeg232511111214
theok252913151214
thijsm5656
thomw810810
thomw5757
tiborh19249131011
tobiasb6969
twans151991168
vincentk610610
yanyangz8888
yfker1620456867
zoel9125646