LOCO uitslagen & ranglijst Eindhoven

LOCO staat voor lokale competitie, en dat is precies wat het is. De wedstrijd is laagdrempelig en gezellig. Het doel: keihard gaan op vette compstyle boulders. Jeugd en volwassenen klimmen grotendeels dezelfde boulders. De jeugdcompetitie is op zaterdagochtend. Volwassenen klimmen in de avond. Daarnaast is er bij elke LOCO in Eindhoven iets extra’s te zien of te doen.

LOCO is een seizoenscompetitie. Een seizoen duurt een schooljaar, van september tot juli. Van alle punten die iedereen per wedstrijd verdient maken we de LOCO ranglijst.

De B en C jeugd zijn samengevoegd in één ranglijst, evenals de A jeugd en de junioren. Bij de D en E jeugd en mini’s publiceren we geen ranglijst op volgorde van resultaten. Wel kunnen zij een medaille verdienen door drie of meer LOCO wedstrijden mee te doen.

Weten wanneer LOCO aan de hand is? Check de LOCO landingspagina >

monk-loco-banner-web

LEES ALLES
OVER LOCO

LOCO ranglijst volwassenen

RANGnaamachternaamcat.TOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
volw.00
1mettevan lvolw.323616191617
2marinamvolw.283414161418
3dianadvolw.232511111214
4evavvolw.18201820
5lindawvolw.1620810810
6simonegvolw.16171617
7mai-hantvolw.151981178
8denisedvolw.151881078
9lindevan bvolw.1416111135
10ingeborgkvolw.13141314
11elenakjunior/A12131213
12floorvan dvolw.12121212
13laureende bvolw.11131113
14justynapvolw.10141014
15teddiede wvolw.9134756
16desianawvolw.9124656
16kimbvolw.912912
18michaelavolw.911911
19mikaelalvolw.910910
19maloubvolw.910910
21noazjunior/A9999
22linekedvolw.812812
23michellepvolw.811811
24annemiekv hvolw.8989
25linda van dvolw.8888
26charlottede kvolw.7878
27judithvan gvolw.710710
28neeltjevvolw.7878
29mariekesvolw.610610
30nurijabvolw.6767
30kimdjunior/A6767
32daphnelvolw.5757
32hildahvolw.5757
32ciaralvolw.5757
32merelhvolw.5757
32martab pvolw.5757
37juliamc g5656
37yuyangqvolw.5656
37angelade wvolw.5656
40marjoleinkvolw.4545
40sannebvolw.4545
40juliauvolw.4545
43silvirkvolw.3838
44Annaliseevolw.2525
45jessicafvolw.2424
46alicyaovolw.2323
46laurawvolw.2323
48verawjunior/A2222
48marijejvolw.2222
50dianvvolw.1212
51corneliasvolw.0000
RANGnaamachternaamcat.TOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1klimbvolw.383919191920
2emiledvolw.374318221921
3daanbvolw.354017191821
4leonbvolw.353917191820
5dentvolw.323617181518
6imervolw.313516201515
7ramsesdjunior/A303316171416
8arnoudmvolw.303713171720
9pieterde bvolw.303417191315
10bernardmvolw.283317201113
11guusbjunior/A273313171416
12keanuvan dvolw.273512171518
13willemkvolw.273413181416
14eriksvolw.2729182099
15maxlvolw.253213161216
15thijsvvolw.253213151217
17anthonycvolw.252812131315
18lassebjunior/A242912141215
19lianglvolw.242611121314
20koenvan dvolw.232710111316
21alexfvolw.232611121214
22rogerfvolw.232511121213
23elkosvolw.22242224
24simonbvolw.22232223
25jorritwvolw.22222222
26victorvan den bvolw.212511121013
27kaurikvolw.212310111112
28teungvolw.21222122
29koenhvolw.202510121013
30thomaspvolw.202310111012
31isaacvan hvolw.20202020
31sebastianqvolw.202010101010
31gielwvolw.20202020
34pietervan lvolw.19221922
35nilscvolw.19191919
36richardkvolw.18201820
36tombvolw.182099911
36hansbvolw.182099911
39jasperzvolw.18191819
40franzlvolw.1720910810
41kylesvolw.17191719
41markvvolw.17191719
41peterv lvolw.17191719
44shinnosukekvolw.17188999
45wouterlvolw.17171717
45dannymvolw.1717551212
47semkjunior/A16171617
48wiebebjunior/A16161616
49bennebvolw.16191619
50robertlvolw.16188989
51florisvvolw.16171617
52basvan de vvolw.16168888
53simonsvolw.152279813
54joshuanvolw.15191519
55simonvan de svolw.15181518
56alexanderevolw.15171517
57stijnpjunior/A14171417
58simonemvolw.14181418
58jakobrvolw.14181418
60quincyvan den bvolw.141767810
61royhvolw.131868710
62thijsvan rvolw.13161316
62paulvvolw.13161316
64marcovan de svolw.13156778
64jelmerbvolw.13151315
66nilshvolw.13141314
67ahmetavolw.12151215
67nickrvolw.12151215
67vladomvolw.121545810
70nicode mvolw.12141214
70mathijsbvolw.12141214
70mennosvolw.12141214
73luukevolw.12131213
74carlosvolw.12121212
74maxde jvolw.12121212
74bartt12121212
74nathanielyvolw.12121212
78geerthvolw.11161116
79lowiervolw.11141114
80leonjvolw.11131113
80abdullahwvolw.11131113
80lukasvolw.11131113
80niekevolw.11131113
80vincentsvolw.11131113
80joeribvolw.11131113
86adamvan der mvolw.11121112
86antonioavolw.11121112
88maxrvolw.11111111
88patrickbvolw.11111111
90robinevensvolw.10141014
90bulatgvolw.10141014
90guidokvolw.10141014
90borisivolw.10141014
90tobiebvolw.10141014
95joepsvolw.10121012
95chrisnvolw.10121012
97jasperhvolw.10111011
97joupvan rvolw.10111011
97stefanvan pvolw.10111011
97antonkvolw.10111011
97timmvolw.10111011
97gerardovolw.10111011
97lucsvolw.10111011
104ricobvolw.10101010
104thomasivolw.10101010
104delfimtvolw.10101010
107alexivolw.913913
108mattheushvolw.911911
108PepijnSvolw.911911
108alexsvolw.911911
108andreashvolw.911911
112yorammvolw.910910
112davidbvolw.910910
112reinierkvolw.910910
112bassvolw.910910
112hugopvolw.910910
112dominicsvolw.910910
112jorisbvolw.910910
112joepvan rvolw.910910
120ewalddvolw.9999
120sanjaydvolw.9999
120sjefbvolw.9999
120kimsvolw.9999
124bartbvolw.811811
124joaopvolw.811811
126jeroenkvolw.810810
126solveigcvolw.810810
126mikolajwvolw.810810
129jeroenwvolw.8989
129derkbvolw.8989
129timlvolw.8989
129ugurgvolw.8989
133matthewhvolw.8888
133jacksvolw.8888
135nickhvolw.711711
136geertbvolw.710710
137dylanyvolw.7979
137guidosvolw.7979
137martijnlvolw.7979
137jannicklvolw.7979
137teunhvolw.7979
137stijnvvolw.7979
143sebastiaanvan der kvolw.784434
143stefansvolw.7878
143roysvolw.7878
146stanislavlvolw.7777
146luuksvolw.7777
146bastiaanivolw.7777
146frankevolw.7777
146christianbvolw.7777
146Thomasbvolw.7777
152danisvolw.610610
153shoovolw.6969
154timsvolw.6868
155reinistvolw.6767
155bjornevolw.6767
157sjefvan den bvolw.6666
157tingtingwvolw.6666
157thomsvolw.6666
157jibbesvolw.6666
161keesgvolw.5858
162stijnkvolw.5757
163kajgvolw.5656
163jordifvolw.5656
163stefv svolw.5656
163tomvvolw.5656
167magdysvolw.5555
167arjonvolw.5555
167stefan petrus martinussvolw.5555
167tristanpvolw.5555
171ericnvolw.4747
172jobdvolw.4646
172rickybvolw.4646
174renedvolw.4545
174fransvvolw.4545
176jessekvolw.4444
176mikaavolw.4444
178westerbjunior/A3333
179johande jvolw.342212
179daniellvolw.3434
179jacobdvolw.3434
182neillcvolw.3333
183stijnwvolw.2323
184koenvan den bvolw.2222
184coensvolw.2222
186laurakvolw.1313
187andremvolw.1212
188merttvolw.1111

LOCO ranglijst junioren/jeugd A

RANGnaamachternaamTOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1kimd6767
2veraw2222
RANGnaamachternaamTOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1ramsesd303316171416
2guusb273313171416
3lasseb242912141215
4semk16171617
5wiebeb16161616
6stijnp14171417
7westerb3333

LOCO ranglijst jeugd B/C

RANGnaamachternaamTOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Rosaw242610121414
2Lenteb222612131013
3Baharh22259111314
4Elsken212410121112
4Milouk21248101314
6Esmeeb18181818
7Lenis1620681012
8Fienej161978911
9Lizeb15167888
10Billieb1322510812
11Jarindeg13141314
12Jene916916
13Sofiac9133667
14Moirab910910
14Sophiaw910910
16Steffim811811
17Dylanar8989
18Irisw510510
19Pim-Sofier2727
20Silken2424
RANGnaamachternaamTOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
1Stijnp283114161415
2Biekw283014151415
3Marijnb262813141314
4Simonb243311161317
5Miguelc242712131214
6Sietser242512121213
7Casperb232711131214
8Jasperk222710121215
9Andreasb222610121214
10Finnb17181718
10Karstens1718771011
12Dankoo17171717
12Seppb17171717
14Ibed16171617
15Teunn1317351012
15Willemh13171317
17Benjaminh12131213
17Mirol12131213
19Mickv11141114
19Rubenb11141114
21Pieterl11121112
22Larsg81858310
23Lukask5656

LOCO ranglijst jeugd D/E/mini's

RANGnaamachternaamm/vTOTAAL LOCO 1 LOCO 2 LOCO 3 LOCO 4 LOCO 5 
topszonestopszonestopszonestopszonestopszonestopszones
Adamb815815
Agataa4848
Alexandraa2323
Arturos310391
Bents19229111011
Berberh810810
Borisb411411
Catol5959
Chloeg21249111213
Danielk2525
Doruka3939
Dorusm101958511
Elfieg1421610811
Felineh131878610
Fenne615615
Finnk11141114
Gezas6868
Hannahh4646
Ianp1520571013
Irisw911911
Jayh5757
Jaydenn3333
Jeppet3636
Jintheh610610
Justw121757710
kasperm10111011
Katlijna7878
Kikb34331
Lewism4646
Loekl8585
Lolal10111011
lukask911911
Mirol11171117
Naomip17256111114
Neeltjes2929
Nikola2626
Noudo1825914911
Ottod122547818
Pabloj11111111
Pien10121012
Rosam1414
Semc22269121314
Siemo122148813
Stijnh11111111
Tacomeg1623713910
Tiborh5959
Twans81857311
Veerles91535610
Wouto044
Yfker91736611