LOCO uitslagen & ranglijst Eindhoven

LOCO staat voor lokale competitie, en dat is precies wat het is. De wedstrijd is laagdrempelig en gezellig. Het doel: keihard gaan op vette compstyle boulders. Voor de jeugd in de ochtend hebben we 16 boulders, voor de rest 30.

LOCO is een seizoenscompetitie. Een seizoen duurt een schooljaar, van september tot juli. Van alle punten die iedereen per wedstrijd verdient maken we de LOCO ranglijst.

De U8 en U10 jeugd zijn samengevoegd in één ranglijst. Bij de U8, U10 & U12 publiceren we geen ranglijst op volgorde van resultaten.

Weten wanneer LOCO aan de hand is? Check de LOCO pagina >

monk-loco-banner-web

LEES ALLES
OVER LOCO

LOCO ranglijst volwassenen

RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1YsaR424634222417202217
2Irisvt W394331202216192115
3Vera W323524141612181912
4JarindeG303422161712141710
5MilouK283326141714141612
6LisaCo26321814171212156
7KimB25301914161111148
8esmeeb232620232620
9marinam232415232415
10Kaya v H212318212318
11Mette v L202319202319
12RobinB1922161011109116
13ValentinaP171714171714
14RadaS1619119106795
15DianaD161812161812
15Janneke s L161812161812
17AnnaO151614151614
18EmmaL141911141911
19floorv d141813141813
20Nicole v B141611141611
21MaritV1415814158
22zoeyl141413141413
23nadiay131813131813
24Lynn131710131710
25ManonB131612131612
26ElenaK1315913159
27YexinY131312131312
27NathalieP131312131312
29maudh121610121610
30lisace1114911149
31margauxm1114811148
32colindah1112811128
33ShariF111111111111
34BarbraF1013610136
35michaelai1012810128
36evied f1012610126
37lottevd z91089108
38denise l g d999999
39Vera J998998
40Nicole j996996
41lucam995995
42laurav h81178117
43puckr81078107
44eefjev e888888
45nienueg887887
46AnnaE886886
47skaty885885
48Sophievd V7124664160
49evav g71057105
50neus f s777777
51Odavd H776776
52IrisR695695
53KimL666666
54arianeg665665
55mijkev g664664
56lynnle574574
57KezickY573573
57alexandras573573
59joanaa565565
60AntriareN562562
61lauraw553553
62jesskam483483
63ZoëB454454
64Pip vd S445445
65LeaMateo Meelina424424
66Mijlav G413413
67juliar342342
68tannev b340340
69isabelle f332332
69frederike m332332
71SimoneV222222
72meikeh111111
RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1Pieterv L475337262721212616
2CasperM454939252620202319
3TiesP454930222416232514
4mattei vd H434734212316222418
5ibeD424834222416202418
6MarkV414632202218212414
7PeteB404428202314202114
8Koen v D394429182115212314
9FelixK39263219216202416
10arnoudM384431202414182017
11seppt B374330222516151814
12MathijsB364232202218162014
13anthonyC363931192017171914
14ErikS333723161813171910
15SiemW333628151612182016
16Bart P323726182215141511
17MaxT323623151711171912
18StanJ314130152015162115
19VincentS313525171913141612
20damien v313324151412161912
21DomingoS29331816181013158
22antonio A293227151615141612
23hansB29322216171313159
24juliank293023293023
25GielW292922292922
26gelw283019283019
27timonv272921272921
28quincyvd B26312115181211139
29TiesB262823262823
30AndrewH262819262819
31stefn25302012121113189
32Jorrit252722252722
33RamsesD252619252619
34jasperl252618252618
35Wouter v R252617252617
36klimb232620232620
37imer232419232419
38thijne222719222719
39kleberG2224181212910129
40pepg222216222216
41ricor212515212515
42Benv d V2023131012710116
43maxH202217202217
44willema202216202216
45martien vd H202119131313786
46leviP2011720117
47jeroenS192216192216
48TimF192215192215
49jiric192214192214
50Marlid L192018101099109
51wimvd k192012192012
52matsv l192011192011
53luukd g182214182214
54WouterB182017182017
55robbin vd B182015182015
56DannyM182014182014
56IgorA182014182014
58toml181914181914
59CarlosG181912181912
60RudyP17221168411147
61PaulV172116172116
62Paulv d H172015172015
62JakobR172015172015
64ThomasP172014172014
65wiegerp172013172013
66timoh172012172012
67larsm171915171915
68AnteC F171914171914
68IgnacioG171914171914
70maxl171912171912
71merijns171814171814
72Fernandoo1718128859107
73JohannesF171716171716
74AlexH162313162313
75KajG162115162115
76hameda162013162013
77ThijsV161915161915
77Lowiev R161915161915
79Mikavd A161914161914
79sjouked Z161914161914
81sjorsv T161913161913
81Roger F161913161913
83JakobL161816161816
84HarmV161815161815
85dirks161814161814
86sidneyl161714161714
87ThomS161713161713
88liangL161616161616
89boyr152112152112
90AndreasH151912151912
91JulesW151813151813
92YoramM151810151810
93David B151715151715
94NielsB1517815178
95sanjayd151613151613
96RutgerG151612151612
97patrickb151611151611
98MattH151610151610
99DanielL1516915169
100Xeno141711141711
100tobyd141711141711
102raymondvd v141710141710
103jan-davidw141614141614
104pimv141613141613
105AndreuM141611141611
106FadhlyS1416914169
107MartinD141513141513
108TjerkL1414914149
109enriquem1317913179
110dennisc1317613176
111JoelA131610131610
112FabioD1316713167
113Bart T131513131513
114AdrianV131512131512
115SuenS131511131511
116Timb131510131510
117NiekB1314913149
118RubenP1314813148
119robert o131311131311
120Mauro131310131310
120tomasvd aa131310131310
122Pablo B1313913139
123Johand J13137662775
124ThimoF1216612166
124joepa1216612166
126StijnJ121410121410
127oscard l121311121311
128joepv P121310555785
129tjalle1213612136
130itamark111511111511
131dani k111510111510
132FrisoD1113911139
133duncank1113811138
134zedh1113611136
135dimitrisS1112911129
136bastiaand g1112811128
137WesterB111111111111
138willemj1015810158
139samm1014910149
140CasV1014810148
141JorisH101310101310
142koen m1013610136
143marijnB1012910129
144michaelvd b1012710127
145stanislav g1012510125
146Yuriv d S1012410124
147janneh101110101110
148benjamins1011810118
149koen k1011710117
150noas1011510115
151RicardoL1010910109
152MathamrajanS1010810108
152RamH1010810108
154sanvd b1010710107
154noorb1010710107
156dimitriosk1010610106
156nickya1010610106
158fiachrab1010510105
159CalinN1010410104
160lukaszk91359135
161jobh91289128
162bastiaani91279127
163mickym91259125
164marcelv r91199119
165johnbt91149114
166Robinvd M91099109
167basvd V91089108
168Martijnv d L91079107
168lucb91079107
168michaelb91079107
171iskanderm998332666
171nikoi998998
173rafaelh t996996
174burakt995995
175ewoutr81158115
176nielsw81078107
177egoro81058105
178sebastianp897897
179EgarO895895
180timh887887
180gustavj887887
182servaasvd P71057105
183LazarosD794794
184jonahvd m786786
185darraghb785785
186TimothyG776776
186carlost776776
188santin775775
189Tibbe674674
190Dirkv d V673673
191jitses664664
192rowinv663663
193Roel M594594
194stefanv p584584
195jessevd b574574
196vehelinm565565
197RensN564564
197nielsw564564
199Noahv H563563
200joepe553553
200alexanderk553553
202brunos454454
203David t444444
204kaydenk342342
205patriko331331
206SilL330330
207AthitD232232
208MaxJ222222
208erasmusa222222

LOCO ranglijst U16

RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1elsken171811996895
2lenis1519127105897
3bilieb12147674673
4Sasja v d 91369136
5Steffim895895
6sofiac f695695
7tanned573573
8jasmijn v/d v353353
RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1ivan c475139242620232519
2dankoo404230191915212315
3casperb333926181914152012
4mickv20251810128101310
5alexv z182316101298117
6miguelc f171813171813
7jasperv l141810141810
8vosv141414141414
9andreas121510121510
10sietsed r121410121410
11simonb121211121211
12kaspervd m1011810118
13bartvd s41044104

LOCO ranglijst U14

RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1naomip2228161014712149
2Ishaw202514912611138
3loesvd b562562
4Aarna d474474
5feline h462462
RANGnaamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
1pabloj14159141599137
2jayden n131511131511131611
3ianp131410131410797
4Theo121312121312
5Finn k1112911129787
6bentv. s81068106454
6tibor81068106
8siemo794794
9mirol786786777
10stijnvd h61156115684
11terremnce h 61146114
12ottod685685887
13sepph574574463
14julian 565565
15lewism453453

LOCO ranglijst U12

naamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
rosa m17210681113
yfke r14220510912
bo b1418068810
liene o1317057810
cloevd g121401214
jinteh9110911
lillyd b 67067
lenna v d56056
pia v56056
cato l56056
nora v s55055
naiobiv44044
nathalien35035
naamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
noud v o 2223010111212
Thom vd w57057
Boasvd b 7100710
bas s58058
lukas k2426012131213
kaivd h 212808131315
pepijn57057
ties b131705889
dorusm192408121112
rover s88088
abel s131401314
tacome g2529012141315
lars g121301213
alex mg2223010111212
jensd l88088
krijng21230891314
vincentk d 7110711
twans1620079911
jensD78078
SiemO121301213
Vosh101001010
Daxv d?101001010
Jay v h8110811

LOCO ranglijst U10 & U8

naamachternaamTOTAALLOCO 1LOCO 2LOCO 3LOCO 4LOCO 5
eerste letter!topszonesFlashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflashtopszonesflash
Anouk49049
AviaD3700334
Casde R.7110711
DarioMaas101101011
Doris6140614
ElizeI3110311
Ellis35035
Emi67067
EvyV64064
FelineV68068
Ferrev S8100810
IlanZ182301013810
Jaakd F6110611
Jipv. d. V2429011141315
Joona71203448
June67067
Liza P7100710
Mette47047
NathanS1015046069
Odin91605848
Oscar78078
Samt B.57057
Siemv. D.8100810
TimB8130813
YaraE S61203537