Patagonia Capilene Cool Trail Dames T-Shirt – Pineapple

Patagonia Capilene Cool Trail Dames T-Shirt – Pineapple

Licht, superzacht, en perfect voor zowel koude als warme dagen. Dit Patagonia Capilene Cool Trail T-Shirt helpt je de boulders op. Bestaat volledig uit gerecycled materiaal.

Wissen

Ultrazacht technisch t-shirt. Gemaakt van sneldrogend en vochtafstondend materiaal. Ideaal als basislaag in zowel warme en koude gebieden.

Patagonia Capilene Cool Trail Dames T-Shirt – Pineapple

• zonder labels achterin de nek
• HeiQ® Fresh durable odor control
• De stof is bluesign® approved
• Fair Trade Certified™ sewn
• Gemaakt van 4.4-oz 100% gerecycled polyester

Extra informatie

Maat

M

Merk

Patagonia

Kleur

Pineapple

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Gerecycled Polyester

MaatNumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , Tags: , ,