Patagonia Hampi Rock Dames Klimbroek – Rosehip

Patagonia Hampi Rock Dames Klimbroek – Rosehip

De Patagonia Hampi Rock klimbroek zit goed qua bewegingsvrijheid, performance én duurzaamheid. Deze broek is gemaakt van hennep en gerecycled materiaal. 

Wissen

Met duurzaam, ademend en licht hennep is de Hampi Rock klimbroek gemaakt om je project in af te vinken. Het hele ontwerp is gericht op beweeglijkheid, op boulders en onder je klimgordel. 

Patagonia Hampi Rock Dames Klimbroek – Rosehip

• Fair Trade Certified™
• Broek gemaakt van 53% hennep, 44% gerecycled polyester en 3% spandex
• Heupband gemaakt van 85% gerecycled polyester en 15% spandex
• Gewicht: 238g

Extra informatie

Maat

S

Merk

Patagonia

Kleur

Rosehip

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Gerecycled Polyester, Hennep, Spandex

 SizeJeans & CordsNatural Waist (cm)Inseam (cm)
XX-Small00246276
X-Small0256579
X-Small2266779
Small4277081
Small6287281
Medium8297581
Medium10307781
Large12318181
Large14328581
X-Large16339081
X-Large18349581
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , Tags: , , ,