Patagonia Centered Dames Legging – Black

Patagonia Centered Dames Legging – Black

Video.

De Patagonia Centered Leggings zijn onovertroffen. Voor yoga, klimmen, boulderen en een welverdiende cappuccino op de bank.

Wissen

De Patagonia centered leggings zijn gemaakt voor performance. Het materiaal is vochtafdrijvend en droogt snel dankzij de miDori® bioSoft afwerking. Geurtjes worden voorkomen door de HeiQ® Fresh polymers, dus je blijft fris. Ideaal voor een inspannende sessie op de wand, yogamat of tijdens een hike. Dankzij de brede heupband en de plaatsing van de naden zit deze legging ook altijd goed. Zachte draad en platte naden voorkomen bovendien frictie.

Patagonia Centered Dames Legging – Black

Fair Trade Certified™
miDori® bioSoft afwerking
Geurwerend dankzij HeiQ® Fresh
• Gemaakt van 85% gerecycled polyester en 15% elastane

Extra informatie

Merk

Patagonia

Maat

XS, S, M, L

Kleur

Black

Bedoeld voor

Dames

 SizeJeans & CordsNatural Waist (cm)Inseam (cm)
XX-Small00246276
X-Small0256579
X-Small2266779
Small4277081
Small6287281
Medium8297581
Medium10307781
Large12318181
Large14328581
X-Large16339081
X-Large18349581
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , , Tags: , , ,

Video.