Patagonia Caliza Rock Dames Klimbroek – Black

Patagonia Caliza Rock Dames Klimbroek – Black

De Caliza Rock klimbroek van Patagonia combineert stretch en mobiliteit met een casual look.

Wissen

Gemaakt om in te klimmen, maar met een casual look is de Caliza Rock klimbroek ideaal voor je trips. Lichtgewicht, genoeg stretch en ook comfortabel onder je klimgordel of rugzak dankzij de platte heupband. Met drukknopen verstel je eventueel de eindes van de broekspijpen.

Patagonia Caliza Rock Dames Klimbroek – Black

• Fair Trade Certified™
• Ontworpen voor comfort in klimgordel
• Broek gemaakt van 93% organisch katoen en 7% elstaan
• H
eupband gemaakt van 85% gerecycled polyester en 15% elastaan
• Gewicht 340 gram

Extra informatie

Maat

4, 6

Merk

Patagonia

Kleur

Black

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Elastane, Gerecycled Polyester, Organisch Katoen

 SizeJeans & CordsNatural Waist (cm)Inseam (cm)
XX-Small00246276
X-Small0256579
X-Small2266779
Small4277081
Small6287281
Medium8297581
Medium10307781
Large12318181
Large14328581
X-Large16339081
X-Large18349581
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , Tags: ,