Patagonia Light Weight Synchilla Snap-T Dames Pullover – Bergy Bits: New Navy

Patagonia Light Weight Synchilla Snap-T Dames Pullover – Bergy Bits: New Navy

De fleece trui waar je niet zonder kan tijdens je sessies in het koudere seizoen, of gewoon ‘s avonds in het bos of tussen de rotsen. Dankzij de pasvorm en snit ook met volop mobiliteit, je kan er dus ook in klimmen. Dankzij het spandex aan het uiteinde van je mouwen en zoom, die ook laag op je heupen ligt, blijf je warm. Zakje op de borst ontbreekt natuurlijk niet. Volledig gemaakt van gerecycled materiaal.

Wissen

Patagonia Light Weight Synchilla Snap-T Dames Pullover – Bergy Bits: New Navy

• 100% gerecycled polyester dubbelzijdig fleece
Sluiting en zakje van 100% nylon
• Fair Trade Certified™

Extra informatie

Maat

S

Merk

Patagonia

Kleur

Bergy Bits: New Navy

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Gerecycled Polyester

MaatNumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , , Tags: , ,