Patagonia Better Sweater Damestrui – Black

Patagonia Better Sweater Damestrui – Black

De naam zegt het al. Dit vest van Patagonia is warm en compact, maar biedt ook volop mobiliteit. Uiteraard duurzaam geproduceerd; het vest gaat zeker 20 jaar mee!

Wissen

Patagonia Better Sweater Damestrui – Black

• Gemaakt van 100% gerecycled polyester
• FairTrade Certified™
• bluesign® approved
• zak op linker bovenarm voor je smartphone

Extra informatie

Maat

S, M

Merk

Patagonia

Kleur

Black

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Gerecycled Polyester

MaatNumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , , Tags: , ,