Patagonia Cross Beta Sports BH – Barn Dance Multi: Smolder Blue

Patagonia Cross Beta Sports BH – Barn Dance Multi: Smolder Blue

De Patagonia Cross Beta Sports BH biedt maximaal comfort op de wand of rots dankzij het crossover design.

Wissen

De Cross Beta bh is gemaakt van zacht materiaal wat ademend, vochtafdrijvend en sneldrogend is. Dankzij het crossover design biedt deze sport bh van Patagonia ook maximale bewegingsvrijheid en blijft goed zitten. Optimaal voor A/B maten, goede ondersteuning voor B/C. De cups behouden hun vorm, ook na vaker wassen.

Patagonia Cross Beta Sports BH – Barn Dance Multi: Smolder Blue

• Fair Trade Certified™
• HeiQ® Fresh durable odor control
• bluesign® approved
• miDori™ bioSoft
• BH gemaakt van 85% polyester (grotendeels gerecycled) en 15% spandex jersey
• Voering gemaakt van 73% nylon en 27% spandex
• Cups gemaakt van 100% polyester

 

Extra informatie

Maat

XS, S, M

Merk

Patagonia

Kleur

Barn Dance Multi: Smolder Blue

Bedoeld voor

Dames

Materiaal

Gerecycled Polyester, Nylon, Polyester, Spandex

MaatNumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , , Tags: , ,