Monk Jeugdcompetitie Rotterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Rotterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen. Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 13 oktoberMJC/1Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 8 decemberMJC/2Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 19 januariMJC/3Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 6 aprilMJC/4Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 13 juliMJC/5Monk RotterdamJAB, CDE

MJC Rotterdam uitslagen & ranking

RANGNAAMCATTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
jongens BC
1Raf PoleyB300100100100
2Jona KnaanB240808080
3Mika PrinsB145435547
4Lucas StolkerB1306565
5Cas EikelenboomB1206555
6Robert den HaanA1025151
7Emre KuzuC874047
8Sebastiaan StoutjesdijkB6565
9Eise VermaakB5555
10Julian EmmetC5151
11Tobias de BoerA5151
12Valentijn BoasC4747
meisjes BC
1Milou van der KloosterA300100100100
2Sterre TolenaarA240808080
3Lisa JacobsB181516565
4Maartje ReindsB157475555
5Moïse BeekmanB934251
6Guusje BoasB6565
7Fay StratingB5555
8Anne WerkhovenB4242
jongens DE
1Mick MiddelhoekE28080100100
2Ivan Cornelissen-WiegelE18010080
3Matthijs EndenburgD163476551
4Nick GrotenboerE1234380
5Logan BerkleefC1206555
6Wout ZandijkE954055
7Jordan BerkleefC945143
8Okke WolfsE944351
9Jidde van den AkkerD865531
10Timo BosveldE843747
11Florian de JongD6565
12Scott BouwmanD4747
13Stan EversD4040
14Rens HofD3737
15Nelson WesselsD3434
meisjes DE
1Sena KuzuD200100100
2Catoo JalhaijE100100
3Sam LindersE8080