Monk Jeugdcompetitie Rotterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Rotterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen. Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 13 oktoberMJC/1Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 8 decemberMJC/2Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 19 januariMJC/3Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 6 aprilMJC/4Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 13 juliMJC/5Monk RotterdamJAB, CDE

MJC Rotterdam uitslagen & ranking

RANGNAAMCATTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
jongens BC
1Raf PoleyB400100100100100
2Jona KnaanB29580808055
3Cas EikelenboomB171655551
4Mika PrinsB145435547
5Sebastiaan StoutjesdijkB1306565
6Lucas StolkerB1306565
7Robert den HaanB1025151
8Tobias de BoerA985147
9Emre KuzuC874047
10Kevin PeetersB8080
11Eise VermaakB5555
12Julian EmmetC5151
13Valentijn BoasC4747
meisjes BC
1Milou van der KloosterA400100100100100
2Sterre TolenaarA30580808065
3Lisa JacobsB26151656580
4Maartje ReindsB20847555551
5Fay StratingB1105555
6Moïse BeekmanB934251
7Guusje BoasB6565
8Anne WerkhovenB4242
jongens DE
1Mick MiddelhoekE28080100100
2Jidde van den AkkerD1865531100
3Ivan Cornelissen-WiegelE18010080
4Nick GrotenboerE178438055
5Matthijs EndenburgD163476551
6Logan BerkleefC157655537
7Jordan BerkleefC145514351
8Florian de JongD1306565
9Wout ZandijkE954055
10Okke WolfsE944351
11Scott BouwmanD904743
12Timo BosveldE843747
13Jaap van DorpC8080
14Lasse PohlC4747
15Boyt DuivermanC4040
16Stan EversD4040
17Rens HofD3737
18Nelson WesselsD3434
19Max Bar-BaorD3434
20Maas van BergenD3131
meisjes DE
1Sena KuzuD200100100
2Catoo JalhaijE100100
3Sam LindersE8080