Monk Jeugdcompetitie Rotterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Rotterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen. Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 13 oktoberMJC/1Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 8 decemberMJC/2Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 19 januariMJC/3Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 6 aprilMJC/4Monk RotterdamJAB, CDE
zaterdag 13 juliMJC/5Monk RotterdamJAB, CDE

MJC Rotterdam uitslagen & ranking

RANGNAAMCATTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
jongens BC
1Raf PoleyB48010010010010080
2Jona KnaanB3428080805547
3Cas EikelenboomB20865555137
4Sebastiaan StoutjesdijkB195656565
5Lucas StolkerB185656555
6Kevin PeetersB18080100
7Mika PrinsB145435547
8Tobias de BoerA138514740
9Eise VermaakB1065551
10Robert den HaanB1025151
11Valentijn BoasC904743
12Emre KuzuC874047
13Julian EmmetC5151
meisjes BC
1Milou van der KloosterA500100100100100100
2Sterre TolenaarA3858080806580
3Lisa JacobsB3165165658055
4Maartje ReindsB2734755555165
5Fay StratingB161555551
6Guusje BoasB1126547
7Moïse BeekmanB934251
8Anne WerkhovenB4242
jongens DE
1Jidde van den AkkerD2865531100100
2Mick MiddelhoekE28080100100
3Nick GrotenboerE22943805551
4Jordan BerkleefC21051435165
4Florian de JongD210656580
6Matthijs EndenburgD20647655143
7Logan BerkleefC19165553734
8Ivan Cornelissen-WiegelE18010080
9Scott BouwmanD145474355
10Okke WolfsE141435147
11Timo BosveldE112374728
12Wout ZandijkE954055
13Lasse PohlC874740
14Jaap van DorpC8080
15Stan EversD774037
16Rens HofD683731
17Boyt DuivermanC4040
18Nelson WesselsD3434
19Max Bar-BaorD3434
20Maas van BergenD3131
21Noël ViseeD2626
22Brice ViseeE2424
meisjes DE
1Sena KuzuD200100100
2Arjean viseeE100100
2Catoo JalhaijE100100
4Uma KorsD8080
4Sam LindersE8080