Monk Jeugdcompetitie Eindhoven (MJC)

Onze eigen, lokale Eindhovense Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 29 septemberMJC/1Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 27 oktoberMJC/2Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 23 februariMJC/3Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 18 meiMJC/4Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 29 juniMJC/5Monk EindhovenJAB, CDE

MJC Eindhoven uitslagen & ranking

RANKNAAMCATTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
jongens JAB
1Thijme MaasA2601008080
2Mees van SomerenJ2065155100
3Klim BaudoinJ181655165
4Teun van der GraafJ18080100
5Ties BaarsA175556555
6Sam BerendsJ137474743
7Simon van de SandeA128344351
8Wiebe BisschopsB115284047
9Sem KoenemanB108373140
10Ramses DuijfB88312631
11Mees BaudoinA774037
12Ime RasenbergJ774334
13Mats van LiempdB77182237
14Micky VerhoevenJ72242424
15mingus pullesB682840
16Wester BaarsB542628
17Bas van den BergeA381622
18jim van der veldenA3434
19Lasse BeslingB341420
20Olivier RurupB321418
21isidor awty bressersC3081012
22manu berendsB301218
23tim kolijnB309129
24Moos SammetA2222
25Zef OosterhofJ2020
26leon quistB2020
27koen habingB19910
28sjoerd ten KateJ1616
29bram WoutersA1616
30boy van der grondenB1414
31sil van der grondenB1212
32Martijn KraakmanJ1010
33Siem GijzenB88
34sverre beekmanB77
35timo LodewijksB77
36Beau van loonB66
37Sil van der grondenB55
meisjes JAB
1Mette van LiemptA18010080
1Marieke BerendsS18080100
3Jackie JanssenB174474780
4lotte van der zandenA15555100
5Karlijn SegersJ153515151
6mus van leeuwenC121373747
7Simone GerritsenJ1205565
8Kim DerwigA984355
9Corina EerdenA834340
10pien van somerenC744034
11dieuwertje van rijnswouB713140
12Ysa RakestrawJ6565
13dorte BarenburgB6565
14ThirzaJ4343
15eefje vd pasA3434
16irene tiemeyerA3131
jongens CDE
1Finn van BakelC28010080100
2Ibe DagevosD2205510065
3Danko OlislagersD210656580
4Marijn BaesjouD171805140
5Sepp ter BekeC149514355
6Simon BeysensD122314051
7Finn KlinkenbijlE105283443
8Bram van CampenC923755
9Tigo JonkersC904347
10Miguel FarinhaE78222828
11Casper BransE683731
12Willem HoubenD612437
13mees van der weijdenC4747
14Stijn PersoonsD4747
15Biek van der WeijdenD4040
16Ruben BlumD3434
17Tibaud SturmD3434
18Sem klaassenF3131
19Jonas van LierC2626
20Jehro RendersE2626
21Moussa RaijoulF2626
22Gabriel RomanoD2424
23pablo JimenezE2424
24Bent van SeggelenE2222
25Otto DuistersE2020
meisjes CDE
1Jarinde GeurdsD26565100100
2Bahar van HerpenC2351008055
3Dylana RichardsonC210806565
4Rosa WoltersC171405180
5Milou KlinkenbijlC149475547
5Lize BoermaC149514751
7Else Marijn van BeekC123554028
8Lente BeslingC109432640
9Chloe van GeijnF108373437
10Lieke KirkelsD97263734
11Lola JahebaliC773443
12Elske NolmansE712843
13Robyn LindersC623131
14Sofia FarinhaD462224
15lola-kay pinxtC3131
16Ruqayyah PirbuxE2828
17Steffi MantzE2626
18Nova van RheeE2424
19Fenne MusoneF2222
RANKNAAMCATTOTAALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees van SomerenA35065100655565
2Teun van der GraafA350901008080
3Thijme MaasA3419051100100
4Klim BaudoinA2763765804747
5Ties BaarsA23347805551
6Simon van de SandeB2164347434340
7Isaac van HoogstraatenJ21540556555
8Ime RasenbergA1822243403443
9Wes VermeerenA1782634472051
10Mingus PullesB1543137312431
11Sem KoenemanB1372826371234
12Moos SammetB12734282837
13Mees BaudoinB12624403428
14Olivier RurupB1081822261824
15Sam BerendsA1065551
16Leon QuistB9214242628
17Micky VerhoevenA8820242222
18Martijn KraakmanA821218201418
19Jim van der VeldenA825131
20Zef OosterhofA683137
21Bas van den BergeB6416162210
22Sil van der GrondenB6081418812
23Bram WoutersB56201620
24Dani HalitiB522626
25Pieter van BeekB4040
26Pieter van BeekA2020
27Floris HartogB20614
28Pieter KrijgerB1616
29Donato vd SluijsB1616
30thomas van de bodegravenA1010
31iskander martensB99
meisjes JAB
1Ysa RakestrawJ3608010080100
2Karlijn SegersA30451100435555
3Inge DerwigJ2804380555151
3Marieke BerendsJ28010010080
5Simone GerritsenA23865654365
6Kim DerwigA2093755344043
7Mette van LiemptA200558065
8Irene TiemeijerA19965404747
9Corina EerdenB1904051313434
10Lotte van der ZandenA114373740
11Flo LindersB112472837
12loes genet4747
13Alisa Primaka3434
jongens CDE
1Wester BaarsC425100801008065
2Wiebe BisschopsC407801008047100
3Ramses DuijfC36165655110080
4Mats van LiempdC2815555655155
5Milo JanssenD2044347314043
6Finn van BakelD2025151474310
7Boy van der GrondenC1853140403737
8Sepp ter BekeD1744043263134
9Sybo QuistC157555547
10Tigo JonkersD155474365
11Marijn BaesjouE108343440
12Finn KlinkenbijlE10426242628
13Danko OlislagersE883751
14Bram van CampenD473710
15Jonas van Lier3737
16mees van der weijdenC3434
17Karsten SintenieD3434
18Lucas TielemansD3131
19Sietse de RuiterD3131
20Luuk ZellenrathC2828
21Biek van der WeijdenD2828
22Casper van den Bosch2828
23Ibe DagevosD2626
24Liam SmitsC2424
25Luc ManshandenE2222
26Gijs de VriesE2020
meisjes CDE
1Dorte BarenbrugC48010080100100100
2Jackie JanssenC42080100808080
3Bahar van HerpenC2626565513447
4Mus van LeeuwenC2364340554355
5Rosa WoltersD2224747475526
6Else Marijn van BeekD2134037406531
7Janne BaarsD170654065
8Dylana RichardsonD19755554740
9Lize BoermaD1753751372228
10Milou KlinkenbijlD18851435143
11Jarinde GeurdsD106432637
12Ebbie LangelaanD12634343424
13Karishma GubtaC883751
14River ter BekeD10621312034
15Emma de RuiterD3131
16Chloe van GeijnE3131
17Luca van de MolengraftD2828
18Lieke KirkelsD3131
RANKNAAMTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes A/B
1Julia 38080100100100
2Ysa310100656580
3Mette29065808065
4Simone21655555155
5Karlijn18847514743
6Irene16343404337
7Kobe13934373434
8Lotte13640283731
9Lauren134514340
10Loes13037343128
11Kim12831314026
12Marieke1065551
13Inge944747
Meisjes C/D
1Dorte400100100100100
2Janne29065658080
3Mus23055556555
4Saar225808065
5Jackie19247475543
6Milou17840405147
7Nora17743514340
8Bahar984751
9Sarah945143
Jongens C/D
1Wiebe38010080100100
2Wester27080555580
3Mats23155516560
4Ramses21965474760
5Sem18010080
6Tigo17151404040
7Boy16747344343
8Sven167655151
9Igor14843313737
10finn124433447
11marijn3737
Jongens A/B
1Teun3709080100100
2Klim253511006537
3Sam24040408080
4Casper21555605545
5Ties20643514765
6Thijme205906055
7Wes17847374351
8finn17537475140
9Isaac153654345
10Moos12531264028
11Simon12226283434
12Thomas D102343731
13Mingus9922223124
14Dani66182622
15andreas622834
16Sil56181622
17Mees B.482424
18Puk462026
19Wisse442420
20Leon361620
21Milan3131
22Tanguy2828
RANKNAAMTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
Meisjes A/B
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020