Monk Jeugdcompetitie Eindhoven (MJC)

Onze eigen, lokale Eindhovense Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 4 novemberMJC/2Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 24 februariMJC/3Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 14 aprilMJC/4Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 30 juniMJC/5Monk EindhovenJAB, CDE

MJC Eindhoven uitslagen & ranking

RANKNAMECATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Teun van der GraafA2601008080
2Thijme MaasA25151100100
3Mees van SomerenA185655565
4Klim BaudoinA174804747
5Simon van de SandeB126434340
6Isaac van HoogstraatenJ1206555
7Wes VermeerenA118472051
8Ime RasenbergA117403443
9Ties BaarsA1065551
10Mingus PullesB86312431
11Sem KoenemanB83371234
12Zef OosterhofA683137
13Micky VerhoevenA68242222
14Olivier RurupB68261824
15Moos SammetB652837
16Mees BaudoinB623428
17Leon QuistB542628
18Dani HalitiB522626
19Martijn KraakmanA52201418
20Pieter van BeekB4040
21Sil van der GrondenB3818812
22Bram WoutersB361620
23Bas van den BergeB322210
24Pieter van BeekA2020
25Floris HartogB20614
26Pieter KrijgerB1616
27Donato vd SluijsB1616
meisjes JAB
1Ysa RakestrawJ28010080100
2Marieke BerendsJ18010080
3Simone GerritsenA173654365
4Inge DerwigJ157555151
5Karlijn SegersA153435555
6Mette van LiemptA1458065
7Irene TiemeijerA134404747
8Kim DerwigA117344043
9Lotte van der ZandenA114373740
10Corina EerdenB99313434
11Flo LindersB652837
jongens CDE
1Wester BaarsC2451008065
2Ramses DuijfC2315110080
3Wiebe BisschopsC2278047100
4Mats van LiempdC171655155
5Sybo QuistC157555547
6Milo JanssenD114314043
7Boy van der GrondenC114403737
8Tigo JonkersD1084365
9Finn van BakelD100474310
10Sepp ter BekeD91263134
11Danko OlislagersE883751
12Finn KlinkenbijlE78242628
13Marijn BaesjouE743440
14mees van der weijden3434
15Lucas TielemansD3131
16Luuk ZellenrathC2828
17biek van der weijden2828
18Liam SmitsC2424
19Luc ManshandenE2222
20Gijs de VriesE2020
21Ibe DagevosD1026
22Bram van CampenD1010
meisjes CDE
1Dorte BarenbrugC300100100100
2Jackie JanssenC240808080
3Janne BaarsD170654065
4Mus van LeeuwenC153554355
5Milou KlinkenbijlD137435143
6Else Marijn van BeekD136406531
7Bahar C132513447
8Rosa WoltersD128475526
9Karishma GubtaC883751
10Lize BoermaD87372228
11Dylana RichardsonD874740
12Jarinde GeurdsD632637
13Ebbie LangelaanD583424
14River ter BekeD542034
15Emma de RuiterD3131
16chlo e3131
17Luca van de MolengraftD2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes A/B
1Julia 38080100100100
2Ysa310100656580
3Mette29065808065
4Simone21655555155
5Karlijn18847514743
6Irene16343404337
7Kobe13934373434
8Lotte13640283731
9Lauren134514340
10Loes13037343128
11Kim12831314026
12Marieke1065551
13Inge944747
Meisjes C/D
1Dorte400100100100100
2Janne29065658080
3Mus23055556555
4Saar225808065
5Jackie19247475543
6Milou17840405147
7Nora17743514340
8Bahar984751
9Sarah945143
Jongens C/D
1Wiebe38010080100100
2Wester27080555580
3Mats23155516560
4Ramses21965474760
5Sem18010080
6Tigo17151404040
7Boy16747344343
8Sven167655151
9Igor14843313737
10finn124433447
11marijn3737
Jongens A/B
1Teun3709080100100
2Klim253511006537
3Sam24040408080
4Casper21555605545
5Ties20643514765
6Thijme205906055
7Wes17847374351
8finn17537475140
9Isaac153654345
10Moos12531264028
11Simon12226283434
12Thomas D102343731
13Mingus9922223124
14Dani66182622
15andreas622834
16Sil56181622
17Mees B.482424
18Puk462026
19Wisse442420
20Leon361620
21Milan3131
22Tanguy2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
Meisjes A/B
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020