Monk Jeugdcompetitie Eindhoven (MJC)

Onze eigen, lokale Eindhovense Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 4 novemberMJC/2Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 2 decemberMJC/3Monk EindhovenJAB, CDE
-MJC/4Monk EindhovenJAB, CDE
-MJC/5Monk EindhovenJAB, CDE

MJC uitslagen & ranking

RANKNAMEM/JCATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Thijme Maasj100100
2Teun van der Graafj8080
3Mees van Somerenj6565
4Isaac van Hoogstraatenj5555
5Wes Vermeerenj5151
6Klim Baudoinj4747
7Ime Rasenbergj4343
8Simon van de Sandej4040
9Zef Oosterhofj3737
10Sem Koenemansj3434
11Mingus Pullesj3131
12Leon Quistj2828
13Dani Halitij2626
14Olivier Rurupj2424
15Micky Verhoevenj2222
16Pieter van Beekj2020
17Martijn Kraakmanj1818
18Pieter Krijgerj1616
19Floris Hartogj1414
20Sil van der Grondenj1212
meisjes JAB
1Ysa Rakestrawm100100
2Marieke Berendsm8080
3Simone Gerritsenm6565
4Karlijn Segersm5555
5Inge Derwigm5151
6Irene Tiemeijerm4747
7Kim Derwigm4343
8Lotte van der Zandenm4040
9Flo Lindersm3737
10Corina Eerdenm3434
jongens CDE
1Sem Koenemanj100100
2Wiebe Bisschopsj8080
3Ramses Duijfj6565
4Wester Baarsj5555
5Mats van Liempdj5151
6Danko Olislagersj4747
7Sybo Quistj4343
8Milo Janssenj4040
9Merijn Janmaatj3737
10Boy van der Grondenj3434
11Sepp ter Bekej3131
12Lucas Tielemansj2828
13Finn Klinkenbijlj2626
16Ibe Dagevosj1010
16Finn van Bakelj1010
16Bram van Campenj1010
meisjes CDE
1Dorte Barenbrugm100100
2Jackie Janssenm8080
3Janne Baarsm6565
4Mus van Leeuwenm5555
5Karishma Gubtam5151
6Bahar m4747
7Milou Klinkenbijlm4343
8Dylana Richardsonm4040
9Jarinde Geurtsm3737
10River ter Bekem3434
11Else Marijn van Beekm3131
12Lize Boermam2828
13Rosa Woltersm2626
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes A/B
1Julia 28080100100
2Ysa2301006565
3Mette225658080
4Simone161555551
5Karlijn145475147
6Irene126434043
7Kobe105343734
8Lotte105402837
9Loes102373431
10Kim102313140
11Lauren945143
12Marieke5555
13Inge4747
Meisjes C/D
1Dorte300100100100
1Saar240808080
3Mus175555565
4Jackie149474755
5Nora137435143
6Milou131404051
7Janne1306565
8Sarah945143
9Bahar4747
Jongens C/D
1Wiebe28010080100
2Wester190805555
3Sem18010080
4Mats171555165
5Ramses159654747
6Tigo131514040
7Boy124473443
8Sven1166551
9Igor111433137
10finn774334
11marijn3737
12Ibe0
Jongens A/B
1Teun2709080100
2Klim2165110065
3Casper170556055
4Sam160404080
5Thijme1509060
6Ties141435147
7finn135374751
8Wes127473743
9Isaac1086543
10Moos97312640
11Simon88262834
12Mingus75222231
13Thomas D713437
14andreas622834
15Sil56181622
16Mees B.482424
17Dani441826
18Leon361620
19Milan3131
20Tanguy2828
21Wisse2424
22Puk2020
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
Meisjes A/B
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020