Monk Jeugdcompetitie Eindhoven (MJC)

Onze eigen, lokale Eindhovense Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 4 novemberMJC/2Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 24 februariMJC/3Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 14 aprilMJC/4Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 30 juniMJC/5Monk EindhovenJAB, CDE

MJC Eindhoven uitslagen & ranking

RANKNAMECATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Thijme MaasA200100100
2Teun van der GraafA1608080
3Mees van SomerenA1205565
4Isaac van HoogstraatenJ1206555
5Klim BaudoinA944747
6Simon van de SandeB834340
7Ime RasenbergA773443
8Wes VermeerenA712051
9Zef OosterhofA683137
10Mingus PullesB552431
11Dani HalitiB522626
12Ties BaarsA5151
13Sem KoenemanB461234
14Micky VerhoevenA442222
15Olivier RurupB421824
16Pieter van BeekB4040
17Moos SammetB3737
18Martijn KraakmanA321418
19Leon QuistB2828
20Mees BaudoinB2828
21Pieter van BeekA2020
22Floris HartogB20614
23Sil van der GrondenB20812
24Bram WoutersB2020
25Pieter KrijgerB1616
26Donato vd SluijsB1616
27Bas van den BergeB1010
meisjes JAB
1Ysa RakestrawJ18080100
1Marieke BerendsJ18010080
3Karlijn SegersA1105555
4Simone GerritsenA1084365
5Inge DerwigJ1025151
6Irene TiemeijerA944747
7Kim DerwigA834043
8Lotte van der ZandenA773740
9Corina EerdenB683434
10Mette van LiemptA6565
11Flo LindersB3737
jongens CDE
1Ramses DuijfC18010080
2Wiebe BisschopsC14747100
3Wester BaarsC1458065
4Mats van LiempdC1065155
5Sybo QuistC1025547
6Milo JanssenD834043
7Marijn BaesjouE743440
8Boy van der GrondenC743737
9Sepp ter BekeD653134
10Tigo JonkersD6565
11Finn KlinkenbijlE542628
12Finn van BakelD534310
13Danko OlislagersE5151
14Lucas TielemansD3131
15Luuk ZellenrathC2828
16Liam SmitsC2424
17Luc ManshandenE2222
18Gijs de VriesE2020
19Ibe DagevosD1026
20Bram van CampenD1010
meisjes CDE
1Dorte BarenbrugC200100100
2Jackie JanssenC1608080
3Janne BaarsD1054065
4Mus van LeeuwenC984355
5Else Marijn van BeekD966531
6Milou KlinkenbijlD945143
7Karishma GubtaC883751
8Dylana RichardsonD874740
9Bahar C813447
10Rosa WoltersD815526
11Jarinde GeurdsD632637
12River ter BekeD542034
13Lize BoermaD502228
14Emma de RuiterD3131
15Luca van de MolengraftD2828
16Ebbie LangelaanD2424
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes A/B
1Julia 38080100100100
2Ysa310100656580
3Mette29065808065
4Simone21655555155
5Karlijn18847514743
6Irene16343404337
7Kobe13934373434
8Lotte13640283731
9Lauren134514340
10Loes13037343128
11Kim12831314026
12Marieke1065551
13Inge944747
Meisjes C/D
1Dorte400100100100100
2Janne29065658080
3Mus23055556555
4Saar225808065
5Jackie19247475543
6Milou17840405147
7Nora17743514340
8Bahar984751
9Sarah945143
Jongens C/D
1Wiebe38010080100100
2Wester27080555580
3Mats23155516560
4Ramses21965474760
5Sem18010080
6Tigo17151404040
7Boy16747344343
8Sven167655151
9Igor14843313737
10finn124433447
11marijn3737
Jongens A/B
1Teun3709080100100
2Klim253511006537
3Sam24040408080
4Casper21555605545
5Ties20643514765
6Thijme205906055
7Wes17847374351
8finn17537475140
9Isaac153654345
10Moos12531264028
11Simon12226283434
12Thomas D102343731
13Mingus9922223124
14Dani66182622
15andreas622834
16Sil56181622
17Mees B.482424
18Puk462026
19Wisse442420
20Leon361620
21Milan3131
22Tanguy2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
Meisjes A/B
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020