Monk Jeugdcompetitie Eindhoven (MJC)

Onze eigen, lokale Eindhovense Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 4 novemberMJC/2Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 24 februariMJC/3Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 14 aprilMJC/4Monk EindhovenJAB, CDE
zaterdag 30 juniMJC/5Monk EindhovenJAB, CDE

MJC Eindhoven uitslagen & ranking

RANKNAMECATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees van SomerenA285100655565
2Teun van der GraafA2601008080
3Thijme MaasA25151100100
4Klim BaudoinA23965804747
5Ties BaarsA186805551
6Isaac van HoogstraatenJ175556555
7Simon van de SandeB17347434340
8Ime RasenbergA16043403443
9Wes VermeerenA15234472051
10Mingus PullesB12337312431
11Sem KoenemanB10926371234
12Mees BaudoinB102403428
13Moos SammetB93282837
14Olivier RurupB9022261824
15Micky VerhoevenA8820242222
16Leon QuistB78242628
17Martijn KraakmanA7018201418
18Zef OosterhofA683137
19Dani HalitiB522626
20Sil van der GrondenB521418812
21Sam BerendsA5151
22Bas van den BergeB48162210
23Pieter van BeekB4040
24Bram WoutersB361620
25Jim van der VeldenA3131
26Pieter van BeekA2020
27Floris HartogB20614
28Pieter KrijgerB1616
29Donato vd SluijsB1616
meisjes JAB
1Ysa RakestrawJ28010080100
2Karlijn SegersA253100435555
3Inge DerwigJ23780555151
4Irene TiemeijerA19965404747
5Marieke BerendsJ18010080
6Simone GerritsenA173654365
7Kim DerwigA17255344043
8Corina EerdenB15051313434
9Mette van LiemptA1458065
10Lotte van der ZandenA114373740
11Flo LindersB112472837
jongens CDE
1Wiebe BisschopsC3271008047100
2Wester BaarsC325801008065
3Ramses DuijfC296655110080
4Mats van LiempdC22655655155
5Milo JanssenD16147314043
6Sybo QuistC157555547
7Boy van der GrondenC15440403737
8Finn van BakelD15151474310
9Sepp ter BekeD13443263134
10Tigo JonkersD1084365
11Danko OlislagersE883751
12Finn KlinkenbijlE78242628
13Marijn BaesjouE743440
14Bram van CampenD473710
15mees van der weijdenC3434
16Karsten SintenieD3434
17Lucas TielemansD3131
18Sietse de RuiterD3131
19Luuk ZellenrathC2828
20Biek van der WeijdenD2828
21Liam SmitsC2424
22Luc ManshandenE2222
23Gijs de VriesE2020
24Ibe DagevosD1026
meisjes CDE
1Dorte BarenbrugC38080100100100
2Jackie JanssenC340100808080
3Bahar van HerpenC19765513447
4Mus van LeeuwenC19340554355
5Rosa WoltersD17547475526
6Else Marijn van BeekD17337406531
7Janne BaarsD170654065
8Dylana RichardsonD142554740
9Lize BoermaD13851372228
10Milou KlinkenbijlD137435143
11Jarinde GeurdsD106432637
12Ebbie LangelaanD92343424
13Karishma GubtaC883751
14River ter BekeD85312034
15Emma de RuiterD3131
16Chloe van GeijnE3131
17Luca van de MolengraftD2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes A/B
1Julia 38080100100100
2Ysa310100656580
3Mette29065808065
4Simone21655555155
5Karlijn18847514743
6Irene16343404337
7Kobe13934373434
8Lotte13640283731
9Lauren134514340
10Loes13037343128
11Kim12831314026
12Marieke1065551
13Inge944747
Meisjes C/D
1Dorte400100100100100
2Janne29065658080
3Mus23055556555
4Saar225808065
5Jackie19247475543
6Milou17840405147
7Nora17743514340
8Bahar984751
9Sarah945143
Jongens C/D
1Wiebe38010080100100
2Wester27080555580
3Mats23155516560
4Ramses21965474760
5Sem18010080
6Tigo17151404040
7Boy16747344343
8Sven167655151
9Igor14843313737
10finn124433447
11marijn3737
Jongens A/B
1Teun3709080100100
2Klim253511006537
3Sam24040408080
4Casper21555605545
5Ties20643514765
6Thijme205906055
7Wes17847374351
8finn17537475140
9Isaac153654345
10Moos12531264028
11Simon12226283434
12Thomas D102343731
13Mingus9922223124
14Dani66182622
15andreas622834
16Sil56181622
17Mees B.482424
18Puk462026
19Wisse442420
20Leon361620
21Milan3131
22Tanguy2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
Meisjes A/B
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020