Monk Jeugdcompetitie (MJC)

Onze eigen, lokale competitie, bestaande uit vijf wedstrijden per schooljaar. Verdeeld over JABCDE categorieën meisjes/jongens. MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Nationale Jeugd Boulder Competitie (JB)

De nationale competitie wordt georganiseerd door de NKBV en bestaat uit vier wedstrijden en een afsluitend  NJK (Nederlands Jeugd Kampioenschap) voor de besten uit de competitie ranking. De wedstrijden zijn opgesplitst in leeftijdsgroepen CDE en JAB. Kom je uit 2002 of eerder dan mag je ook met de senioren meedoen. Voor meer info check de site van de NKBV of vraag je trainers tijdens de training. De data van de wedstrijden zijn hier te vinden.

wedstrijddagen MJC schooljaar 2016/2017

Zaterdag 1 oktober
Zaterdag 15 oktober
Zaterdag 12 november
Zaterdag 3 december

Tussenstand MJC Schooljaar 2016/2017

  #1#2#3#4totaal
Meisjes C/D
1Simone10080100100380
2Lena651006580310
3Mette8008065225
4Lotte5147510149
5Kobe1065550130
6Kim1051055116
7Indy0650065
8Anne5500055
9Ronja5151
Jongens C/D
1Wes65100100100365
2Teun100476580292
3Klim51658065261
4Ties80514755233
5Siem47554351196
6Jim5580550190
7Moos43403747167
8Milan34344037145
9Levi3737510125
10Wisse024344098
11Ime28430071
12Dani40280068
13Pieter00313162
14Wouter31260057
15Simon10004353
16Mika3434
17Thijme0310031
Meisjes A/B
1Ysa55100065220
2Noa105510040205
3Julia10000100200
4Femke6508051196
5Marieke8000100180
6Lora4780047174
7Inge5165055171
8Lonneke1005543108
9Megan430650108
10Eefje10510061
Jongens A/B
1Giel10001000200
2Enrique6565065195
3Noa0806547192
4Stijn5508055190
5Joran8010000180
6Casper47405534176
7Neil31514737166
8Tom5100100151
9Isaac40433726146
10Jasper4347043133
11Boaz3737510125
12Lucas28343424120
13Thomas3455028117
14Jochem0314031102
15Tairo1028262084
16Jorrit0008080
17Seth240282274
18Tristan26031057
19Jeroen0005151
20Freek0004040