Monk Jeugdcompetitie Amsterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Amsterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 18 novemberMJC/2Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 10 februariMJC/3Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 16 juniMJC/4Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 14 juliMJC/5Monk AmsterdamJAB, CDE

MJC Amsterdam uitslagen & ranking

RANKNAMECATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees VissersA300100100100
2Wouter te PasA23055405580
3Resul ErgulB22580474751
4Camiel KardinaalA19847654343
5Sybren KuiperB196805165
6Piet SpijkerB163436555
7Junias ReutenB14237314034
8Andreas AlinkA1315180
9Sasha de JongA1206555
10Benjamin DavidB102283737
11Valentijn de VrieseB100100
12Pjotr PietA985147
13Fin VisserB97402631
14Stan BarnhoornB774334
15Gilles de GoeijB4040
16Xander JimenezB3737
meisjes JAB
1Anne LutA29065658080
2Kim UiterwijkB29080806565
3Nienke SorberB261100555551
4Doris van GoghB20855514755
5Pleun Frank A200100100
6Morgan van GelderenA145475147
7Skylar van der OestC100100
8Tessel MolenaarA874740
9Roxy BoekstalB804337
10Pien KneppersB5151
10Florence LontB4343
11Axi HoyerB4040
jongens CDE
1Berend van der PuttenC38010080100100
2Maron LuttikhuisC2451008065
3Roko SipsmaD24565606555
4Kobe KoedamC158605147
5Jonas WolbersC1355580
6Simon de RooijC17447404740
7Bjorn de VriesD149555143
8Marin OvereemD5151
9Paul ReijndersD985147
10Darius de VreezeD4343
10Benjamin MeinardiD4343
12Twan HeuffD804337
12Igor de JonghC3737
14Troy XanthopoulosD3434
15Boet FrankD8080
16Lucas BaandersC4040
meisjes CDE
1Tessa RobichonD350901008080
2Belle van der PuttenC310658010065
3Stella HorstmanshoffC26790656547
4Mara Lynn WieringaD18651554337
5Diana SamaraD18047515131
6Julia JanssenC165555555
7Lynn RobichonE14940434026
8Kiek BorstC130434740
9Hanna de RooijD11934372820
10Nina van der HeideD100100
11Fenna de GrootD95403124
12Linde Dirks de GrootC814734
13Tess SleijpenE633726
14Lena KoedamF603426
15Fem SleijpenF593128
16Emilia de JongE563422
17Bente HageC5151
18Lucie TeepeC4343
19Charlie FelixE4040
20Ronya OzgucD3737
21Liselotte ZeldenrustD3131
22Carlijn KamphuisD2828
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040