Monk Jeugdcompetitie Amsterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Amsterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 18 novemberMJC/2Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 10 februariMJC/3Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 16 juniMJC/4Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 14 juliMJC/5Monk AmsterdamJAB, CDE

MJC Amsterdam uitslagen & ranking

RANKNAMECATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees VissersA300100100100
2Sybren KuiperB196805165
3Wouter te PasA175405580
4Piet SpijkerB163436555
5Camiel KardinaalA151654343
6Resul ErgulB145474751
7Junias ReutenB105314034
8Benjamin DavidB102283737
9Pjotr PietA985147
10Andreas AlinkA8080
11Fin VisserB572631
12Sasha de JongA5555
13Gilles de GoeijB4040
14Xander JimenezB3737
15Stan BarnhoornB3434
meisjes JAB
1Anne LutA225658080
2Kim UiterwijkB210806565
3Pleun Frank A200100100
4Nienke SorberB161555551
5Doris van GoghB153514755
6Morgan van GelderenA145475147
7Skylar van der OestC100100
8Roxy BoekstalB804337
9Florence LontB4343
10Tessel MolenaarA4040
10Axi HoyerB4040
jongens CDE
1Berend van der PuttenC28080100100
2Maron LuttikhuisC2451008065
3Roko SipsmaD180606555
4Kobe KoedamC158605147
5Jonas WolbersC1355580
6Simon de RooijC127404740
7Bjorn de VriesD945143
8Marin OvereemD5151
9Paul ReijndersD4747
10Darius de VreezeD4343
10Benjamin MeinardiD4343
12Twan HeuffD3737
12Igor de JonghC3737
14Troy XanthopoulosD3434
meisjes CDE
1Tessa RobichonD2601008080
2Belle van der PuttenC2458010065
3Stella HorstmanshoffC177656547
4Mara Lynn WieringaD135554337
5Diana SamaraD133515131
6Julia JanssenC1105555
7Lynn RobichonE109434026
8Nina van der HeideD100100
9Fenna de GrootD95403124
10Kiek BorstC874740
11Hanna de RooijD85372820
12Linde Dirks de GrootC814734
13Lena KoedamF603426
14Emilia de JongE563422
15Bente HageC5151
16Lucie TeepeC4343
17Ronya OzgucD3737
18Liselotte ZeldenrustD3131
19Carlijn KamphuisD2828
20Fem SleijpenF2828
21Tess SleijpenE2626
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040