Monk Jeugdcompetitie (MJC)

Onze eigen, lokale competitie, bestaande uit vijf wedstrijden per schooljaar. Verdeeld over JABCDE categorieën meisjes/jongens. MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Nationale Jeugd Boulder Competitie (JB)

De nationale competitie wordt georganiseerd door de NKBV en bestaat uit vier wedstrijden en een afsluitend  NJK (Nederlands Jeugd Kampioenschap) voor de besten uit de competitie ranking. De wedstrijden zijn opgesplitst in leeftijdsgroepen CDE en JAB. Kom je uit 2002 of eerder dan mag je ook met de senioren meedoen. Voor meer info check de site van de NKBV of vraag je trainers tijdens de training. De data van de wedstrijden zijn hier te vinden.

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk AMSJABCDE
zaterdag 18 novemberMJC/2Monk AMSJABCDE
MJC/3Monk AMSJABCDE
MJC/4Monk AMSJABCDE
zaterdag 14 juliMJC/5Monk AMS JABCDE

Tussenstand MJC Schooljaar 2016/2017

  totaal#1#2#3#4
Meisjes Basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes Middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens Basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens Middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040