Monk Jeugdcompetitie Amsterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Amsterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Wedstrijdkalender

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 7 oktoberMJC/1Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 18 novemberMJC/2Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 17 februariMJC/3Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 16 juniMJC/4Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 14 juliMJC/5Monk AmsterdamJAB, CDE

MJC Amsterdam uitslagen & ranking

RANKNAMEM/JCATTOTALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees VissersjA200100100
2Wouter te PasjA1355580
3Piet SpijkerjB1206555
4Sybren KuiperjB1165165
5Resul ErguljB984751
6Camiel KardinaaljA864343
7Andreas AlinkjA8080
8Benjamin DavidjB743737
9Junias ReutenjB744034
10Pjotr PietjA4747
11Gilles de GoeijjB4040
12Fin VisserjB3131
meisjes JAB
1Pleun Frank mA200100100
2Anne LutmA1608080
3Kim UiterwijkmB1306565
4Nienke SorbermB1065551
5Doris van GoghmB1024755
6Morgan van GelderenmA985147
7Florence LontmB4343
8Tessel MolenaarmA4040
9Roxy BoekstalmB3737
jongens CDE
1Berend van der PuttenjC200100100
2Maron LuttikhuisjC1458065
3Jonas WolbersjC1355580
4Roko SipsmajD1206555
5Kobe KoedamjC985147
6Simon de RooijjC874740
7Marin OvereemjD5151
8Darius de VreezejD4343
8Bjorn de VriesjD4343
10Igor de JonghjC3737
11Troy XanthopoulosjD3434
meisjes CDE
1Belle van der PuttenmC16510065
2Tessa RobichonmD1608080
3Stella HorstmanshoffmC1126547
4Julia JanssenmC1105555
5Nina van der HeidemD100100
6Kiek BorstmC874740
7Diana SamaramD825131
8Mara Lynn WieringamD804337
9Lynn RobichonmE664026
10Emilia de JongmE563422
11Fenna de GrootmD553124
12Bente HagemC5151
13Hanna de RooijmD482820
14Lucie TeepemC4343
15Ronya OzgucmD3737
16Linde Dirks de GrootmC3434
17Carlijn KamphuismD2828
18Lena KoedammF2626
RANKNAMETOTALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040