Monk Jeugdcompetitie Amsterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Amsterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 6 oktoberMJC/1Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 24 novemberMJC/2Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 9 februariMJC/3Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 12 aprilMJC/4Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 6 juliMJC/5Monk AmsterdamJAB, CDE

MJC Amsterdam uitslagen & ranking

RANKNAAMCATTOTAALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Torben van KolfschotenJ100100
2Mees VissersA8080
3Resul ErgulA6565
4Berend van der PuttenB5555
5Valentijn de VrieseB5151
6Andreas AlinkJ4747
7Sybren KuiperA4343
8Gilles de GoeijA4040
9Wouter te PasA3737
10Sasha de JongJ3434
11Camiel KardinaalJ3131
12Ijsbrand MeeterB2828
13Pjotr PietJ2626
14Simon de RooijB2424
15Benjamin DavidB2222
16Jochem BartB2020
17Friso de BeerB1818
Junias ReutenB0
Fin VisserA0
Stan BarnhoornA0
Sven van der HeijdenA0
Maron LuttikhuisB0
meisjes JAB
1Nienke SorberA100100
2Doris van GoghA8080
3Sonja LontJ6565
4Tessel MolenaarA5555
5Kim UiterwijkA5151
6Florence LontA4747
7Morgan van GelderenA4343
Anne LutJ0
Pleun FrankA0
Roxy BoekstalA0
Skylar van der OestB0
Pien KneppersA0
Mare de BoerA0
Axi HoyerA0
jongens CDE
1Boet FrankC100100
2Paul ReijndersD8080
3Bjorn de VriesC6565
4Roko SipsmaC5555
5Marin OvereemC5151
6Kobe KoedamC4747
7Jonas WolbersC4343
8Mads ElichC4040
9Twan HeuffD3737
10Lucas van RaaijD3434
11James FrankenC3131
12Dirk LontD2828
13Noah FrankenE2626
14Ilja WissinkD2424
15Gijs KolkmanD2222
16Aurelio BruijnF2020
17Max van Erven DorensD1818
Vince GrootD0
Igor de JonghC0
Riley KennedyC0
meisjes CDE
1Tessa RobichonD100100
2Belle van der PuttenC8080
3Nina van der HeijdeD6565
4Julia JanssenC5555
5Mara Lynn WieringaC5151
6Diana SamaraC4747
7Kiek BorstC4343
8Linde Dirks de GrootC4040
9Frieda de Bruyn KopsD3737
10Lynn RobichonE3434
11Charlie FelixD3131
12Emilia de JongD2828
13Lena KoedamF2626
14Tess SleijpenE2424
15Fem SleijpenF2222
16Nona de VriesE2020
17Suze de RegtF1818
Stella HorstmanshoffC0
Fenna de GrootD0
Bente HageC0
Ronya OzgucC0
Carlijn KamphuisC0
RANKNAAMCATTOTAALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees VissersA36565100100100
2Wouter te PasA2734355405580
3Resul ErgulB2724780474751
4Sybren KuiperB24751805165
5Camiel KardinaalA2384047654343
6Andreas AlinkA2311005180
7Sasha de JongA200806555
8Junias ReutenB1763437314034
9Piet SpijkerB163436555
10Valentijn de VrieseB15555100
11Pjotr PietA135375147
12Benjamin DavidB13028283737
13Fin VisserB12831402631
14Stan BarnhoornB774334
15Sven van der HeijdenA4343
16Gilles de GoeijB4040
17Xander JimenezB3737
meisjes JAB
1Nienke SorberB361100100555551
2Anne LutA3576765658080
2Kim UiterwijkB3576780806565
4Doris van GoghB2756755514755
5Pleun FrankA200100100
6Morgan van GelderenA18237475147
7Tessel MolenaarA134474740
8Roxy BoekstalB120404337
9Skylar van der OestC100100
10Pien KneppersB944351
11Mare de BoerB5151
12Florence LontB4343
13Axi HoyerB4040
jongens CDE
1Berend van der PuttenC48010010080100100
2Roko SipsmaD3005565606555
3Maron LuttikhuisC2451008065
4Simon de RooijC2113747404740
5Kobe KoedamC20547605147
6Jonas WolbersC200655580
6Bjorn de VriesD20051555143
8Boet FrankD1608080
9Paul ReijndersD138405147
10Twan HeuffD804337
11Marin OvereemD5151
12Darius de VreezeD4343
13Benjamin MeinardiD4343
14Vince GrootD4343
15Lucas BaandersC4040
16Igor de JonghC3737
17Troy XanthopoulosD3434
18Riley3434
19Aurelio3131
meisjes CDE
1Tessa RobichonD450100901008080
2Belle van der PuttenC37565658010065
3Stella HorstmanshoffC3478090656547
4Mara Lynn WieringaD2415551554337
5Diana SamaraD2274747515131
6Julia JanssenC21651555555
7Lynn RobichonE1894040434026
8Kiek BorstC16737434740
9Fenna de GrootD13843403124
10Hanna de RooijD11934372820
11Nina van der HeideD100100
12Lena KoedamF94343426
13Tess SleijpenE91283726
14Emilia de JongE87313422
15Fem SleijpenF85263128
16Linde Dirks de GrootC814734
17Bente HageC5151
18Lucie TeepeC4343
19Charlie FelixE4040
20Ronya OzgucD3737
21Liselotte ZeldenrustD3131
22Carlijn KamphuisD2828
RANKNAAMTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040