Monk Jeugdcompetitie Amsterdam (MJC)

Onze eigen, lokale Amsterdamse Monk jeugdcompetitie bestaat uit vijf wedstrijden per schooljaar, verdeeld over JAB en CDE categorieën, voor meisjes en jongens.

MJC rondes vinden plaats tijdens de zaterdagtrainingen van 10.15 tot 11.45 uur en 12.00 – 13.30 uur . Wie worden er clubkampioen?

Uitslagen en rankings per schooljaar vind je hieronder op deze pagina.

Wedstrijdkalender seizoen 2018/2019

datumwedstrijdwaarwie
zaterdag 6 oktoberMJC/1Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 24 novemberMJC/2Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 9 februariMJC/3Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 6 aprilMJC/4Monk AmsterdamJAB, CDE
zaterdag 6 juliMJC/5Monk AmsterdamJAB, CDE

MJC Amsterdam uitslagen & ranking

RANGNAAMCAT RND 1RND 2RND 3RND 4RND 5
jongens JAB
1Torben van KolfschotenJ38010010010080
2Mees VissersA311805110080
3Camiel KardinaalJ29231514565100
4Sybren KuiperA2904347805565
5Valentijn de VrieseB2475165433751
6Berend van der PuttenB2375555374347
7Gilles de GoeijA1954040314737
8Andreas AlinkJ192478065
9Resul ErgulA17665433434
9Jonas WolbersC1764355262428
11Wouter te PasA17337552655
12Kobe KoedamC15547513126
13Sasha de JongJ130344551
14Pjotr PietJ106264040
15IJsbrand MeeterB99284031
16Jesse VonckB66242220
16Benjamin DavidB66222222
18Ronin de VreezeB622834
19Friso de BeerB611843
20Fin VisserA462818
21Jochem BartB442024
22Simon de RooijB2424
23Aiden LangB2020
meisjes JAB
1Nienke SorberA4231008010010043
2Doris van GoghA37680658051100
3Florence LontA2884751555580
4Kim UiterwijkA281511006565
5Morgan van GelderenA23543478065
6Tessel MolenaarA20855554751
7Pien KneppersA945143
8Sonja LontJ6565
9Loeta AardenB5555
10Amber van VlietA4747
jongens CDE
1Boet FrankC4201001001005565
2Bjorn de VriesC373654365100100
3Roko SipsmaC3315551806580
4Paul ReijndersD26680805551
5Twan HeuffD2393765434747
6Marin OvereemC22551474780
7Mads ElichC2124037374355
8Gijs KolkmanD12422284034
9Sami Abu-BassanD114265137
10Arseniy ShiryaevE111402843
11Lucas van RaaijD94344020
12Dirk LontD93283431
13Ilja WissinkD82243424
14Mias BraatE743440
15Aurelio BruijnF54202014
16Noah FrankenE522626
17Mas van PijkerenE501634
18Aaron KoppejanF422418
19Matthijs van de VeldtD3737
20James FrankenC3131
20Dirk VethE3131
20Manel CarrerasD3131
23Tobias BadouxF2626
24Antoni LambeckF2424
25Johannes VerbeijF2222
26Sasha GoosenE2222
27Max van Erven DorensD1818
meisjes CDE
1Belle van der PuttenC450809010010080
2Tessa RobichonD418100658073100
3Mara Lynn WieringaC2595155513765
4Lynn RobichonE2283443475549
5Frieda de Bruyn KopsD2053747344740
6Charlie FelixD1913134434043
7Diana SamaraC18747405149
8Julia JanssenC18655514337
9Nina van der HeijdeD1556590
10Kiek BorstC129435531
11Stella HorstmanshoffC1287355
12Tess SleijpenE11724312834
13Lena KoedamF10926312428
14Fem SleijpenF10422282628
15Zoe SparrowC966531
16Suze de RegtF8818222226
17Linde Dirks de GrootC804040
18Emilia de JongD652837
19Jasmijn van der VeldtE542826
20Nona de VriesE462026
21Fey van KolfschotenE412417
22Ronya OzgucC3737
23Dahli BraatF3434
24Milou MevissenE1717
RANGNAAMCATTOTAALRND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
jongens JAB
1Mees VissersA36565100100100
2Wouter te PasA2734355405580
3Resul ErgulB2724780474751
4Sybren KuiperB24751805165
5Camiel KardinaalA2384047654343
6Andreas AlinkA2311005180
7Sasha de JongA200806555
8Junias ReutenB1763437314034
9Piet SpijkerB163436555
10Valentijn de VrieseB15555100
11Pjotr PietA135375147
12Benjamin DavidB13028283737
13Fin VisserB12831402631
14Stan BarnhoornB774334
15Sven van der HeijdenA4343
16Gilles de GoeijB4040
17Xander JimenezB3737
meisjes JAB
1Nienke SorberB361100100555551
2Anne LutA3576765658080
2Kim UiterwijkB3576780806565
4Doris van GoghB2756755514755
5Pleun FrankA200100100
6Morgan van GelderenA18237475147
7Tessel MolenaarA134474740
8Roxy BoekstalB120404337
9Skylar van der OestC100100
10Pien KneppersB944351
11Mare de BoerB5151
12Florence LontB4343
13Axi HoyerB4040
jongens CDE
1Berend van der PuttenC48010010080100100
2Roko SipsmaD3005565606555
3Maron LuttikhuisC2451008065
4Simon de RooijC2113747404740
5Kobe KoedamC20547605147
6Jonas WolbersC200655580
6Bjorn de VriesD20051555143
8Boet FrankD1608080
9Paul ReijndersD138405147
10Twan HeuffD804337
11Marin OvereemD5151
12Darius de VreezeD4343
13Benjamin MeinardiD4343
14Vince GrootD4343
15Lucas BaandersC4040
16Igor de JonghC3737
17Troy XanthopoulosD3434
18Riley3434
19Aurelio3131
meisjes CDE
1Tessa RobichonD450100901008080
2Belle van der PuttenC37565658010065
3Stella HorstmanshoffC3478090656547
4Mara Lynn WieringaD2415551554337
5Diana SamaraD2274747515131
6Julia JanssenC21651555555
7Lynn RobichonE1894040434026
8Kiek BorstC16737434740
9Fenna de GrootD13843403124
10Hanna de RooijD11934372820
11Nina van der HeideD100100
12Lena KoedamF94343426
13Tess SleijpenE91283726
14Emilia de JongE87313422
15Fem SleijpenF85263128
16Linde Dirks de GrootC814734
17Bente HageC5151
18Lucie TeepeC4343
19Charlie FelixE4040
20Ronya OzgucD3737
21Liselotte ZeldenrustD3131
22Carlijn KamphuisD2828
RANKNAAMTOTAALRND 1RND 2RND 3RND 4
Meisjes basisschool
1Belle38010080100100
2Stella340801008080
3Lucie22855656543
4Tessa21665514753
5Linde19449475147
6Julia150555540
7Kiek804337
8Keet6565
9Bente5353
10Noelani4949
11Zwaan4343
Meisjes middelbaar
1Pleun400100100100100
2Skylar32080808080
3Kim23251655165
4Anne22655556551
5Nienke21565405555
6Axi17147473740
7Pien 15737434037
8Laila145514747
9Florence126404343
10Shayda683731
10Morgan683434
12Sonja4343
Jongens basisschool
1Berend400100100100100
2Jonas27247658080
3Maron25565805555
4Kobe25180556551
5Darius22255515165
6Job 17743474740
6Jesper17751434043
8Troy16740374347
9Idris15137403737
Jongens middelbaar
1Mikola38010010010080
2Mees V27680806551
3Valentijn23265554765
4Torben21255655537
5Andreas182478055
6Hidde17951435134
7Resul17437474347
8Camiel16043514026
9Fin10928283122
10Wouter108403731
11Victor100100
12Max S.93313428
13IJsbrand89343124
14Piet834043
15Sasha713734
16Mees O4040